320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sõber oli käinud just Troikas, oli tõesti 50% menüü olnud
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Hessis on samad hinnad.
      Ma olen elus vist korra Hessis käinud. Sellise toidu eest ma nii palju küll nõus maksma pole.

      Kommentaar


        Kus muidu Tartus parimat pitsat saab?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Kus muidu Tartus parimat pitsat saab?
          Arvamusi on erinevaid, aga õige vastus on My Italy aparaaditehases. Samas seda väidetakse ka Kolme Tilli ja La Dolce Vita pitsa kohta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma olen elus vist korra Hessis käinud. Sellise toidu eest ma nii palju küll nõus maksma pole.
            Ma olen ka elus ainult ühe suitsu teinud ja klaasikese veini joonud, ainult ühe! Vist.
            Aga muidu kas pealinnas meil mingeid hääsi pelmentsiku urkaid leidub? Säärane mis meil oli kunagi siin sauna tänaval seal franki resto ruumides. Ei?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ma olen ka elus ainult ühe suitsu teinud ja klaasikese veini joonud, ainult ühe! Vist.
              Aga muidu kas pealinnas meil mingeid hääsi pelmentsiku urkaid leidub? Säärane mis meil oli kunagi siin sauna tänaval seal franki resto ruumides. Ei?
              lidos
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma olen elus vist korra Hessis käinud. Sellise toidu eest ma nii palju küll nõus maksma pole.
                Rudolf Hessi vaim elab veel!

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Arvamusi on erinevaid, aga õige vastus on My Italy aparaaditehases. Samas seda väidetakse ka Kolme Tilli ja La Dolce Vita pitsa kohta.
                  La Dolce Vita oma proovisin suvel, suht meh oli. Meibi olid lootused liiga kõrged.

                  Kommentaar


                    Mulle meeldib Tartus Opera Pizza hot opera. (lisana lasen sinihallitusjuustu panna).

                    Aga maitsev söögikoht on ka Food Coma lõunakas. Friikad, raibed, on head seal.

                    Kommentaar


                      Herne poes (ilmselt kuskil mujal veel) müüakse taverna valmis pitsat (mitte külmutatud). 2,80 pop, kodus ise ahju ja kindlalt parim bang raha eest turul. Muus osas, pitsa stiilid piisavalt erinevad, et opera ja la dolce vita ajavad erinevas taustsüsteemis samamoodi kikki.

                      Kommentaar


                        Küsiti küll algselt vanalinna, aga ma soovitan siin Liivalai tn sellist kohta nagu Ragu' vms. Sellisest kohast palju ei oota, aga 1 parimaid full english brekkisid mida siinmail saanud olen. Ja kohvi... KOHVI! See oli väga hea. Ma lähen sinna tagasi ka pannkooke proovima mingi nv, aga hetkel soovitan.

                        Kommentaar


                          Õllest rääkimata.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Hoi
                            Praegu olla vanalinnas sitaks korralikke restosid, mis on 50 prossa hindu langetanud. Käisin täna näiteks Scheelis, kus sai kohafilee 8 euroga ja tiigerkreveti risotto 7,25 eest. Olete veel miskeid kohti märganud, kus samas suuruses alet?
                            Scheelis täna kolmeliikmelise perega kolmekäiguline õhtusöök kokku ca 50 Eurot. Pole paha
                            Mina kusjuures sõin veel ka kõige kallimat pearooga
                            Jäime külastusega 100% rahule, sest kõhutäis oli korralik.

                            Järgmise nädala külastus ühe järjekordse väikese tähtpäeva puhul on vist kõrval asuv restoran Peppersack. Seal ka a la carte 50% allahindlusega.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Scheelis täna kolmeliikmelise perega kolmekäiguline õhtusöök kokku ca 50 Eurot. Pole paha
                              Mina kusjuures sõin veel ka kõige kallimat pearooga
                              Jäime külastusega 100% rahule, sest kõhutäis oli korralik.

                              Järgmise nädala külastus ühe järjekordse väikese tähtpäeva puhul on vist kõrval asuv restoran Peppersack. Seal ka a la carte 50% allahindlusega.
                              Mulle Peppersack nii väga ei meeldinud. Selline tavaline pubitoit. Teenindus samas hea.

                              Kommentaar


                                Raudselt on siit juba kuskil eelnevatelt lehtedelt läbi käinud, aga kuna ma olen laisk ja foorumisisene otsing on ikka veel 90nendates, siis küsin uuesti üle.

                                Soovitage Tartu top notch söögikohtasid. Kohvikud ei loe, kõhtu ei pea täis saama, aga võiks. Tänud ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X