Lehekülg 21, kokku 26 EsimeneEsimene ... 11171819202122232425 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 516
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

rainis, mina lõunatan linnas olles enamasti bonapartes. päevapraad 4,90 ja no 9 times out of 10 ei pea pettuma ning kvaliteedilt ka väga hea, mitte mingi suvaline õline kardula ja random snitzl.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    rainis, mina lõunatan linnas olles enamasti bonapartes. päevapraad 4,90 ja no 9 times out of 10 ei pea pettuma ning kvaliteedilt ka väga hea, mitte mingi suvaline õline kardula ja random snitzl.
    tänud soovituse eest
    Proovin millalgi ära

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mon Repos restoran Kadriorus on konkurentsitult kõige sitema teenindusega koht, kus ma elus käinud olen. Vau. Arvestades, et see koht on samal ajal sitaks kallis, siis ajab veel rohkem kettasse. Kui emotsioon jahtub, siis kirjutan vähe pikemalt. Mingit sittade söögikohtade eest hoiatamise teemat ka on? Sest antud restoran ei vääriks kohta isegi käesoleva teema läheduses.

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mon Repos restoran Kadriorus on konkurentsitult kõige sitema teenindusega koht, kus ma elus käinud olen. Vau. Arvestades, et see koht on samal ajal sitaks kallis, siis ajab veel rohkem kettasse. Kui emotsioon jahtub, siis kirjutan vähe pikemalt. Mingit sittade söögikohtade eest hoiatamise teemat ka on? Sest antud restoran ei vääriks kohta isegi käesoleva teema läheduses.
    Vastav teema kenasti olemas.

Aga headest kogemustest julgeks soovitada Al Mare Grilli- õdus õhkkond, hinnad enam-vähem ok ja söögid väga head, kordagi pole pidanud pettuma.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Selle Al Mare grilli soovitusega tuli meelde sarnase nimega avastus, Al Mero pitsa Gonsiori tänaval. Tilluke, sõbraliku teenindusega kohake, peamiselt müüb viimiseks ja kaasa vist. Aga kurat, pole nii head pitsat kuskil saanud, ilma liialdamata. Esimest korda läksin võtsin ühe ja siis teise veel!

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Selle Al Mero pitsa soovitusega tuli meelde, et nv sai käidud Kaja Pizzas kuskil seal õle tn. Selline hyped koht hetkel. Sai võetud pizza mille peal ainsana oli "värske tšilli". Kui 2tk marineeritud jalopenot on värske siis ma ei tea... Üldse kogu see kompositsioon oli veikene õhuke. Aga maitse üle kurta ei saa. Oli maitsev.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Gotsu on siin mainitud?

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Rakveres midagi head ka on?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei tea, kui harjunud Sa vene köögiga oled, aga mulle meeldis: http://www.12kuud.ee/services.html
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Kopli keemik Kasutaja laurenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma ei tea, kui harjunud Sa vene köögiga oled, aga mulle meeldis: http://www.12kuud.ee/services.html
    +1
    Kui Sushit sööd, siis Sushi Tiger oli ka täitsa OK minu arust.
    Rakveres on paraku üsna palju kusiseid kohti ka.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Rakveres midagi head ka on?
    Oleneb mida. Kui Burgerit siis Grillers. Kui lihalaadset siis Ararat (portsud suured), Sarvik virma kõrval on päris hea, Berliini Trahter keskväljaku kõrval samamoodi. Saab päevaprae kõrvale salatit tõsta niipalju kui süda ihaldab.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tänud, vaatan üle teie pakutud variandid.

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

ararat on valusalt allakäinud, pigem läheks sarvikusse siis juba jah. niisama suhteliselt lihtsat, aga täitsa okeid sööki saab rohuaia kohvikust.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    12kuud : D

Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Ma arvasin, et vaid Sämmi Grillis on tohutud portsjonid (saab alati muidugi poole väiksema tellida), aga käisin hiljuti Paides asuvas Kreisi Trahteris (endine Parkali Lokaal) ning üllatusin - ka seal on suured portsjonid tõesti sellised, et ägised lõpuks. Ahjukartulite asemel toodi friikad, piima üldse polnud ja keefiriga oli nii, et seda sai väikese klaasi jagu, muus osas igati tibens-tobens.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Siiamaani oli minu lemmik töölõuna kogemuseks kunagine käik crill restauranti Caravan, kus hargnes järgnev vestlus:
    - mis teil päevapraeks on?
    - ma ei tea, meil pole kokk veel tulnud.

