320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    group A:

    arvan, et manu ja bayern saavad mõlemad suht kergelt edasi, esimese koha otsustavad omavahelised mängud.

    group B:

    siit võivad kõik edasi saada, galal on ehk väikseimad võimalused, kuid kui saadakse kodus taas nii kindlaks, kui möödund aasta, ei ole nemadki väljas veel. edasi peaksid saama barca ja ...hmm, teise koha peale läheb rebimiseks, mille võidab siiski roma, liverpool jääb napilt välja.

    group C:

    njah, real peaks suht kindlalt edasi olema, kuid teised... prahaga juhtub see, mis sturmiga eelmine aasta(ei saa edasi), edasi peaks saama aga PAO, portol on ka võimalusi.

    group D:

    veel üks surmagrupp ( B ka)
    kardan, et leverkuseni hoog raugeb(kuid ei või iial teada, ehk üllatavad... ) niisiis: edasi saavad juve ja arsenal( ei ole depol enam õnne, nagu olympiakose ja manuga... )

    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #17
      here goes my version...

      Group A
      1. Bayern - suurepärane vv,suurepärane kaitseliin,hea poolkaitse,väga hea rünne,veel parem treener. Piisav võiduks.

      2. Man Utd - lohakas kaitse,mitte parimas vormis olev vv,korralik poolkaitse,korralik rünne. Piisav edasipääsuks aga mitte tiitlikaitsjale vastuhakkamiseks.

      3. Boavista - Suurepärane vorm klubil (ka koduliigas) ning suurepärane sisekliima, kuid CL liialt kogenematud.

      4. Nantes - Suurepärases hoos CL-s,kuid närune seis koduses liigas. Millalgi peavad nad ka liigas midagi tegema hakkama enne kui väljakukkumine või madalal lõpetamine kogu hooaja untsu keerab ning kannatajaks saab olema CL .

      Group B
      1. AS Roma - tugevad koduliigas ja tugevad Euroopas. Tuleb Barcelonaga väga tasavägine duell,võrdluseks Roma mängud Real Madridiga (1:1 ja 1:2),mis olid väga tasavägised. Arvestades,et Barca on veel koduliigas 2.kohal... Neid mänge peab nägema!

      2. Barcelona - Roma jutule lisaks, siin positsioone polegi mõtet määrata, kui just ainult ennustamise peal väljas ei ole(püüan siin loogiliselt ja mõeldes asja võtta!).

      3. Liverpool - kui kõik põhimehed eesotsas Oweni,Gerrardi,Hyypiä & Co.-ga tervena püsib võivad täiesti võrdväärsed vastased olla, kuid sattus ehk liiga tugevasse gruppi,et suhteliselt kogenematult CL-s (UEFA Cup on ikkagi teine tase) surmagrupist edasi pääseda.

      4. Galatasaray - Olles ilma eelmise aasta parimateta (Emre,Buruk,Jardel,Popescu,Taffarel jne.) läheb väga raskeks vältida viimast kohta, kuid kodus võivad praeguste põhimeeste tervena püsimise korral üsna hästi esineda.

      Group C
      1. Real Madrid - kõikuv vorm niivõrd tohutu võimega meeskonnal ei tohiks suur takistus olla võrdlemisi nõrgast grupist edasi pääsemiseks.

      2. FC Porto - Porto ja Reali mänge on kindlalt vaja mõlemat näha. Erilisemaks juba teeb mängu see,et kohtuvad Hispaania ja Portugali absoluutsed tipud. Pean ilma kahtluseta Reali suurimaks ohustajaks, kuid tasemelt nõrgemad liinid ning mitte just parim vorm (Portugali liigas 3 kaotust 10 mängust) võib otsustavaks saada.

      3. Panathinaikos - üpris meelepärane meeskond - tööga tõusnud ning meeldivad mängijad (my personal favorite - Karagounis ) Kuid Kreeka liigast Meistrite Liiga veerandfinaali pääseda võib veel liiga suureks pähkliks jääda.

      4. Sparta Praha - kogenematu meeskond, vajab veel tippseltskonnas kohanemist. Vorm ei püsi. Sama mis PAO puhul, Tsehhi liigast vara veel jõuda CL veerandfinaali. Kuid see-eest väga potentsiaalikas meeskond.

      Group D
      1. Deportivo - Hea vorm nii CL-s kui Hispaania liigas kajastub Meistrite Liiga veerandfinaali pääsemises. Kui ka Djalminha kiirelt taastub ning vajaliku vormi taastab...

      2. Juventus - Kapten Del Piero on fantastilises vormis. Keskväli ning kaitseliin töökorras. Ei näe suurt probleemi. 3.koht jääb maha.

