320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Tartu mnt alguses on Coccodrillo nimeline koht. Pizzad ja ciabattad on Tallinna parimad, salatid on suhteliselt meh.
    Ciabattat ei tea, aga pizza mis ma sealt sain oli küll täiesti suvaline plönn. Kui pizzal on kirjas seened siis võiks neid olla rohkem kui 3.

    Pärnus sai käidud ja leitud selline koht nagu Tex-Mex. Toit oli täitsa söödav, kuid hind võiks veits odavam olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas dreyd Vaata postitust
      talvepealinlased andke head nõu, kuhu sööma minna. Eelistatud on peenemad söögimajad.
      Eemale tasuks hoida Hermani pubist. Miniatuurse ja maitsetu päevaprae kogemus - sümboolselt kandis hakkliha kastme nime.
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Hüüru Veski suitsetatud forell on väga maitsev, aga hind on soolane.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Pärnus on vist Aleksandri ainuke koht, milles ei pea pettuma ja Tallinnas on vägagi südamelähedaseks saanud koht Citypub.
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Tartus Metro, I like.

            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            Pärnus on vist Aleksandri ainuke koht, milles ei pea pettuma
            Bullshit
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Käisin just reedel Aleksandri pubis Pärnus ja ei ajanud eriti kikki.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                talvepealinlased andke head nõu, kuhu sööma minna. Eelistatud on peenemad söögimajad.
                sai hoopis külastatud kohvikut l.u.m.i, kokkuvõttes hinnang suht ok. Hinnad keskmisest kõrgemad, kujundus ja olustik kõik kokku tekitasid mugavustunde. Söögiga läksin alt, kuid kuna proual meeldis, sisi tuleb kokkuvõttes rahule jääda.

                Kommentaar


                  austrit sõid vä?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ise käin Tallinnas, Vene tänaval nimega Elevant ja kadriorus Villa Thai.Söögid head, praed nii 10 eurist kuskil,kus riis on lisandina sees.Kellele teravad elamused meeldivad ,siis soovitaks neid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      Pärnus on vist Aleksandri ainuke koht, milles ei pea pettuma...
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Bullshit
                      Millised kohad Pärnus siis paremad on? Ärakuivanud Hahn või haisev Villem?
                      Algselt postitas rainis007
                      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                      Kommentaar


                        Järve Selveris asuvas Ampsus saab kõhu korralikult täis. Vähemalt kui mina olen u 10 korda seal käinud, siis toiduga seal ei ole koonerdatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Järve Selveris asuvas Ampsus saab kõhu korralikult täis. Vähemalt kui mina olen u 10 korda seal käinud, siis toiduga seal ei ole koonerdatud.
                          Ka Pirita Selveri Amps pälvis nädalavahetusel vaid kiidusõnu.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Tallinn, Sõpruse pst ja Linnu tee ristis olev hiina-india kiirekas Taipan. Senimaani ainult kiidusõnad. Käinud seal juba paar aastat 2-3 korda kuus.

                            Kommentaar


                              Endises Toome kohvikus Toompuiesteel, tänapäevases Toome kohvikus saab India värki. Kaste tummine, lisaks hinna sees naan, riis ja salat. Kõvasti parem hiina kräpist.

                              -e- Hiina kräpi all pidasin silmas, et olenemata sellest mida tellid, ikka on kõike ühe ja sama maitsega.
                              -e2- ragumäe teel olevas Akabana vms ei olnud eriti erutav kogemus.

                              Kommentaar


                                Kulinaarsed otsingud viisid sedapuhku hiljuti avatud ja kiirelt linna kõige trendikamaks lõunasöögikohaks muutunud 'Sööklasse'.

                                Koht on, nagu nimi lubab, nõuka-ajastust pakatav söökla. Kohavaimule - mida niigi rikastavad aknalaual üürgav transistor ja innuga kokku otsitud reliikviad 'Nõukogude naistest' aknalaual erinevate vimpliteni seinal - annavad oma lihvi suurte trellitatud akende taga voorivad trammid. Vaadates neid mööda kolistamas ja oodates ühe silmaga ehitusmehe taga oma järjekorda, tekib tõepoolest vägagi autentne töölissöökla tunne. Seda rikuvad ainult Swedbangist ja muudest peentest kontoritest einele tulnud pintsaklipslased.

                                Sest arusaadavalt ei ole 'Söökla' tegelikult enamat kui papist makett ja seda reedavad ka entusiastlikud tüdrikud leti taga ja päris krõbedad hinnad. Aga kiievi kotlet oli nii hea küll, et selle eest 4 euri välja käia. Muude nostalgiaväärtust omavate roogade seas, kui kellelgi peaks huvi olema, saab seal mekkida ka vähemalt minul juba lapsepõlves õudusvärinaid tekitanud piimasuppi klimpidega.

                                Igal juhul minge tsekkige.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X