320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Roy Keane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Roy Keane\'

    mulle kah ta meeldib
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Roy Keane\'

      keane on hea mämgija...mis muud ta kohta ika öelda...:P

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Roy Keane\'

        no mis siin ikka muliseda,vend on juba 11 aastat põhis!!!tõeline hingega pallur.on ainult üks KEANO!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Roy Keane\'

          I have heard that Andrei Kanchelskis has been training with Albion. He is going to sign a 3 month contract soon... soon... soon...

          Oijaah, olid ajad. Aitäh sulle meelde tuletamast, kallis uus foorumikasutaja kanchelskis Tere ka!

          Teemasse ka: Keano meeldib mulle vähem kui Deano!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Roy Keane\'

            The Legend

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Roy Keane\'

              Iiri koondisest tõmbas ta minema sellepärast, et koondise eelvalmistused MM-iks olid väga halvad. Jalgpalliväljak kus treeniti oli kive täis, treeningud olid halvasti korraldatud, ja see oli alles üks väike osa paljudest asjadest, ja kui ta McCarthyle seda mainis ei tehtud selle jaoks mitte midagi et mingil määral treeninguid tõsisemalt võetakse, mis lihtsalt ajas Keane\'i täitsa närvi lõpuks. Nagu Keane ütles \"Fail to prepare, prepare to fail\"

              Keane\'i ja Haalandi sõda algas juba eelmises mängus nende kahe vahel.
              Eelmises mängus kui Keane ja Haaland kohtusid, sai Keane vigastada ning lamas maas ja oigas valust, siis tuli Haaland ta juurde ning virises \"Ära teeskle kuradi filminäitleja\". Hiljem selgus, et Keane peab selle vigastuse pärast eemal olema jalgpallihooaja lõpuni mis oli päris mitu mitu kuud.
              Kes Keane\'i teab ja on jälginud pikemat aega, siis teab et ta on vaevalt selline mees kes teeskleb ja mängib näitlejat, ja sellepärast tuli ka kättemaks Haalandile.
              Ma ei ütle et see õige tegu oli, aga et mõista tema tegusi peab mõistma meest ennast, nii et mingi psühhopaat ta ei ole!
              Lisan ka veel selle fakti, et Keane oma teoga EI lõpetanud Haalandi karjääri, see on kindlaks tehtud arstide poolt ja Haalandi enda. Paljudele meeldib siiamaani süüdistada Keane\'i, Haalandi karjäärilõpetamises.

              Ma ei loodagi, et need kes MANU vihkavad mõistavad või tahavadki mõista Keane\'i, selle info tõin välja nendele kes lihtsalt ei tea asjast midagi vaid loevad mingeid kommentaare ManU vastaste poolelt, et Keane on psühhopaat ja blah, blah, blah.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Roy Keane\'

                Algselt postitas keane16


                Iiri koondisest tõmbas ta minema sellepärast, et koondise eelvalmistused MM-iks olid väga halvad. Jalgpalliväljak kus treeniti oli kive täis, treeningud olid halvasti korraldatud, ja see oli alles üks väike osa paljudest asjadest, ja kui ta McCarthyle seda mainis ei tehtud selle jaoks mitte midagi et mingil määral treeninguid tõsisemalt võetakse, mis lihtsalt ajas Keane\'i täitsa närvi lõpuks. Nagu Keane ütles \"Fail to prepare, prepare to fail\"

                Keane\'i ja Haalandi sõda algas juba eelmises mängus nende kahe vahel.
                Eelmises mängus kui Keane ja Haaland kohtusid, sai Keane vigastada ning lamas maas ja oigas valust, siis tuli Haaland ta juurde ning virises \"Ära teeskle kuradi filminäitleja\". Hiljem selgus, et Keane peab selle vigastuse pärast eemal olema jalgpallihooaja lõpuni mis oli päris mitu mitu kuud.
                Kes Keane\'i teab ja on jälginud pikemat aega, siis teab et ta on vaevalt selline mees kes teeskleb ja mängib näitlejat, ja sellepärast tuli ka kättemaks Haalandile.
                Ma ei ütle et see õige tegu oli, aga et mõista tema tegusi peab mõistma meest ennast, nii et mingi psühhopaat ta ei ole!
                Lisan ka veel selle fakti, et Keane oma teoga EI lõpetanud Haalandi karjääri, see on kindlaks tehtud arstide poolt ja Haalandi enda. Paljudele meeldib siiamaani süüdistada Keane\'i, Haalandi karjäärilõpetamises.

                Ma ei loodagi, et need kes MANU vihkavad mõistavad või tahavadki mõista Keane\'i, selle info tõin välja nendele kes lihtsalt ei tea asjast midagi vaid loevad mingeid kommentaare ManU vastaste poolelt, et Keane on psühhopaat ja blah, blah, blah.
                ja pealegi tunnistas ta ju üles autobiograafias et tahtis vigastada Haalandit...minu mäletamist mööda sai ta päris pika karistuse selle eest

                Kommentaar


                  #23
                  Roy pani ameti maha. Kuhu järgmisena?

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Warren Vaata postitust
                    Roy pani ameti maha. Kuhu järgmisena?
                    Kaljusse.

                    Ma ei suutnud vastu panna.

                    Kommentaar


                      #25


                      Algselt postitas Grinch Vaata postitust
                      Kaljusse.

                      Ma ei suutnud vastu panna.
                      Arvata on

                      Kommentaar


                        #26
                        ja ongi hea teema persse keeratud!

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          ja ongi hea teema persse keeratud!
                          Ei läinudki budukat vaja
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Ei läinudki budukat vaja
                            kle mina annan igale teemale vaid värvi juurde,nuusuta tüüp parem oma sokke!!!!!!!!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ei läinudki budukat vaja
                              njaa ega sa ise ka vähem ei virele.

                              Kommentaar


                                #30
                                devil nägi ükskord roy keane amigo juures.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X