      3. Arsenal - 3.-4. koht jääb lahku võitlusest edasipääsu kohale. Arsenali veidi kõikuv vorm CL-i ja koduse liiga vahel ei vii neid veerandfinaali niivõrd tugevast grupist.

      4. Leverkusen - koduses liigas küll väga hästi mängivat (11 mängu,27 punkti,0 kaotust) Bayerit ei vii suure koormusega vana kapten Kirsten veerandfinaali.

      oeh,läbi sai lõpuks!
      Ei tea,kas keegi neid loeb ka?

      Kommentaar


        #18
        Ma olen 100% prossa n6us aga As Roma ja Barcelona vahel on asi lahtine ...
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #19
          Minu ennustus.

          Group A :
          1. Bayern
          2. ManU
          3. Nantes
          4. Boavista

          Group B :
          1. Barcelona
          2. Liverpool
          3. As Roma
          4. Galatasaray

          Group C :
          1. Real Madrid
          2. Panathinaikos
          3. Fc Porto
          4. Praha Sparta

          Group D :
          1. Deportivo la Couruna
          2. Juventus
          3. Leverkusen
          4. Arsenal

          Minu arvates kujunevad just grupid B ja D kõige põnevamaks. Grupis B võib ju palju juhtuda, nad kõik on vägagi võimelised edasi pääsema, kuigi noh Gala võimalused on kõige nõrgemad vast. Täpselt sama võib öelda ka grupp D kohta, seal läheb tuliseks võitluseks, kuigi noh Arsenalile edasipääsu eriti ei ennustaks.
          Tegelt on ka teised grupid põnevad samuti, aga noh mind just huvitaksid need B ja C enam.

          Kommentaar


            #20
            Ma kõiki alagruppe ai hakka puudutama, aga tahax lisada,et BArca on teine Lazio ja ta puxitaxe välja - kahtlane kas ta isegi kolmandax jääb.Viimases arvan Deportivo stabiilsuse võidule pääsevat ja Juve momendi ebakindlus või Bayeri hooaja teise poolaja vormilangus mängivad yhele neist edasipääsu maha.

            Kommentaar


              #21
              krt, Itaallased peavad ükskord näitama kes on kes...

              No siit tuleb minu nagemus:

              Group A:

              FC Bayern Mynchen- No ma ei tea kuidas teie arvate, aga minu silmis on Bayern selle alagrupi selge favoriit.Neil on suurepärane treener, tugev kaitseliin, ühed parimad poolkaitsjad ja päris mitu teravat ründajat.Ei näe praegu küll mitte ühtegi põhjust miks Bayern ei võiks enda tiitlivõitu korrata.

              Manchester United - No jah, ManU pole kaugelki parimas vormis, eks ma ise loodan ,et nad edasi ei saa, samas on neil kõik võimalused Bayerni järel teisena edasi saada.Nantesilt ja Boavistalt, eelkõige Nantesilt , ootaks väga tugevat konkurentsi siiski.Manchesteril on hea väravavaht, kes küll vahel vigu juhtub tegema(tuleb meil ju kõigil meelde mäng Deportivo vastu), üsnagi kehv kaitse, tegelikult väga kehv kui võrrelda siin mõnede meeskondadega.Poolkaitse on neil siiski maalimaklass koos Beckhami, Giggsi(minu isiklik ManU lemmik) ja Roy Keaniga.
              Ja normaalne rünne.No Van Niestelrooy pole just päris Del Piero ja Scholes pole päris Raul.

              Nantes-Nantes on mulle iseenesest väga sümpaatne meeskond, loodan südamest ,et nad näitavad Inglastele kohe kätte.Neil pole Beckhamit, Figot või Rivaldot, aga kõigele sellele vaatamata ennustan(loe- loodan),et Nantes saab sellest alagrupist edasi.

              Boavista-Meeskond on hästi mänginud nii koduliigas kui Meistrite Liigas, ma siiski ei usu ,et Boavista võiks selles alagrupis Bayerniga alagrupi esikoha pärast konkureeriks.
              Kuid VÄGA hea õnne korral võib Boavista siit alagrupist edasi saada.

              Group B:

              F.C Barcelona - Barcelona on juba jõudnud Meistrite Liigas kaugemale kui eelmine aasta.Olen üsnagi kindel ,et Barcelona on üks nendest meeskondadest ,kes siit alagrupist edasi läheb.Kui Barcelonal on hea päev, näitavad nad suurepärast mängu, halval päeval võivad nad Pooli käest 5-0 kotti saada.

              Liverpool- Liverpoolist niipalju ,et ma arvan ,et enam kaugemale nad ei jõua.

