320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi Gonsiori tänaval all-you-can-eat pizzakohas on käinud? V kannatab sinna aind rämeda pohmakaga minna kui pole vahet mis rasvast jura näost sisse ajad?
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust
      Kas keegi Gonsiori tänaval all-you-can-eat pizzakohas on käinud? V kannatab sinna aind rämeda pohmakaga minna kui pole vahet mis rasvast jura näost sisse ajad?
      Sama koht?

      Suu peale pole nad seal vist kukkunud
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Sama koht?

        Suu peale pole nad seal vist kukkunud
        Jep, paistab, et peab kavva võtma
        308

        Kommentaar


          Mulle see "Up yours, fuckers!" suhtumine meeldib!
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Kas keegi Gonsiori tänaval all-you-can-eat pizzakohas on käinud? V kannatab sinna aind rämeda pohmakaga minna kui pole vahet mis rasvast jura näost sisse ajad?
            Olen seal mõned korrad käinud, tühja kõhuga kannatab käia vabalt, minu arust. Olen saanud palju halvemat pitsat, võrreldes sellega, mida seal pakutakse. Muu valiku hulgast on ka võimalik võtta mitte ainult viinereid ja kanalihamassist tehtud lihapalle.

            Kommentaar


              Käisin eile Restoranide nädala raames Kolmes Sibulas. Ma lootsin, et on selline "prantsuse sibulasupp ja kiluvõileib"-sorti sibularesto, kuid selgus, et nimi tuleb hoopis sellest, et omanikeks on kolm venelast. Ühesõnaga veiseliha carpaccio ja pardirind puravikurisotoga oli midagi täiesti pööraselt imehead. Kuni neljapäevani saab neli käiku 30 euro eest kätte. Vein oli muidugi kallis

              Kommentaar


                Rakvere keskväljakul või siis ametlikult Turu platsil asuv Berliini Trahter on hubane ja mõnusa atmosfääriga koht. Menüüs on valikut igale maitsele, nii söögi kui joogi kategoorias, lisaks on personal sõbralik ja aktiivne. Kindlasti soovitan!

                Kommentaar


                  Lugu on tasuline, aga kõige hirmsamad söögikohad Eestis (ehk Tallinnas) https://www.ohtuleht.ee/988879/turis...aid-soogikohti

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Lugu on tasuline, aga kõige hirmsamad söögikohad Eestis (ehk Tallinnas) https://www.ohtuleht.ee/988879/turis...aid-soogikohti
                    Kas see on muidu homses lehes ka? Tean kas siis ämmalt-äialt leht ära rottida.
                    308

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Markko Vaata postitust
                      Kas see on muidu homses lehes ka? Tean kas siis ämmalt-äialt leht ära rottida.
                      Homses neh.

                      Kommentaar


                        https://www.tallinnrestaurantweek.ee/restaurant/7urti/ Millist kohta sellest nimekirjast soovitaksite?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          https://www.tallinnrestaurantweek.ee/restaurant/7urti/ Millist kohta sellest nimekirjast soovitaksite?
                          Mantel ja korsten oli täitsa mõnus.

                          Kommentaar


                            Meat Butchery Resto on ka kevadest sügiseni kui see terass lahti väga mõnus. Megahea söök ja mis peamine korralik vessar ka.

                            Kommentaar


                              Võtsin seekord esimese hooga Ribe õhtuka ja Odessa lõuna. Varasemad kogemused, et Kolm Sibulat ja Kaks kokka on megad. Scheeli ja Tabula Rasa ka. Rae on okei, Argentiina ka. Sardiinid ja Loft ja Ürdid jube jura.

                              Kommentaar


                                Vabaduse väljaku must putka on täitsa okei. Soovitan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X