Lehekülg 2, kokku 26 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 516
    Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

See teema vajab väikest uppimist, sest aasta lõpus ju muudkui süüakse.

Mul oli 1 jõulupidu Ülemiste hotelli restos. Fuente nimeks. Tegelikult sattusin sinna juba teist korda ja vahepealse aasta jooksul ei ole midagi muutunud. Täiesti maitsetu söök, puine teenindus, sööklastiilis kujundus. Samas ei maksa lennujaama hotelli suhtes ootusi teab mis üles ka ajada. Igal juhul ei soovita ma seda kohta küll.

Teine jõulupidu oli Kadriorus, restoranis Lydia. See oli juba päris normaalne koht. Kelner oskas öelda, kust nende hakkliha tuleb, soovitas prantsuse eestlase konjakit ja valas mulle kogu aeg usinalt veini juurde. Skaala 'toidu hind-portsu suurus' oli muidugi lootusetult valele poole kaldu, aga kokale ei tahaks küll midagi ette heita, maitses hää. Ja kui keegi tahab oma hea isuga naist pisut rõõmustada, on seal erimenüüs ka selline asi nagu 9-käiguline õhtusöök kahele, 2500.-
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

mingi itaalia restoran, suur-sojamae teel vist. igatahes seal, kus trammide lopp-peatus on, kohe lahedal

Algupärane

vat kus, tänapäeva noored käivad sööklates einetamas. meil omal ajal polnud leibagi, võidki pidime kahe vorstiviilu vahele määrima

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

mmmm... vorst

Adm¡nistraator Kasutaja ek avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    mingi itaalia restoran, suur-sojamae teel vist. igatahes seal, kus trammide lopp-peatus on, kohe lahedal
    koha nimi on Attimo ja seda võib julgelt soovitada.
    interjöör on tavaliselt igapäevane aga söögid korraliku restorani väärilised.
    kõigele lisaks saab seal itaallaste lemmikut bierra Morettit

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ek Vaata postitust
    mulle isiklikult maitseb Peroni rohkem

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Eip...kindlalt jään Moretti poolele. Peroni ja Castello tulevad suht kõrvuti, aga selgelt mahajäänutena. Aga ex see on maitse asi.

Professionaal Kasutaja Zavjalov avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Da Vinci on väga hea Itaalia restoran, Aia tänaval natuke enne Kalev Spa-d
    Ja muidugi VS, sealne India toit on lihtsalt võrratu.

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kuskil kus lõppeb vabadus ja algab kosmos on miskine Hispaania restoraan, aga isiklikult ei soovita. Kujundus küll ok, aga söögid ei kujuta endast erilist, samas ei ole ka hinnad krõbedad. Kuna ei ole ka eriline veini gurmaan, õigemini absoluutselt ei ole, siis suht ebaõnnestunud ristiretk. Aga Saku mõisas asuv toitlustuskoht on ok.

Algupärane

muideks, see itaalia köök tallinna külmhoone vastas pakub ka ajamasina teenust, sest mineviku hämarustest on toodud tagasi töölissöökla aroomibukett. see peletas mu ukselt tagasi, sest ei tahtnud enam võid kahe vorstiviilu vahele määrida, vaid leiba süüa

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

ise julgeks soovitada pizza/pasta restorani Basilik, mis asub cc plazas

Menüü on laialdane ja söögid maitsvad...

Hinnad on ka suhteliselt madalad...võrreldes teiste restoranidega...

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

African Kitchen.Hea koht,hea õhkkond,reggae 24/7,saab tellida igasuguseid vesipiipusid,kui tahad.Saab ka õues istuda.Asub Estonia mälestusmärgi juures.
    http://www.africankitchen.ee

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ek Vaata postitust
    koha nimi on Attimo ja seda võib julgelt soovitada.
    interjöör on tavaliselt igapäevane aga söögid korraliku restorani väärilised.
    Kusjuures itaallased ise pidavat selle Moretti asemel jooma pigem toda teist Itaalia õlut, mis menüüs, aga mille nimi on mul ununenud.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Professionaal Kasutaja Zavjalov avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
    African Kitchen.Hea koht,hea õhkkond,reggae 24/7,saab tellida igasuguseid vesipiipusid,kui tahad.Saab ka õues istuda.Asub Estonia mälestusmärgi juures.
    http://www.africankitchen.ee
    Toit ja piip on seal head, kuid teenindus jätab vägagi palju soovida

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan Vaata postitust
    Kusjuures itaallased ise pidavat selle Moretti asemel jooma pigem toda teist Itaalia õlut, mis menüüs, aga mille nimi on mul ununenud.
    Mingit tõsist järeldust ma ei teeks. Viimasel kolmel aastal on seal ringi rännatud ja eks nad joovad ikka sedasama Morettit ja Peronit millest juttu oli. JA siis on neil mingid imelikud odavad saksapärase nimetusega itaalia õlled nagu Dreher ja Bavaria... Aga need pole nii head. Sry for a offtopic.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Mingit tõsist järeldust ma ei teeks. Viimasel kolmel aastal on seal ringi rännatud ja eks nad joovad ikka sedasama Morettit ja Peronit millest juttu oli. JA siis on neil mingid imelikud odavad saksapärase nimetusega itaalia õlled nagu Dreher ja Bavaria... Aga need pole nii head. Sry for a offtopic.
    veel offtopikut...kusjuures siin Portugalis olles miskiparast naen ma ainult Peronit. ka kohalikes itaalia kookides. miskiparast Peronit turustatakse rohkem kui Morettit. ainult Eestis nagin Morettit Rimi letis

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kas Tartust võib ka rääkida? Oskan pea kõiki kohti hinnata
    siin-kohal-nüüd-ja-praegu:
    1. Kräpp ehk siis Crepp - mingi pranstusepärane kohvik, valik väike, söök väga hea, hind väga hea. Tip: prinikook ei ole nüüd teab, mis väikene tükikene ehk söögid on päris pirakad.
    Asub Rüütli tn peale Maailma, mõnus hubane koht miilustami-seks.

2. Gruusia Saatkond - nämm-nämm + grusiinide veinsi ka ja hind ka normalnaa.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

vahel komistan Kasutaja mömm avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2004

Algupärane

linna parimad pannkoogid saab kompressorist

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

....Troika , mõnus atmosfäär ja head toidud, ning külm viin... lähen täna juba 4aastat järjest naisega sinna meie kokkusaamist tähistama...
    Manolette Tabasalus hispaaniaköök ja miljöö..kui veab siis on kelneriks pesueht espanjoola...
    RummaBastards!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    2. Gruusia Saatkond - nämm-nämm + grusiinide veinsi ka ja hind ka normalnaa.
    Mulle meeldis see koht nii umbes 4 aastat tagasi. Siis korraga läksid hinnad kallimaks ja portsud väiksemaks. Samuti muutus näiteks see krdi hea supp tunduvalt lahjemaks jne. Umbes samamoodi käis alla (kuid tunduvalt drastilisemalt) Chinese Gardeni nimeline hiinarestoran, kus olid kunagi täiesti super söögid, aga nüüd on üsna kesine (teenindus on veel eriti halb). Aga tunduvalt hullem on olukord Näituse tänaval asuvas Hiina restos, kus riis on nätske ja toit ka üsna lahja. Samas õlu on seal söögikohtade kohta väga odav

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud