Lehekülg 26, kokku 26 EsimeneEsimene ... 162223242526
Näidatakse tulemusi 501 kuni 516, kokku 516
    pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Endise restoran "Kadriorg" kohal asub nüüd "Old Boy Mary Jane". Kõikidele kel meeldivad ameerika maitsed, on see kohaks kus peab käima.
    Menüü pikkuse kompenseerib toit.
    sõber sõi seal steiki, kiitis. ise võtsin selle vorsti läätsedega, ka oli ok. kahjuks burksi oli otsa saanud. hinnaklass suht ok Tallinna kohta
    Catalunya is not Spain!

Meeskonnaliige Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Aga kuidas hinnad on? Kui ma Eestis olen, siis ma elan sealt mingi 200m kaugusel, aga ma pole kordagi seal piirkonnas söömas käinud, sest hinnad ei vasta mitte üheski Kadrioru söögikohas üldiselt normaalsusele.
    Olin eile veits liiga pehme, et pikemalt kirjutada. Kallim asi menüüs oli steik maksis 16€. Hindasid ma väga ei vaadanud, aga vend ütles et oliivid;meatballid( mis olid mu lemmikud), bulledpork burger( mõnusalt mahlane ja vürtsikas)ja steik koos friikatega( pole elus paremaid saanud)+ 2 õlut läks 40 euri. Õlut pruulivad ka ise- oli 6-te erinevat ise võtsin "Sleepy town Golden Ale´i mis maitses hea. Interjöör on äge, kuigi eilse ilmaga oleks tahtnud õues istuda- seal paraku olid lauad hõivatud.
    Veits harjumatu oli see, et eel ja pearoad toodi samaaegselt- hiljem tagasisidet jättes seda ka mainisime, öeldi et neil selline konseptsioon. Tagasiside eest anti meile vennaga, maja kulul teepeale uued õlled näppu- asi mida pole minuga veel varem juhtunud.
    Menüü ei ole pikk aga toit see-eest metsikult maitsev- järgmine nädal külastan uuesti
    ROHE-VALGE SURMANI

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Õlut pruulivad ka ise
    Muu kohta sõna ei võta, aga selle müüdi pean küll ää purustama. Ei pruuli ise. Neile pruulitakse. Nende oma on ainult bränd nimega Old Boy Mary Jane.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Olin eile veits liiga pehme, et pikemalt kirjutada. Kallim asi menüüs oli steik maksis 16€. Hindasid ma väga ei vaadanud, aga vend ütles et oliivid;meatballid( mis olid mu lemmikud), bulledpork burger( mõnusalt mahlane ja vürtsikas)ja steik koos friikatega( pole elus paremaid saanud)+ 2 õlut läks 40 euri. Õlut pruulivad ka ise- oli 6-te erinevat ise võtsin "Sleepy town Golden Ale´i mis maitses hea. Interjöör on äge, kuigi eilse ilmaga oleks tahtnud õues istuda- seal paraku olid lauad hõivatud.
    Veits harjumatu oli see, et eel ja pearoad toodi samaaegselt- hiljem tagasisidet jättes seda ka mainisime, öeldi et neil selline konseptsioon. Tagasiside eest anti meile vennaga, maja kulul teepeale uued õlled näppu- asi mida pole minuga veel varem juhtunud.
    Menüü ei ole pikk aga toit see-eest metsikult maitsev- järgmine nädal külastan uuesti
    oliivid olid vähe pettumus, täiesti maitsetud. aga eks ma portugali ja hispaania oliividega ka harjunud
    Catalunya is not Spain!

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Kas keegi Gonsiori tänaval all-you-can-eat pizzakohas on käinud? V kannatab sinna aind rämeda pohmakaga minna kui pole vahet mis rasvast jura näost sisse ajad?

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Kas keegi Gonsiori tänaval all-you-can-eat pizzakohas on käinud? V kannatab sinna aind rämeda pohmakaga minna kui pole vahet mis rasvast jura näost sisse ajad?
    Sama koht?

Suu peale pole nad seal vist kukkunud
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Väga ägedad vastused vinguviiulitele
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Sama koht?

Suu peale pole nad seal vist kukkunud
    Jep, paistab, et peab kavva võtma
    308

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mulle see "Up yours, fuckers!" suhtumine meeldib!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Kopli keemik Kasutaja laurenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Olen seal mõned korrad käinud, tühja kõhuga kannatab käia vabalt, minu arust. Olen saanud palju halvemat pitsat, võrreldes sellega, mida seal pakutakse. Muu valiku hulgast on ka võimalik võtta mitte ainult viinereid ja kanalihamassist tehtud lihapalle.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Käisin eile Restoranide nädala raames Kolmes Sibulas. Ma lootsin, et on selline "prantsuse sibulasupp ja kiluvõileib"-sorti sibularesto, kuid selgus, et nimi tuleb hoopis sellest, et omanikeks on kolm venelast. Ühesõnaga veiseliha carpaccio ja pardirind puravikurisotoga oli midagi täiesti pööraselt imehead. Kuni neljapäevani saab neli käiku 30 euro eest kätte. Vein oli muidugi kallis

Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Rakvere keskväljakul või siis ametlikult Turu platsil asuv Berliini Trahter on hubane ja mõnusa atmosfääriga koht. Menüüs on valikut igale maitsele, nii söögi kui joogi kategoorias, lisaks on personal sõbralik ja aktiivne. Kindlasti soovitan!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Rakvere keskväljakul või siis ametlikult Turu platsil asuv Berliini Trahter on hubane ja mõnusa atmosfääriga koht. Menüüs on valikut igale maitsele, nii söögi kui joogi kategoorias, lisaks on personal sõbralik ja aktiivne. Kindlasti soovitan!
    Plussüks, aga TVPlayd neil ikkagi ei ole
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Lugu on tasuline, aga kõige hirmsamad söögikohad Eestis (ehk Tallinnas) https://www.ohtuleht.ee/988879/turis...aid-soogikohti

Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lugu on tasuline, aga kõige hirmsamad söögikohad Eestis (ehk Tallinnas) https://www.ohtuleht.ee/988879/turis...aid-soogikohti
    Kas see on muidu homses lehes ka? Tean kas siis ämmalt-äialt leht ära rottida.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kas see on muidu homses lehes ka? Tean kas siis ämmalt-äialt leht ära rottida.
    Homses neh.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud