320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pallid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'pallid\'

    Mulle väga meeldib mu pall. Pall on adidase oma ja peal on isegi üks nimi, Beckham vist, number 7 kah. Kvaliteet pole suurem asi ütlen kohe, päris mitmes kohas õmblus lahti, ent mängida meeldib mulle sellega küll väga. Saab eriti kunnilt keerutada palli, tõuseb teine maast lahti ikka väga kergelt, peaga pole ka valus vastu võtta. Ühesõnaga korralik pall. Maksis üle 200 nats ja on veel mängukorras, ostetud 2 suve tagasi.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'pallid\'

      Algselt postitas Juveman


      Mulle väga meeldib mu pall. Pall on adidase oma ja peal on isegi üks nimi, Beckham vist, number 7 kah. Kvaliteet pole suurem asi ütlen kohe, päris mitmes kohas õmblus lahti, ent mängida meeldib mulle sellega küll väga. Saab eriti kunnilt keerutada palli, tõuseb teine maast lahti ikka väga kergelt, peaga pole ka valus vastu võtta. Ühesõnaga korralik pall. Maksis üle 200 nats ja on veel mängukorras, ostetud 2 suve tagasi.
      Mul kodus olemas sama pall, võitsin Power Hit Radiost. Pehme on ta tõesti ja saalis oli sellega päris hea mängida.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'pallid\'

        Mul oli ka selline, u.200-ga ostsin, 2 aastat mängisin ja 150-ga müüsin maha

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'pallid\'

          Kui see on see sama Beckhami pall, mis mu ühel sõbral on, siis minu arust küll see eriti hea pole. See pealmine osa on kuidagi imelik...jääb koguaeg jala külge kinni.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'pallid\'

            Tramondid (õigekirjaga võisin eksida) on väga head pallid. Alguses on veits kõvad, aga kuu aega mängu - oi kui hea on nendega mängida, lihtsalt super.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'pallid\'

              Tramondid on jah yle kõige. Aga Selectidel ple ka viga. Samuti on head need Mitred, millega Eesti koondis mängib/teeb trenni. Adi ja Nike pallidest on head ainult need kallimad, teised ei kõlba kuhugi kahjuks:P
              \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
              Marcello Lippi

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'pallid\'

                Eelmisel hooajal oli mul mingi adi pehmem pall, maksis ainult 245.-. See et ta pehme oli, oli eri mõnna omadus siis, kui nägu lennutrajektoorilt ära tõmmata ei jõudnud. Palli nime ei mäleta enam. Igatahes lendas sügisel metsas mängides mingi orgi otsa ja nii oligi kogu lõbu lkorraga äbi.

                Selleks hooajaks on mul mingi \"Puma Boca Ball\".
                Ka suht roosa varjundiga - peaks kuldne olema.
                Kahjuks on see suht kõva, aga metsas retsida käib küll.
                Üheks hooajaks nagu nii ...
                Närige pori !

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'pallid\'

                  Algselt postitas mazz


                  Algselt postitas Oll


                  Keegi(ei mäleta täpselt kes maybe mazz) proovis oma jala tugevust ning virutas palli miniarena otsale sõidutee peale, kust loomulikult ei tea mitme tonnine rekka parasjagu mööda sõitis. Pall veeres täpselt rekka ratta alla.

                  Vot selline lugu.
                  Ei olnud mina!
                  Aga päev oli kokkuvõttes tõesti suhteliselt õnnetu mõnele mehele.
                  Õnnetu päeva lõpetuseks sain oma trahvi kätte-6000 eeku
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'pallid\'

                    minu lemmik on nike total,hind on odav ja päris hästi peab vastu

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'pallid\'

                      Mul on juba kolmandat aastat valge pehmendustega adidase 2002 MM pall. Ei ole mingiks õhupalliks muutunud ja väga hea on mängida. Aga teistel soovitaksin Mitre palle. Trennis ühel nooremal vanusegrupil on kõikidel ja mängivad juba aastaid nendega. Head tugevad ja ei lähe kergeks.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'pallid\'

                        Mul ka see adidase 2002 MM\'i pall Fevernova või mis ta oligi. 2 aastat olnud ja väga hästi vastu pidanud. Selectid ja Tramondid on muidu head pallid.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'pallid\'



                          Mul on Nike Inglise Liiga pall. See on mul peaaegu aasta old, kuid värv kuulub kiirelt maha, muidu normaalne pall.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'pallid\'

                            Jaaa Indrecul on täitsa kobe pall...

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'pallid\'

                              Algselt postitas Drogba




                              Mul on Nike Inglise Liiga pall. See on mul peaaegu aasta old, kuid värv kuulub kiirelt maha, muidu normaalne pall.
                              Mul sama, täitsa rahul olen sellega

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'pallid\'

                                A ma ei soovitaks küll mingit kunstmurupalli osta, see lihtsalt sitt.
                                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X