Lehekülg 29, kokku 29 EsimeneEsimene ... 192526272829
Näidatakse tulemusi 561 kuni 576, kokku 576
    suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Restoranide nädal jälle tulemas. Et ei peaks kogu menüüd läbi töötama siis ehk on kellelgi mõni soovitus? Kevadel sai külastatud Kahte kokka ja Mon Repost ja mõlemaga võis rahule jääda. Mon Reposes oli suurepärane eelroog ja Kahes kokas pearoog.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Restoranide nädal jälle tulemas. Et ei peaks kogu menüüd läbi töötama siis ehk on kellelgi mõni soovitus? Kevadel sai külastatud Kahte kokka ja Mon Repost ja mõlemaga võis rahule jääda. Mon Reposes oli suurepärane eelroog ja Kahes kokas pearoog.
    Kolm Sibulat on alati hea. Panin uueks nâdalaks viis lõunat juba kirja.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kolm Sibulat on alati hea. Panin uueks nâdalaks viis lõunat juba kirja.
    Populaarne koht. Kõik õhtusöögid on juba kinni.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Populaarne koht. Kõik õhtusöögid on juba kinni.
    Ma panin säänsed kohad kirjad:

https://www.tallinnrestaurantweek.ee...ant/jahuresto/
    https://www.tallinnrestaurantweek.ee...rant/monrepos/
    https://www.tallinnrestaurantweek.ee...dessarestoran/
    https://www.tallinnrestaurantweek.ee...ant/kakskokka/
    https://www.tallinnrestaurantweek.ee/restaurant/7urti/

Odessas oli eelmine kord imeline borš. 7 ürti sobis töökohaga kokku. Kui kellelgi mõne osas neist väga halb kogemus, siis jagagem. Ja kas kolme sibula osas vaatasid kõiki päevi või osasid?

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ja kas kolme sibula osas vaatasid kõiki päevi või osasid?
    Kõik õhtud on kinni. Ilmselt lähen külastan 7 ürti ära ja ehk midagi veel. Kiidetud on selle Cafe Opera siiafileed, aga vaatab seda asja. Cafe Operas on hea nimega toit muidu Arvo Part, aga seda seekord kombos pole.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Ma panin Ore restoranis õhtusöögi kirja.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Lõunasöök Jahus. Koha imeline, kook täiesti mõttetu.

Homme kavas kolm sibulat lõuna ja pegasuse õhtusöök.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuna Mon Repos oli täis, siis läksin kolme sibulasse lõunale. Kanasnitšel ja penne cotta kõlasid kahtlaselt fantaasiavaeselt, kuid ma ei tea, mida nad seal teevad toiduga, aga see kanasnitsel oli by far parim, mida ma kunagi söönud. Penne cotta samamoodi. Endiselt mu lemmikkoht Tallinnas.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Kuna Mon Repos oli täis, siis läksin kolme sibulasse lõunale. Kanasnitšel ja penne cotta kõlasid kahtlaselt fantaasiavaeselt, kuid ma ei tea, mida nad seal teevad toiduga, aga see kanasnitsel oli by far parim, mida ma kunagi söönud. Penne cotta samamoodi. Endiselt mu lemmikkoht Tallinnas.
    Mis see penne cotta oli? Makaronid kastmega?
    308

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Mis see penne cotta oli? Makaronid kastmega?
    haa, jah

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

7ürti õhtusöök. Carpaccio klassikaline ja hea. Lamba confit pehme ja mahlane, aga ikkagi lammas. Brownie sobis lõpetuseks kenasti.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma panin Ore restoranis õhtusöögi kirja.
    Jäin metskitsega väga rahule. Kokk pidi ise jahimees olema
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sel nädalal oli Pärnus restoranide nädal. Mõtlesin, et aitan ka suvepealinna värkidega. Esmalt otsisin Google'i järgi välja Pärnu kõige parema hindega söögikoha, milleks osutus Vehverments Bar ja Tostadas. Täna hommikul hüppasin bussile ja jõudsin poole kaheks Pärnusse. Peatänav oli inimtühi, suurem osa suveniiripoode suletud. Sõõrikupood, mille uksest ulatub suviti järjekord uksest välja, oli seekord tühi, aga täitsa töötas.

Vehvermentsis oli päris mitu inimest, aga eelkõige tekitas esmaemotsiooni, et sitaks külm oli. Esimeseks käiguks oli tšilline avokaadosalat, mille peal oli kalamari ja suitsutuunikala. Salatit määrisin kohaliku saia peale, mis maitses kombona väga kenasti. Teiseks roaks olid sinimerekarbid, mis menüü järgi maksis seitse eurot. Seetõttu arvasin, et seal on umbes kolm merekarpi, aga tegelikult oli neid sitaks. Peal oli veinikaste ja siis sibulakrõpsud. Maitses imeliselt, sest sinimerekarbid ongi imelised. Juurde võtsin kohaliku limonaadi, mis oli jäätükkidega ehk kombos külma restoga mitte väga tark valik. Jäätisekokteil oli samas ka külm, aga väga maitsev.

Kolmas roog oli mascarpone maiustoit marjade ja küpsisepuruga, mis oli ka väga hea. Ehk söögi poolest väga viis+ koht, soojem võiks olla, teenindus oli mega. Anti veel arvet makstes kaasa kaks kinkekaarti Apollo kinno, aga need kehtisid ainult Pärnus. Käisin veel enne bussile minekut Port Arturi juures Apollos ja andsin seal ühele naisterahvale need kinkekaardid.

Purjus jõrmi nägin alles bussijaamas bussile minnes, kes lällas, et ta joob kokakoolat, aga tegelikult luristas gini. Bussis ütles keegi mulle väga rõõmsalt tšau, millele ma rõõmsalt vastasin, aga siiani ma mõtlen, et kes see oli. Kõht oli täis, luxexpress soe, seetõttu jäin rõõmsalt Eesti-Makedoonia mängu ajal magama ja tuju on seetõttu täitsa nitšekas.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Bussis ütles keegi mulle väga rõõmsalt tšau, millele ma rõõmsalt vastasin, aga siiani ma mõtlen, et kes see oli. Kõht oli täis, luxexpress soe, seetõttu jäin rõõmsalt Eesti-Makedoonia mängu ajal magama ja tuju on seetõttu täitsa nitšekas.
    Äkki oli count?

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Mille kuradi pärast serveeritakse päevapakkumisi kausis? Kana šnitsel ahjukartuliga + salat ning kaste - kausis. Praetud kala ja muu mudru - kausis. Ja nii edasi. Ülimalt ebamugav süüa.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Mille kuradi pärast serveeritakse päevapakkumisi kausis? Kana šnitsel ahjukartuliga + salat ning kaste - kausis. Praetud kala ja muu mudru - kausis. Ja nii edasi. Ülimalt ebamugav süüa.
    vähemalt polnud kiviplaadil vms jamal, mis mingites restodes on
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud