Lehekülg 31, kokku 33 EsimeneEsimene ... 2127282930313233 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 650
    Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Keegi vist ei vastanudki küsimusele? Toit maitselt on tipp-topp ja asjad hästi tehtud. Kuid kahel korral seal söönuna jäi mõlemal korral mulje, et portsjonid oli kuidagi väikesed ja kere korralikult täis ei saanud, mistap hea mulje just ei jäänud.
    Ma plus ühen selle. Kui on ameerika siis ma tahan portsjoni mitte mingit restorani "taldrik lõigu taustal".

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Pisut nurinat. Ma saan aru, et Kaja Pizza on paljude lemmik, aga minu arvates on see totaalne pläust. Mingi imelik vesine ja veniv ollus, mida ei oska kuskilt otsast süüa. Jah, ma saan aru, et võib-olla meenutab ehtsat Itaalia pizzat, aga kunagi Tartus sai nt Dolce Vitas taolist kraami söödud ja sellel oli vähemalt hea maitse.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Pisut nurinat. Ma saan aru, et Kaja Pizza on paljude lemmik, aga minu arvates on see totaalne pläust. Mingi imelik vesine ja veniv ollus, mida ei oska kuskilt otsast süüa. Jah, ma saan aru, et võib-olla meenutab ehtsat Itaalia pizzat, aga kunagi Tartus sai nt Dolce Vitas taolist kraami söödud ja sellel oli vähemalt hea maitse.
    Endiselt arvan, et

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mamma Pizza Kadakal on väga hea!
    Hetkel pole paremat pizzat pealinnas saanud, kui nende diavola.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Endiselt arvan, et

Hetkel pole paremat pizzat pealinnas saanud, kui nende diavola.

Googledasin.
    Kadaka teel leidsin ainult Maama ( vene keeles ema) pizza. Kas seda mõtlesid?

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    +1

Ei ole kunagi Kaja pizza fenomenist aru saanud.
    La Dolce Vita Tartus on see-eest tõsiselt fenomenaalne!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mister Vaata postitust
    +1

Ei ole kunagi Kaja pizza fenomenist aru saanud.
    La Dolce Vita Tartus on see-eest tõsiselt fenomenaalne!
    La dolce vita kindlasti Tartu parim. Vapianod ja my italyd ei saa ligi. 6-7 korda itaalias käinud ja La Dolce Vita on kõige lähedasem sellele päris pitsale.
    Aga no omanikuks (kes iga päev ka kohapeal jõlgub) on ka itaallane. Ja ta sõidab 200k maksva Lamboga - et eks ta on pidanud palju harjutama ka. Nii et ju ta teab mida ta teeb.

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Pärast seda, kui Tiina Pizza oma viimase putka uksed sulges, polegi vist enam väljast pitsat ostnud
    20 LEGEND

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Pitsa ja burger on ju sellised "t*ra, nii sitt on olla, et juba poogen"-toidud, ei?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pitsa ja burger on ju sellised "t*ra, nii sitt on olla, et juba poogen"-toidud, ei?
    Ei. Pizza kiosk ja muu selline ei kõlba siis ka. Väga hea burger ja pizza on elamus.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Lihtsalt tähelepanekuna. Sattusin eelmisel NVl mingile üritusele, kus tehti grilli, juurde värske salat ja värsked keedukartulid. Noh, selline aus, värske ja tervislik toit. Istuti lauda, pandi asjad taldrikule ja siis tuli mingi tore paar ja koukis kotist välja mingid sitased Felixi kartulikastmed, BBQ-kastmed ja muu säärase. Sisuliselt sul on jummala normaalne söök, aga sa võtad ja peksad maitse lihtsalt täiesti maatasa mingi robustse kastmega. Ma vangutasin vaikselt pead, aga kuna ma olin seltskonna kõige vanem inimene, siis olin pigem vait.

Ehk, noh, täiesti putsis, mida inimesed söövad ja millised söögikohad pidevalt rahvast täis on, noh.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Lihtsalt tähelepanekuna. Sattusin eelmisel NVl mingile üritusele, kus tehti grilli, juurde värske salat ja värsked keedukartulid. Noh, selline aus, värske ja tervislik toit. Istuti lauda, pandi asjad taldrikule ja siis tuli mingi tore paar ja koukis kotist välja mingid sitased Felixi kartulikastmed, BBQ-kastmed ja muu säärase. Sisuliselt sul on jummala normaalne söök, aga sa võtad ja peksad maitse lihtsalt täiesti maatasa mingi robustse kastmega. Ma vangutasin vaikselt pead, aga kuna ma olin seltskonna kõige vanem inimene, siis olin pigem vait.

Ehk, noh, täiesti putsis, mida inimesed söövad ja millised söögikohad pidevalt rahvast täis on, noh.
    Mulle mulje jäänud, et sa enne lasid 15 a pelmeene ja nüüd keskeakriisile lähenedes ja enda surelikkust taibates oled hakanud veidi tervislikumalt toituma. Küll need noored ka selle BBQ kastme välja vahetavad!

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

See on muidugi pull, et oma kastmevalikut kotis kaasas kantakse. Hea, et vöö peal kabuuris polnud.
    20 LEGEND

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Käisin ka ämma-äia juures grillihooaega avamas. Maru hea liha, äia enda marineeritud ja värki. Grillvorstid veel ja salat ja kardulat ja whole shabang ühesõnaga... peaaegu. Kui ämm ütles, et ketsupit ei ole, siis oli küll päev konkreetselt rikutud.

Ketsup is life. Mul kulub 460ne heinz mingi nädalaga, max kahega.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

"Lasid 15a pelmeeni" krt Nasfal ja Plastic on selle foorumi naljakaimad vennad jätkuvalt

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

KAUSS balta turul krõbe pardi variatsioon on megahea!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Lugesin esimese hooga "kõrbe pardi"
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    KAUSS balta turul krõbe pardi variatsioon on megahea!
    Jap, kirjutan alla! Eile proovisin ja armusin. Eelnevalt oli võtnud lõhekaussi, mis on üsna meh.

Baltas Sassi pelmeenid on ka ikka päris tase, kui siin juba pelmeenidest räägitakse.
    Ja no Kaja pizza on ka jätkuvalt ikkagi omaette tase. Mulle meeldib tõsiselt.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Käisin ka ämma-äia juures grillihooaega avamas. Maru hea liha, äia enda marineeritud ja värki. Grillvorstid veel ja salat ja kardulat ja whole shabang ühesõnaga... peaaegu. Kui ämm ütles, et ketsupit ei ole, siis oli küll päev konkreetselt rikutud.

Ketsup is life. Mul kulub 460ne heinz mingi nädalaga, max kahega.
    Mul on hapukoor selline "varja Mõnu sitt söögitegemisoskus ära"-võlurohi.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Mul on hapukoor selline "varja Mõnu sitt söögitegemisoskus ära"-võlurohi.
    Mitu pakki nädalas läheb?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Mitu pakki nädalas läheb?
    Kolm äkki?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid