320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pallid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'pallid\'

    Mitre pallidest ei tea ma midagi aga paar aastat tagasi jagati vist ikka tramonde
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'pallid\'

      Tramondid olid tõesti jubedad, see pealmine pind oli ka neil kuidagi paks ja kahtlane

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'pallid\'

        Adidase ML 2002 hooaja pall. Minu meelest parim siiani.
        LiverpoolFC

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'pallid\'

          Mul on mingi hõbedane Nike\'i pall, mille ma ostsin selle aasta alguses Rademarist Euro 2004 soodukalt. Pall on muidu hea ja tubli.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'pallid\'

            Selecti \"Elite Supra\" pall on mul ja see on kestnud 6-7 aastat. 2.5 aastat on sellega trennis kasutatud ja liigas mängupallina ka. nahast ja peab vastu nagu muiste. Välimus on ainult tuhmunud. Vaevalt, et seda müüakse. Ise olen väga rahul.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'pallid\'

              novot. sel ajal kuni karlake meil nike pallisi sodiks taob, oskab mõni asjaliku asja ka osta.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'pallid\'

                Võru Silja Spordis seisab üks 1300 kroonine Selecti pall juba paar aastat.
                Ja tonnast meistrite liiga palli pole ka keegi aasta ajaga äraa ostnud

                Kaala tule ja osta ära
                :P

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'pallid\'

                  ma ühinen karla, cannumani ja jyrka klubiga. hei poisid, mängime palli? kusjuures mulle meeldib ja olen rahul, aga et ma olen liiga kaugel spetsialisti staatusest, siis ei julge soovitada.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'pallid\'

                    pange tähele, mikk peab end spetsialistiks kui ta midagi soovitab
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'pallid\'

                      mikk ongi spetsialist. mulle näiteks väga meeldis see kummipall, mis tal lätis kaasas oli.
                      kahjuks varastasid selle mustlased ära ja mikk helistab mulle endiselt iga päev, et ma talle uue tooksin....

                      edit: nojah, et selguse mõttes: see oli tõesti minu käes, kui ta pihta pandi. a nahhui ta siis tuleb siukse roosa palliga välismaale, mis kohe tähelepanu äratab ja nii?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'pallid\'

                        mnjaaa.roosad pallid-millega te tegelete muidu?:P

                        Uhlsport ja uued Lottod on norm pallid.Hiljem ütlen kaua nad vastu pidasid
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'pallid\'

                          Endal on Nike ManU pall, aga see on tegelikult väga halb pall, kuigi hind oli 450...Loll olin, et ostsin...Kuigi tegelikult on see õige mõõduga...Need enamus pallid, mis poes müügil pole õige mõõduga Ma vaatasin reeglitest ja sel oli üks arv mida ei mäleta ja mu pall sama aga teised pallid selle kõrval nagu tüki suuremad...Kuigi number on kõigil 5...Soovitan EM2004 palli...Neid on küll mitmeid värve, aga väga head sellised pehme pinnaga pallid ja üpris rasked...Ei tea küll kaua vastu peab, vast mingi 2 aastat või heal juhul 3 oleneb palju mängitaxe...Kunagi oli Selecti pall aga läx katk...Mitte sellepääst, et vana juba, vaid lõin mingi naela otsa :P
                          Varsti mõtlen osta vict Adidase palli 229.-...tundub olevat väga hea...Beezi värvi see

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'pallid\'

                            Algselt postitas riks12

                            Ei tea küll kaua vastu peab, vast mingi 2 aastat või heal juhul 3 oleneb palju mängitaxe...

                            Tahaks ka teada, kust neid palle saab, mis 2-3 aastat vastu peavad.:P
                            Enda omad mängitakse ära ühe hooajaga.

                            Viimase Nike palli saatus eriti kurb: nimelt sõitsin Haapsalust Tallinna koristustalgutele enne Lie mängu. Anyway tee peal sain trahvi(ületasin 58 kiltsa kiirust ) ja kuna jõudsime Lillekülla ca tund enne talgute algust ja kuna mul oli oma armas Nike pall kaasas, otsustasime väheke jalga harjutada ja ilusat söötu taguda. Keegi(ei mäleta täpselt kes maybe mazz) proovis oma jala tugevust ning virutas palli miniarena otsale sõidutee peale, kust loomulikult ei tea mitme tonnine rekka parasjagu mööda sõitis. Pall veeres täpselt rekka ratta alla.
                            Imekombel pauku ei käinud(rekkajuht sai pidama täpselt liiga hilja) ja peale veoauto tagurdamist tuli ratta alt välja ilus valge Nike melon.

                            Vot selline lugu.
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'pallid\'

                              \"See on minu uue palli nahk \" Noored ikka ei võta reklaamidest õppust...
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'pallid\'

                                Algselt postitas Oll


                                Keegi(ei mäleta täpselt kes maybe mazz) proovis oma jala tugevust ning virutas palli miniarena otsale sõidutee peale, kust loomulikult ei tea mitme tonnine rekka parasjagu mööda sõitis. Pall veeres täpselt rekka ratta alla.

                                Vot selline lugu.
                                Ei olnud mina!
                                Aga päev oli kokkuvõttes tõesti suhteliselt õnnetu mõnele mehele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X