320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin esimese hooga "kõrbe pardi"
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      KAUSS balta turul krõbe pardi variatsioon on megahea!
      Jap, kirjutan alla! Eile proovisin ja armusin. Eelnevalt oli võtnud lõhekaussi, mis on üsna meh.

      Baltas Sassi pelmeenid on ka ikka päris tase, kui siin juba pelmeenidest räägitakse.
      Ja no Kaja pizza on ka jätkuvalt ikkagi omaette tase. Mulle meeldib tõsiselt.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Käisin ka ämma-äia juures grillihooaega avamas. Maru hea liha, äia enda marineeritud ja värki. Grillvorstid veel ja salat ja kardulat ja whole shabang ühesõnaga... peaaegu. Kui ämm ütles, et ketsupit ei ole, siis oli küll päev konkreetselt rikutud.

        Ketsup is life. Mul kulub 460ne heinz mingi nädalaga, max kahega.
        Mul on hapukoor selline "varja Mõnu sitt söögitegemisoskus ära"-võlurohi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mul on hapukoor selline "varja Mõnu sitt söögitegemisoskus ära"-võlurohi.
          Mitu pakki nädalas läheb?

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Mitu pakki nädalas läheb?
            Kolm äkki?

            Kommentaar


              Pole juba paar aastat kastmeid kasutanud. Suht sama teeb välja ju? Enne oli kõik ühtlaselt kastme maitsega, ning nüüd on kõik ühtlaselt toidu maitsega.

              Püsiv siin valemis on ühtlus. Sool ja pipar ajavad maitse asja korda.

              Kommentaar


                Tartus Ralf Cafe. Need salatid on ülimad ja tekitavad täiesti täiskõhutunde.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Googledasin.
                  Kadaka teel leidsin ainult Maama ( vene keeles ema) pizza. Kas seda mõtlesid?
                  Jah, minu viga. Seda pean silmas.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Pitsa ja burger on ju sellised "t*ra, nii sitt on olla, et juba poogen"-toidud, ei?
                    Sa vist see vend, et kui alasti Margot Robbie sulle sünnipäevahommikul tooks medium raw vuti marineeritud mee ja maapirni kastme ning madalal tulel rosmariiniga peedipüree asemel midagi muud, siis sa tõuseks voodist püsti ja paneks riide?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Sa vist see vend, et kui alasti Margot Robbie sulle sünnipäevahommikul tooks medium raw vuti marineeritud mee ja maapirni kastme ning madalal tulel rosmariiniga peedipüree asemel midagi muud, siis sa tõuseks voodist püsti ja paneks riide?
                      kuld

                      buumeritele lihtsalt igaksjuhuks kes ei tea Margot Robbiet

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Navas Vaata postitust
                        kuld

                        buumeritele lihtsalt igaksjuhuks kes ei tea Margot Robbiet

                        Tean Robbiet küll, ta on kena.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          kuld

                          buumeritele lihtsalt igaksjuhuks kes ei tea Margot Robbiet

                          Nii lihtsalt mainin, et need kes siin ilgelt uljalt buumeri mõistet kasutavad, võiks teada, et buumerid on sündinud 1946-1964, sellises vanuses kasutajaid siin foorumis võime ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda, veelgi vähem on neid aktiivsete kasutajate hulgas. Isegi mul jääb kümmekond aastat puudu.

                          Kommentaar


                            Eesti ja usa generatsioonide asjad on kõik nihkes, sest tehnoloogia jms kultuurimõjud jõudsid hiljem kohale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                              Nii lihtsalt mainin, et need kes siin ilgelt uljalt buumeri mõistet kasutavad, võiks teada, et buumerid on sündinud 1946-1964, sellises vanuses kasutajaid siin foorumis võime ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda, veelgi vähem on neid aktiivsete kasutajate hulgas. Isegi mul jääb kümmekond aastat puudu.
                              Tra see vend on mingi epic boomer ju haha

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Eesti ja usa generatsioonide asjad on kõik nihkes, sest tehnoloogia jms kultuurimõjud jõudsid hiljem kohale.
                                davai, lao list koos sünniaastatega letti
                                tahaks plebse korrektselt liigitada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X