320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Proovisime Kolme Tilli. Toit oli räme soolane, kohati jahe ja rebis pooleldi põhja alt. Teenindust sealt Aparaadi putkadest otsida on muidugi lootusetu. Tagasi ma sinna ei lähe ja teistele ka ei soovita.
    Homme on valida Joyce ja Hõlm vahel. Loodan, et läheb paremini.

    Kommentaar


      Ülemistes on restoran Juur asemele tekkinud pubi Tramm nr 4. Letiteenindus, aga toidud on viisakad ja maitsvad. Parti ja kala olen proovinud. Portsud pole liiga suured, mis mulle just sobib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Homme on valida Joyce ja Hõlm vahel. Loodan, et läheb paremini.
        Unustasin mainida, et Hõlm's käik mitmete asjaolude kokkulangemisel canceli, kuid Joyce sai käidud ja noh tavaline hotelli köök. Ei olnud halb, ei olnud esmaklassiline vaid selline piisavalt neutraalne.
        Sai ka sellises kohas käidud nagu Polpo. Kui vegan lillkapsa šnitsel oli tubli suur ja kuuldavasti ka maitsev, siis minu seakülg oli pettumus. Mitte niivõrd maiselt, kui suuruselt. 1,5 tikutopsi suurune moodustis, mis oli hõredalt üle puistatud defrosted juurika kuubikutega. Oehh...

        Kommentaar


          Keegi seal Tiskre kandis Meat Resto & Butcherys on käinud? Mis muljed on ning kas sealsed steigid väärt oma kallist hinda?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Keegi seal Tiskre kandis Meat Resto & Butcherys on käinud? Mis muljed on ning kas sealsed steigid väärt oma kallist hinda?
            2 korda käinud ja pole pettunud senimaani.

            Kommentaar


              Restoranide nädal jälle tulemas. Et ei peaks kogu menüüd läbi töötama siis ehk on kellelgi mõni soovitus? Kevadel sai külastatud Kahte kokka ja Mon Repost ja mõlemaga võis rahule jääda. Mon Reposes oli suurepärane eelroog ja Kahes kokas pearoog.

              Kommentaar


                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Restoranide nädal jälle tulemas. Et ei peaks kogu menüüd läbi töötama siis ehk on kellelgi mõni soovitus? Kevadel sai külastatud Kahte kokka ja Mon Repost ja mõlemaga võis rahule jääda. Mon Reposes oli suurepärane eelroog ja Kahes kokas pearoog.
                Kolm Sibulat on alati hea. Panin uueks nâdalaks viis lõunat juba kirja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kolm Sibulat on alati hea. Panin uueks nâdalaks viis lõunat juba kirja.
                  Populaarne koht. Kõik õhtusöögid on juba kinni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Populaarne koht. Kõik õhtusöögid on juba kinni.
                    Ma panin säänsed kohad kirjad:







                    Odessas oli eelmine kord imeline borš. 7 ürti sobis töökohaga kokku. Kui kellelgi mõne osas neist väga halb kogemus, siis jagagem. Ja kas kolme sibula osas vaatasid kõiki päevi või osasid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ja kas kolme sibula osas vaatasid kõiki päevi või osasid?
                      Kõik õhtud on kinni. Ilmselt lähen külastan 7 ürti ära ja ehk midagi veel. Kiidetud on selle Cafe Opera siiafileed, aga vaatab seda asja. Cafe Operas on hea nimega toit muidu Arvo Part, aga seda seekord kombos pole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        Restoranide nädal jälle tulemas. Et ei peaks kogu menüüd läbi töötama siis ehk on kellelgi mõni soovitus? Kevadel sai külastatud Kahte kokka ja Mon Repost ja mõlemaga võis rahule jääda. Mon Reposes oli suurepärane eelroog ja Kahes kokas pearoog.
                        Ma panin Ore restoranis õhtusöögi kirja.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Lõunasöök Jahus. Koha imeline, kook täiesti mõttetu.

                          Homme kavas kolm sibulat lõuna ja pegasuse õhtusöök.

                          Kommentaar


                            Kuna Mon Repos oli täis, siis läksin kolme sibulasse lõunale. Kanasnitšel ja penne cotta kõlasid kahtlaselt fantaasiavaeselt, kuid ma ei tea, mida nad seal teevad toiduga, aga see kanasnitsel oli by far parim, mida ma kunagi söönud. Penne cotta samamoodi. Endiselt mu lemmikkoht Tallinnas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kuna Mon Repos oli täis, siis läksin kolme sibulasse lõunale. Kanasnitšel ja penne cotta kõlasid kahtlaselt fantaasiavaeselt, kuid ma ei tea, mida nad seal teevad toiduga, aga see kanasnitsel oli by far parim, mida ma kunagi söönud. Penne cotta samamoodi. Endiselt mu lemmikkoht Tallinnas.
                              Mis see penne cotta oli? Makaronid kastmega?
                              308

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                                Mis see penne cotta oli? Makaronid kastmega?
                                haa, jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X