              AS Roma-Minu arvates selle alagrupi favoriit, kuigi see B alagrup on väga võrdne.Roma saab sellest alagrupist edasi, lihtsalt peab saama, kaks aastat järjest sellist jama Itaalia jalgpalliga ei tohi lihtsalt juhtuda.Muud mul öelda polegi.Ääretult huvitavaks võib kujuneda duell Roma ja Barcelona vahel...

              Galatasaray-Eelmine aasta mängisid nad Meistrite Liigas hästi.Vaevalt ,et sellel aastal sama had mängu näitavad, mitmed põhimehed on puudu.Nii Emred, Hagit, Jardelli, Okan Burukit enam neil pole.

              Group C:

              1.Real Madrid C.F - Real sai vist endale suhteliselt lihtsa alagrupi, kui teist Meistrite Liiga alagruppi üldse lihtsaks nimetada saab.Real saab siit edasi.

              2.Panathinaikos - Nad mängisid hästi esimeses alagrupis, PAO peaks selles alagrupis siiski üks nõrgemaid olema.Reali alagrupp see on ja Portol peaksid olema kõige paremad shansid siit teisena edasi saada

              3.FC Porto - Huviga ootan nende mängu Real Madridiga.

              4.Sparta Praha-Olen kindel ,et enamuse jaoks oli Sparta edasipääs üllatus, hoian tshehhidele pöialt, oleks tore ühte suhteliselt väikest klubi Meistrite Liiga veerandfinaalis näha.

              Group D:

              1.Deportivo - Väga tugev meeskond, nii paberi peal kui ka mängu järgi vaadates.Peaksid teisena edasi saama, peale Juventust

              2.Juventus- Vot, sama mis Romaga, Juve lihtsalt peab edasi saama näitamaks ,et Itaalia liiga tase ei ole praegu nii kehv nagu arvatakse.
              Palju sõltub meeskonna kaptenist Alessandro Del Pierost.Mees on taas leidmas seda vormi, mis tal oli aastatel 97-98.Üks maailma parimaid ründajaid praegusel hetkel.

              3.Arsenal - Ei usu Arsenali võimalustesse.Ka eelmisest alagrupist said nad hädavaevu edasi

              4.Leverkusen-Nagu Arsenalgi, peab ka Leverkusen väga pingutama, kui tahab veel kõrgemale tõusta.

              Kommentaar


                #22
                Liverpool

                Nii...pooled arvavad et Liverpoolil pole lootust,teised jälle,et saavad kuidagi edasi.
                Liverpool on viimaste mängudega ning üldse edasi arenenud viimaste aastatega,kuna on tulnud pisemad karikad küll aga see näitab arengut...nii umbes tosin aastat tagasi olid nad tipus,siis oli ka teine meeskond...nüüd on uus meeskond ning paistab et see hakkab enda eelastele järgi jõudma...uus meeskond klapib,kaitse on hea,ründeliin ka klapib,kuigi keskväljak on veidike nõrgem(IMHO)siiski on seal hakanud liikumist jällegi tulema...pealegi on Rednapp korralikult tööd teinud.Õnneks on ka endine väravavaht läinud(minu meelest oli ta kogenud(teoorias)aga ei osanud midagi teha(praktikas)ning vaja on praktikat,see maksab...hakaku väravavahtide koolitajax(kui tal veab)
                Alagrupist pääseti ilusti edasi
                Nüüd kui vaadata alagruppi on see ühtlane ning meeskonnatöö loeb ning Liverpoolil seda on
                Pealegi Liverpool areneb ja areneb ja mulle tundub et teised meeskonnad hakkavad niisamagi nõrgenema(of course erandeid on)
                Arvatavasti saab ta ikkagi edasi kui kõik normaalselt surub ning pääseb edasi ehk poolfinaaligi kui loosimisega hästi läheb(kui ei lähe on raskem)ning juba kujutan ette kuidas ta finaalis on...ilus soe suvepäev ning mina vahin laagris taskutelekaga ülekannet

                Kommentaar


                  #23
                  Artur...
                  hirmus kena ikka,et meie arvamused ühtivad. Ei teagi,kas kummagil on meist päris telepaatilised võimed või mis ... aga no juhtub

                  Galatasaray-Eelmine aasta mängisid nad Meistrite Liigas hästi.Vaevalt ,et sellel aastal sama had mängu näitavad, mitmed põhimehed on puudu.Nii Emred, Hagit, Jardelli, Emred, Okan Burukit enam neil pole.
                  Kaht Emret neil vist siiski polnud. Inimlik viga...samuti juhtub

                  Ei teagi,kas olla meelitatud või mitte

                  Kommentaar


                    #24
                    Sorry, kirjutasin vist kaks korda Emre...oleks pidanud Cornwall ikka ennem sinu posti labi lugema, mis ma seda sama juttu korrutasin...

