Lehekülg 27, kokku 28 EsimeneEsimene ... 17232425262728 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 560
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Hoi
    Praegu olla vanalinnas sitaks korralikke restosid, mis on 50 prossa hindu langetanud. Käisin täna näiteks Scheelis, kus sai kohafilee 8 euroga ja tiigerkreveti risotto 7,25 eest. Olete veel miskeid kohti märganud, kus samas suuruses alet?

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

avastasin siin eelmisel nädalal et Jahu Resto pizza on suht sama kvaliteediga kui Kaja pizza oma. hea uudis kes ei suuda kuidagi Kaja pizzale pihta saada, sest nad sulgevad oma ukse hiljemalt kell 19, või kui pizza lihtsalt otsa saab
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    avastasin siin eelmisel nädalal et Jahu Resto pizza on suht sama kvaliteediga kui Kaja pizza oma. hea uudis kes ei suuda kuidagi Kaja pizzale pihta saada, sest nad sulgevad oma ukse hiljemalt kell 19, või kui pizza lihtsalt otsa saab
    Kaja pitsast tellisin eile just Woltiga. Täitsa aus oli.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Terve raekoda oli juba ammu soodukaid täis, mine vaata ringi. Troikad ja muud head kohad. Mõnes kohas on ka uued menüüd tehtud. Lühemad ja lihtsamad, odavamast toorainest. Keevitatakse korralik hind ja tehakse sellest alet.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hoi
    Praegu olla vanalinnas sitaks korralikke restosid, mis on 50 prossa hindu langetanud. Käisin täna näiteks Scheelis, kus sai kohafilee 8 euroga ja tiigerkreveti risotto 7,25 eest. Olete veel miskeid kohti märganud, kus samas suuruses alet?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Hessis on samad hinnad.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

sõber oli käinud just Troikas, oli tõesti 50% menüü olnud
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Hessis on samad hinnad.
    Ma olen elus vist korra Hessis käinud. Sellise toidu eest ma nii palju küll nõus maksma pole.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Kus muidu Tartus parimat pitsat saab?

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kus muidu Tartus parimat pitsat saab?
    Arvamusi on erinevaid, aga õige vastus on My Italy aparaaditehases. Samas seda väidetakse ka Kolme Tilli ja La Dolce Vita pitsa kohta.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma olen elus vist korra Hessis käinud. Sellise toidu eest ma nii palju küll nõus maksma pole.
    Ma olen ka elus ainult ühe suitsu teinud ja klaasikese veini joonud, ainult ühe! Vist.
    Aga muidu kas pealinnas meil mingeid hääsi pelmentsiku urkaid leidub? Säärane mis meil oli kunagi siin sauna tänaval seal franki resto ruumides. Ei?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma olen ka elus ainult ühe suitsu teinud ja klaasikese veini joonud, ainult ühe! Vist.
    Aga muidu kas pealinnas meil mingeid hääsi pelmentsiku urkaid leidub? Säärane mis meil oli kunagi siin sauna tänaval seal franki resto ruumides. Ei?
    lidos
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Rudolf Hessi vaim elab veel!

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Arvamusi on erinevaid, aga õige vastus on My Italy aparaaditehases. Samas seda väidetakse ka Kolme Tilli ja La Dolce Vita pitsa kohta.
    La Dolce Vita oma proovisin suvel, suht meh oli. Meibi olid lootused liiga kõrged.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mulle meeldib Tartus Opera Pizza hot opera. (lisana lasen sinihallitusjuustu panna).

Aga maitsev söögikoht on ka Food Coma lõunakas. Friikad, raibed, on head seal.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Herne poes (ilmselt kuskil mujal veel) müüakse taverna valmis pitsat (mitte külmutatud). 2,80 pop, kodus ise ahju ja kindlalt parim bang raha eest turul. Muus osas, pitsa stiilid piisavalt erinevad, et opera ja la dolce vita ajavad erinevas taustsüsteemis samamoodi kikki.

Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Küsiti küll algselt vanalinna, aga ma soovitan siin Liivalai tn sellist kohta nagu Ragu' vms. Sellisest kohast palju ei oota, aga 1 parimaid full english brekkisid mida siinmail saanud olen. Ja kohvi... KOHVI! See oli väga hea. Ma lähen sinna tagasi ka pannkooke proovima mingi nv, aga hetkel soovitan.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Õllest rääkimata.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Hoi
    Scheelis täna kolmeliikmelise perega kolmekäiguline õhtusöök kokku ca 50 Eurot. Pole paha
    Mina kusjuures sõin veel ka kõige kallimat pearooga
    Jäime külastusega 100% rahule, sest kõhutäis oli korralik.

Järgmise nädala külastus ühe järjekordse väikese tähtpäeva puhul on vist kõrval asuv restoran Peppersack. Seal ka a la carte 50% allahindlusega.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Scheelis täna kolmeliikmelise perega kolmekäiguline õhtusöök kokku ca 50 Eurot. Pole paha
    Mina kusjuures sõin veel ka kõige kallimat pearooga
    Jäime külastusega 100% rahule, sest kõhutäis oli korralik.

Järgmise nädala külastus ühe järjekordse väikese tähtpäeva puhul on vist kõrval asuv restoran Peppersack. Seal ka a la carte 50% allahindlusega.
    Mulle Peppersack nii väga ei meeldinud. Selline tavaline pubitoit. Teenindus samas hea.

Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Raudselt on siit juba kuskil eelnevatelt lehtedelt läbi käinud, aga kuna ma olen laisk ja foorumisisene otsing on ikka veel 90nendates, siis küsin uuesti üle.

Soovitage Tartu top notch söögikohtasid. Kohvikud ei loe, kõhtu ei pea täis saama, aga võiks. Tänud ette.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud