320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    soovitan räägupesa, söögiplatsi, vabaka musta kasti, mõigu, toda krdi nõmme tee põhikohta ka, siis veel pirtal velotreki burksi jnejne.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      soovitan räägupesa, söögiplatsi, vabaka musta kasti, mõigu, toda krdi nõmme tee põhikohta ka, siis veel pirtal velotreki burksi jnejne.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        kuule, ma ei räägi burgeritest. söögiplatsis on praemuna väga hea näiteks.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          üks väga hea koht on taco express
          Uus lemmikkoht

          Kommentaar


            Kui jooksu pealt vaja amps võtta, siis Solarises esimesel korrusel on tekkinud miski deli-lett, kust saab jube häid võileibu. Ei ole küll päris Subway, aga no käib meile matsidele ja takukottidele (no pun intended) küll.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Kebabhouse Gonsiori tn. Soovitan. Hind on mõistuse piires ja maitse on ok. Julgen väita, et esimene kebabikoht eestis, kus lihaga ei koonerdata.

              Kommentaar


                Peipsi ääres Kolkjas asuv kala ja sibularestoran.
                Samuti on samas külas mõnus ja privaatne telkimise ning kämpingukoht.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Mina ei saa seda Kolkja küla restorani (sööklat pigem) küll soovitada: toit oli töölissöökla tasemel, teenindus kehvapoolne ja hinnatase ülemõsitus kallis sellise koha jaoks. Isegi kohvi seal ei pakuta.

                  Kommentaar


                    Ma ei joo kohvi
                    Külma viina sai, külma õlut samuti ja kohapraad oli 8 euri. Odav polnud, aga ülemõistuse ka mitte.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ma ei joo kohvi
                      Külma viina sai, külma õlut samuti ja kohapraad oli 8 euri. Odav polnud, aga ülemõistuse ka mitte.
                      Pärast Austraaliat on iga toidukoht Eestis mõistliku hinnaga. ja VÄGA hea söögiga.

                      Kommentaar


                        hinnakirja vaadates tuleb tõdeda, et masu on seal kandis vist möödas.
                        Kuid üks 4-5 aastat tagasi seda rjestorani külastades sai korraliku elamuse - sisustus, söök ja kohalik hot-shot
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Tartu mnt alguses on Coccodrillo nimeline koht. Pizzad ja ciabattad on Tallinna parimad, salatid on suhteliselt meh.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Pärast Austraaliat on iga toidukoht Eestis mõistliku hinnaga. ja VÄGA hea söögiga.
                            Ei ole sel Austraalia hinnatasemel tegelt mitte miskit viga...

                            Kommentaar


                              talvepealinlased andke head nõu, kuhu sööma minna. Eelistatud on peenemad söögimajad.

                              Kommentaar


                                Kulinaarsed otsingud pealinna kõige hullema söögikoha leidmiseks viisid mind eile nimetusse kohvik-sööklasse Türi tänaval, Lipuvabriku vastas. Pisut ettevaatlikuks tegi, et asjassepühendatud pidid seda kohta isekeskis nimetama 'Sigalaks'.

                                Kui leiad viitade abil üles sügaval sisehoovis asuva ukse, oled juba peaaegu kohal; vaja on ainult jõuda koridoris lõpus, hoone pimedaimas sopis asuvasse sööklaruumi endasse. Askeetlikult sisustatud, umbes kaheksa väikese lauaga ruumil ei ole aknaid, kuid selle kompenseerivad kaks suurt plakatit, mis kujutavad, ee... aknaid.

                                A la carte menüüs on üks päevasupp ja neli päevapraadi. Leti taga seisev suur kiilakas mees, kes tekitab tunde, nagu oleksid tulnud lõunale Ozi, viskab sulle taldrikule soovitud lobi. Sealjuures ei unusta ta hetkekski olla äärmiselt armastusväärne ja isalik. Kaste on kõikidel praadidel üks, nii et väga suurt vahet ei ole, millise prae valid, maitse on nii kanal kui kotletil sama. Komplekslõuna supp+praad+morss maksab sealjuures 3 euri. Toit võiks olla kuumem, aga kuna oli hiline lõuna, siis ilmselt oli ta seda mõned tunnid tagasi siiski ka olnud.

                                Kokkuvõttes võib vist sedastada, et kindlasti ei ole see koht, kuhu taamiga sööma minna. Aga taskukohase kõhutäie huvilistele soovitan küll soojalt.


                                Kõige jubedam söögikoht Tallinnas minu kogemuse järgi on endiselt 'Iiris' Vabaduse puiesteel. Seal olid vähemalt veel talvel ka toidud täiesti jälgid.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X