                    Kommentaar


                      #25
                      jah tõsiselt tehtud siin enamus eelnevad analüüsid, mahlakas:P

                      ise lahkaks hetke situatsiooni riiklikul tasandil, ehk mis riikide klubis omavad mingeid shansse.
                      kõige pealt GREAT 3- inglismaa, hispaania, itaalia=saksamaa

                      no nii, võtaks esimeseks inglismaa.
                      ManU läheb edasi tänu nõrgale alagrupile
                      Pool läheb edasi hoolimata VÄGA tugevale grupile
                      Arsenal langeb välja, tänu kehvadele välismängudele
                      Hispaania, kõige võismama trioga riik, nagu eelminegi hooaeg!
                      Barca edasi, no comments
                      Real edasi, no comments
                      Depo edasi, lööb edukalt Arsenali nii kodus kui ka võõrsil

                      Itaalia
                      Roma, nii kõva siiski ei ole et sellisest grupist edasi saab
                      Juve, läheb paremasse hoogu, mille tulemusena läheb 1/4-sse oma grupist esimesena.

                      Saksa
                      Bayern, sellisest grupist, läheks minu vanaema ka edasi
                      Leverkusen, pole häbiasi jääda viimaseks grupis, kus sellised vastased

                      nii Portugal kah kahe satsiga, kus Boavista, edasipääsu võoks küll suureks üllatuseks pidada, samas Portol on väga head shansud, kui vaid võõral väljakul mängud õnnestuvad

                      Prantsusmaa- kuskil peab ka piir olema, 1/4 sse pääs oleks ikka GIGA üllatus

                      Türgi- sarnaselt enamu soccernetlastele, pean ebasümpaatseks ka Gala´t, sellest johtuvalt pean pöialt ka nende põrumisele, mis iseenesest ei peaks rakse olema.

                      Kreeka- täitsa kõbus sats see Panathinaikos, edasipääs ei ole võimatu, pean potensiaalilt Reali järel teiseks edasiminejaks

                      Tshehhi-
                      kuigi enam sobivamaid grupikaaslasi ei saakski tahta, siiski nende edasipääs oleks selle vooru suurim üllatus

                      kokkuvõtteks edasi läevad
                      Bayern, ManU
                      Barca, Liverpool
                      Real, Panathinaikos
                      Juventus, Depo

                      Kõige "seksikamaks" grupiks on C grupp

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by dreyd

                        Kõige "se*ikamaks" grupiks on C grupp
                        Ja kõige heteromeelsemax on B


                        by Ertai uus seadus, midagi ei saa teha

                        Kommentaar


                          #27
                          Mis puutub por*oalagruppi ,kus on Roma,Barca,Pool ja "neljas" meeskond, siis ma näen Pooli kõige selgemini edasi minemas.Kysimus aga kumb murdub kas Roma või Barca.Kõik ajaloolised tunnusmärgid vihjavad Barcale,aga kui eeldada,et inimeseloom on õppiv,siis peax Barca õnnetu väljakukkuja rolli andma Romale yle.Raske saab siin olema ja tõenäoiliselt hakkab Gala siin vett segama.Ja muuseas - Gala on alati Itaalias ülihästi mänginud,Aga ma usun ,et Roma teeb BArcale ära ja Pool võidab kodus ja mängib võõrsil kõik viiki.
                          Kui segane jutt kokku võtta siis Pool ja Roma edasi.

                          By Ertai Sõna por*o keelatud!

                          Kommentaar


                            #28
                            Hoolimata sellest, et ManU alagruppi peetakse märksa kergemaks kui Liverpooli ja Arsenali oma, usuvad inglased ise üsna kindlalt, et sedapuhku pääseb CLis kõige kaugemale Liverpool, nagu selgub BBC spordiküljel olevast pollist:

                            Who will go furthest in the Champions League?

                            Arsenal
                            8.74%

                            Liverpool
                            57.58%

                            Manchester United
                            33.68%

                            2105 Votes Cast

                            Kommentaar


                              #29
                              Viimasest grupist(Depo,Arsenal,Juve,Bayer) on enamus meie "spezialist-ennustajaid" Juve pakkunud edasi minema.Armsad sõbrad - Juve edasi ei saa!!!
                              Samas näitab tänane päev ,kas minu ennustus Liverpooli kohta paika peab.Siimaani on kõik näidanud, et ei pea, aga vara veel ennast maha teha.Vaatame mängu ära!

                              Kommentaar


                                #30
                                Ka Liverpool ei saa edasi.Sellest grupist on kaks minejat AS Roma esimesena ja Barca teisena.m.o.t.t.
                                Üldse saavad edasi
                                Real ja Porto
                                Roma ja Barca
                                Deportivo ja Bayer
                                Bayern ja ManU
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X