320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    raakige parem ollekannu suurusest ka kui siin ollehinna vordlemiseks laheb
    poolene oli. Eks ma mingi päev möödaminnes vaatan

    Kommentaar


      #47
      soovitaks tartu maanteel keskturu lähedal olevat hiina restoran mandarin. suht asjalik. siis endises maneezi peatuses asuvas šeš-beš-i.selline mõnus vaheldus. Ning mõistlik koht on ka pan-cook, mison viru keskuses.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
        pan-cook.
        huvitav, kas keegi on sellise ebaoriginaalse nimevärdja väljamõtlemise üle uhke ka või?
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas sicmic Vaata postitust
          huvitav, kas keegi on sellise ebaoriginaalse nimevärdja väljamõtlemise üle uhke ka või?
          Lisaks sellele oli teenindus sigaaeglane, portsud hindu arvestades väikesed ja maitsetud ning törtsu kastme saamiseks pidi seda ettekandjale eraldi mainima. Ei soovita.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #50
            Ma muidugi ei viitsi teemat läbi lugeda (kas on juba soovitet), aga Sakala tänava nurgal asub selline koht nagu Fish & Wine baar. Oma keeleseadust rikkuvast nimest hoolimata pakutakse seal ilmimelisi majapelmeene lõhetäidise ja punase kalamarjaga. Lausa sulavad suus.
            Teenindus käib muidugi Eesti-päraselt naeratuseta, aga elab tänu maitseelamusele üle.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
              Toit ja piip on seal head, kuid teenindus jätab vägagi palju soovida
              african kitchen. teenindus ei jäta mitte soovida vaid on katastroof. vesipiipu seal minu arust enam teha ei tohi, vähemalt seal angaarikujulises ruumis mitte.

              toredaks lõunasöögikohaks oleb avastanud Basso. asub pikal tänaval ja seal on igati mõistliku hinnaga pastad. seal võib muidugi õhtul ka käia.

              seal kosmoase lähedal hispaania restoranis on tõepoolest keskpärased toidud, mida saab valida väga lühikesest menüüst. vein on hea. ei soovita seda minagi restoranina. samas sobib täisa kenasti nende baaris lõunat süüa.

              õhtul tibensit õue viies võib minna näiteks sellisesse kohta nagu restoran Kadriog. asub otse kadriuru trammide lõpppeatuses. seest on kena, kusjuures kolmas korrus kenam kui teine. viimati õnnestus seal süüa vahemere kööki ja superhea oli. hinnatasemest ei tea ma õnneks sittagi.

              ja veel elamustest rääkides. hookah house seal laudadepoolses osas, mida võib natuke restoranilaadseks juba pidada, toodi kohvipiim kohale kinnises liitrises pakis. teenindaja naeris katkematult ja tema pupillid olid umbes taldrikusuurused.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #52
                Aafrican Kitchenis peaks minuteada ikka saama piipu teha, kuid selles angaari taolises ruumis, mida sealsed ettekandjad koopaks nimetavad pole minuteada kunagi tohtinud piipu teha

                Kui veel Itaalia köögist rääkida, siis ülikvaliteetne ja väga maitsvate toitudega Itaalia restoran on Contravento(vanalinnas).

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  hinnatasemest ei tea ma õnneks sittagi.
                  Kui sa söömas käid, lased naisel maksta: D??

                  Kommentaar


                    #54
                    Contraventos pole mina viimastel aastatel käinud, aga päris mitmed on väitnud, et on toimunud kvaliteedilangus.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #55
                      ContrOvento, härrased. Võib-olla pole nende tortellini enam tõepoolest nii maitsev kui ennist, kuid paremat itaalia restot mina Tallinnas ikkagi ei tea.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        Contraventos pole mina viimastel aastatel käinud, aga päris mitmed on väitnud, et on toimunud kvaliteedilangus.
                        Vein oli seal küll nii hea, et pasta maitset ma lihtsalt enam ei mäleta.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                          Kui sa söömas käid, lased naisel maksta: D??
                          ei, maksumaksja maksab

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            ei, maksumaksja maksab
                            kaudselt küll, otseselt maksis viimasel korral küll üks suurfirma.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #59
                              Julgen öelda, et ka Deja Vu lounge's, mis asub vanalinnas on väga maitsvad toidud, menüü on küll väike, kuid sealne tomati-koreandri supp viib keele alla
                              Ja ka Coca-Cola Plaza esimesel korrusel asuv Itaalia restoran Basiilik on väga maitsvate roogadega söögikoht

                              Kommentaar


                                #60
                                Täna siis see tähtis päeva, kus peaks mõne "sõbranne" kuskile ristorantesse viima. Siin kohal ka ootan kaasfoorumlaste soovitusi, kuhu minna, kus oleks nö. romantiline ja head söögid kah.
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X