320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Raudselt on siit juba kuskil eelnevatelt lehtedelt läbi käinud, aga kuna ma olen laisk ja foorumisisene otsing on ikka veel 90nendates, siis küsin uuesti üle.

    Soovitage Tartu top notch söögikohtasid. Kohvikud ei loe, kõhtu ei pea täis saama, aga võiks. Tänud ette.
    Kampuses olid väga head sinimerekarbid.

    Kommentaar


      Viru burger Tartu kaubamaja 3.korrusel

      Kommentaar


        Algselt postitas teadlane Vaata postitust
        Viru burger Tartu kaubamaja 3.korrusel
        Wolt special oli parim Kahju, et nad enam ei paku seda.

        Kommentaar


          Kust saab Tartus inglise hommikusööki parimat? Palun aidake.

          See ei ole reaalne, et mingid kohad sirge seljaga kirjutavad "inglise hommikusöök" menüüsse, küsivad 7 eur ja taldrikule pannakse 1 muna.

          Tallinnas enda lemmikuks Ristikheina kohvik. Käinud küll ainult ülemiste keskuse omas, kuid seal reaalselt pakutav oma nime vääriline. Muid kohte ma ei tea. Dubliner ka ok, aga sinna enne 10ndat õlut sattuda ei taha.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Kust saab Tartus inglise hommikusööki parimat? Palun aidake.

            See ei ole reaalne, et mingid kohad sirge seljaga kirjutavad "inglise hommikusöök" menüüsse, küsivad 7 eur ja taldrikule pannakse 1 muna.

            Tallinnas enda lemmikuks Ristikheina kohvik. Käinud küll ainult ülemiste keskuse omas, kuid seal reaalselt pakutav oma nime vääriline. Muid kohte ma ei tea. Dubliner ka ok, aga sinna enne 10ndat õlut sattuda ei taha.
            Dubliner on saavutanud urka staatuse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Dubliner on saavutanud urka staatuse?
              Ma selle kohta ei tea midagi tegelt. Mul lihtsalt endal on tugev ja ainuke kogemus ainult sellises konditsioonis. Võibolla seal tegelt inimesed peale teatrit tulevad kohvi ja kooki sööma ning mina ise hoopiski võõrkeha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Pead Tallinnast kaasa võtma.
                Inglise poissmehe, kes hommikust pakub?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Pead Tallinnast kaasa võtma.
                  Ma Tartu kohalik siiski ja tahaks kodulinnas ka luksust, mida pealinn oma elanikele pakub. Inimväärne hommikusöök ei ole palju palutud 2020. a

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Ma Tartu kohalik siiski ja tahaks kodulinnas ka luksust, mida pealinn oma elanikele pakub. Inimväärne hommikusöök ei ole palju palutud 2020. a
                    Naine ei oska süüa teha? Ses osas, et briti hommikusöök on ju marulihtne ka endal teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Naine ei oska süüa teha? Ses osas, et briti hommikusöök on ju marulihtne ka endal teha.
                      sellega see, et iga ndv teengi ise. aga vahepeal kui ei viitsi ja tahaks seda lõunasöögiks näiteks. ja ega ta niiväga lihtne ei olegi, mitu asja korraga siiski, 3 panni töös koguaeg.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kust saab Tartus inglise hommikusööki parimat? Palun aidake.

                        See ei ole reaalne, et mingid kohad sirge seljaga kirjutavad "inglise hommikusöök" menüüsse, küsivad 7 eur ja taldrikule pannakse 1 muna.

                        Tallinnas enda lemmikuks Ristikheina kohvik. Käinud küll ainult ülemiste keskuse omas, kuid seal reaalselt pakutav oma nime vääriline. Muid kohte ma ei tea. Dubliner ka ok, aga sinna enne 10ndat õlut sattuda ei taha.
                        Proovi Revalit.

                        Kommentaar


                          Revalis mune kaks, aga muus osas lamp. Samas ei ole nii kallis. Mõtlesin seda kohta, mis on kaupsi 1. korrusel parkla juures nurga peal.

                          Teine seis tekkis pühapäevasel brunchil kolmes tillis, kus sirge seljaga toodi lauda inglise hommikusöögi nime all mingi fancy kauss. ja oli ka ainult üks muna. Ja lisaks topitud hunnik salatit, mille vahel oli üksikud praetud seened, 1 peekoniviil ja 1 vorst. Kuigi varasemalt see koht meeldinud ja kordi 10 käinud, siis andsin endale lubaduse, et vähemalt aasta aega seda kohta ei külasta. Senimaani suutnud kinni pidada. Selline pardakk peab saama karistatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Revalis mune kaks, aga muus osas lamp. Samas ei ole nii kallis. Mõtlesin seda kohta, mis on kaupsi 1. korrusel parkla juures nurga peal.

                            Teine seis tekkis pühapäevasel brunchil kolmes tillis, kus sirge seljaga toodi lauda inglise hommikusöögi nime all mingi fancy kauss. ja oli ka ainult üks muna. Ja lisaks topitud hunnik salatit, mille vahel oli üksikud praetud seened, 1 peekoniviil ja 1 vorst. Kuigi varasemalt see koht meeldinud ja kordi 10 käinud, siis andsin endale lubaduse, et vähemalt aasta aega seda kohta ei külasta. Senimaani suutnud kinni pidada. Selline pardakk peab saama karistatud.
                            Ma olen kaks korda kolmes tillis käinud ja mõlemad korrad elusitt kogemus. Kolmandat korda ei tule. Üks kord oli pizza, mis oli jube vesine pläma ja teisel korral ootasin oma friikartuleid tund aega. Siis läksin ära, sest ei saanudki neid.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Kunagi olid sellised pubid olemas nagu Big Ben, Ristiisa ja Pahad Poisid. Eriti viimast sai külastatud päris palju ja toidud olid üldjuhul väga maitsvad. Kas seal ei pakuta sellist hommikusööki?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kunagi olid sellised pubid olemas nagu Big Ben, Ristiisa ja Pahad Poisid. Eriti viimast sai külastatud päris palju ja toidud olid üldjuhul väga maitsvad. Kas seal ei pakuta sellist hommikusööki?
                                Big Benis mingi 2 kuud tagasi sai küll. Päris korralikult manti oli taldrikupeal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X