Nüüd sai see tabel uue liidri, sest tuletõrjeõppuse aegu otsustasime minna New York Pizza kohvikusse, mis asub meist otse üle tee, aga kus keegi kunagi kedagi näinud pole.

Astusime neljakesi kohvikusse sisse ja esialgu polnud seal hingelistki, sh. teenindajat. Korraga astus veetlev blond noormees tualetist välja ja sai meid nähes peaaegu südari. Seejärel tuli leti taha ja vaatas küsivalt: "Mida teile?"
    "Võtaks selle suure spicy pitsa."
    "On see kõik," läheb ta vaikselt juba kassaaparaadi juurde.
    "Jah," vastan.
    Näpud liginevad nuppudele ja ütleb muuseas: "Aga sellega läheb vähemalt 40 minutit, mul pole tainast."
    Sinna see jäi. Selleks ajaks oli pitsabaar avatud olnud 45 minutit.
    Lahkusime.
    /nüüd tuleb minu fantaasia/
    Noormees haarab telefoni: "Serjooža, me vist jäime vahele..."

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Siiamaani oli minu lemmik töölõuna kogemuseks kunagine käik crill restauranti Caravan, kus hargnes järgnev vestlus:
    - mis teil päevapraeks on?
    - ma ei tea, meil pole kokk veel tulnud.

Nüüd sai see tabel uue liidri, sest tuletõrjeõppuse aegu otsustasime minna New York Pizza kohvikusse, mis asub meist otse üle tee, aga kus keegi kunagi kedagi näinud pole.

Astusime neljakesi kohvikusse sisse ja esialgu polnud seal hingelistki, sh. teenindajat. Korraga astus veetlev blond noormees tualetist välja ja sai meid nähes peaaegu südari. Seejärel tuli leti taha ja vaatas küsivalt: "Mida teile?"
    "Võtaks selle suure spicy pitsa."
    "On see kõik," läheb ta vaikselt juba kassaaparaadi juurde.
    "Jah," vastan.
    Näpud liginevad nuppudele ja ütleb muuseas: "Aga sellega läheb vähemalt 40 minutit, mul pole tainast."
    Sinna see jäi. Selleks ajaks oli pitsabaar avatud olnud 45 minutit.
    Lahkusime.
    /nüüd tuleb minu fantaasia/
    Noormees haarab telefoni: "Serjooža, me vist jäime vahele..."
    Mingil üllataval kombel sai 2 nädalat tagasi sealt pizza ostetud. Kuna olin parajalt ebaadekvaatne, siis kvaliteeti hinnata ei oska. Tookord oli teenindajaks neiu ja tal läks aega 15-20 min. Tellisime kõige väiksema.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Pitsa kohtade värk, hommikul unustad ahju sisse lülitada või eelmine õhtu unustati tainas ette teha, siis ei saagi esimest pitsat kiiremini. Trt mtn New York pizzal nüüd klientidest puudust küll ei tohiks olla.
    "Arusaamatult riskantne käik Spali poolt. Jagada profileping 18-aastasele, kes ei ole Eesti u21 koondises ennast tõestanud. Mis kohaga see klubi üldse mõtleb?"

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Pitsa kohtade värk, hommikul unustad ahju sisse lülitada või eelmine õhtu unustati tainas ette teha, siis ei saagi esimest pitsat kiiremini. Trt mtn New York pizzal nüüd klientidest puudust küll ei tohiks olla.
    See on Jõe tänaval. Ja avati resto 11.00, meie läksime mingi 1145. Et, noh, miski oleks võinud juba töös olla.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ma eeldan, et inimesed on selle juba üles leidnud, aga kui pole siis viskaks siia soovituse - Linnu Tee kohvik.

Asub sellest "bermuuda Laborist" otse üle tee, ehk Suur-Karja tänaval (seal kus kunagi oli "Hullumaja" ja siis veel ka mingi hetk "teine Labor"). Tehakse väga hääd burgerit. See standard on "Linnu tee klassika" - mõnus mahlane pihv ja kõik muu ka häste tehtud. Maksab viieka. Teenindus sõbralik.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud