320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Soovitage head söögikohta\'

    Minge Siriusesse ja võtke maailma parim hamburger!
    R.I.P Steffi
    7.05.05


    Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Soovitage head söögikohta\'

      olgugi, et jäin hiljaks aga annaks siin oma toetusega kaalu mõnele juba mainitud kohale. kõige lahedam koht Tallinnas on minu arust Bocca. ilmselt kõige ilusama interjööriga Tallinna resto. raha tuleks kahe peale kaasa võtta natuke üle kilo.
      kolmandiku võrra odavamad ja samuti väga lahedad kohad on Elevant ja Troika, kusjuures esimene neist ei ole minu arust küll mingi meestekeskse läbu koht.
      chill kohtadest on parim NOKU, kuid sinna saab sisse vaid koos klubikaardiga isikuga. kui teie tutvusringkonnas neid kaarte ei leidu, siis teile seal ka ei meeldi. fitti peaks mõne kaardiomaniku siiski leidma. avalikest chill kohtadest on kõige rajum ilmselt Stereo.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Soovitage head söögikohta\'

        Algselt postitas rohelineKonn
        avalikest chill kohtadest on kõige rajum ilmselt Stereo.
        Haiglaselt steriilne näeb välja... endale meeldib siiski Moskva rohkem.

        Aga Ö kohta veel nii palju, et too võitis 2003 a. hõbemuna (ehk siis Eesti Reklaamiagentuuride Liidu poolt välja antavad auhinnad) veebi kategoorias ja kuldmuna firmagraafika kategoorias.
        Disainipede...
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Soovitage head söögikohta\'

          ..kui juba Tabasallu tuldud siis käige lisaks Baby Backile kindlasti ära ka paralleeltänavas asuvas hispaania restos Manolette .. fantast teenindus(tihti lugu hispaania keelne), miljöö ja toidud. Tallinnas on minu lemmikud Karamba Kadriorus ja Argentiina Pärnu mnt.l
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Soovitage head söögikohta\'

            Ristiisa pubi, ning Zum-Zum.
            Nurga kohvik on vist ikka venelaste pärusmaa.
            see on umbes sama, et ega sa venelast ikka Zavoodis ju ei näe.
            Maailm on ka päris nitsevo place

            ei soovita - pool kuus ja manhattan. kuigi pooles kuues on häppi haueri ajal õlu soodne, pole seltskond ikka see mis olema peab.

            ajhjaa, tsink-plekk-pang on ka päris kobe place.

            kui ntx tahad pitsat, siis soovitan La Dolce Vitat. itaaliakeelne personal jne. hinnad ka soodsad.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              #21
              See teema vajab väikest uppimist, sest aasta lõpus ju muudkui süüakse.

              Mul oli 1 jõulupidu Ülemiste hotelli restos. Fuente nimeks. Tegelikult sattusin sinna juba teist korda ja vahepealse aasta jooksul ei ole midagi muutunud. Täiesti maitsetu söök, puine teenindus, sööklastiilis kujundus. Samas ei maksa lennujaama hotelli suhtes ootusi teab mis üles ka ajada. Igal juhul ei soovita ma seda kohta küll.

              Teine jõulupidu oli Kadriorus, restoranis Lydia. See oli juba päris normaalne koht. Kelner oskas öelda, kust nende hakkliha tuleb, soovitas prantsuse eestlase konjakit ja valas mulle kogu aeg usinalt veini juurde. Skaala 'toidu hind-portsu suurus' oli muidugi lootusetult valele poole kaldu, aga kokale ei tahaks küll midagi ette heita, maitses hää. Ja kui keegi tahab oma hea isuga naist pisut rõõmustada, on seal erimenüüs ka selline asi nagu 9-käiguline õhtusöök kahele, 2500.-
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                mingi itaalia restoran, suur-sojamae teel vist. igatahes seal, kus trammide lopp-peatus on, kohe lahedal
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #23
                  vat kus, tänapäeva noored käivad sööklates einetamas. meil omal ajal polnud leibagi, võidki pidime kahe vorstiviilu vahele määrima

                  Kommentaar


                    #24
                    mmmm... vorst

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      mingi itaalia restoran, suur-sojamae teel vist. igatahes seal, kus trammide lopp-peatus on, kohe lahedal
                      koha nimi on Attimo ja seda võib julgelt soovitada.
                      interjöör on tavaliselt igapäevane aga söögid korraliku restorani väärilised.
                      kõigele lisaks saab seal itaallaste lemmikut bierra Morettit

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas ek Vaata postitust
                        kõigele lisaks saab seal itaallaste lemmikut bierra Morettit
                        mulle isiklikult maitseb Peroni rohkem
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #27
                          Eip...kindlalt jään Moretti poolele. Peroni ja Castello tulevad suht kõrvuti, aga selgelt mahajäänutena. Aga ex see on maitse asi.

                          Kommentaar


                            #28
                            Da Vinci on väga hea Itaalia restoran, Aia tänaval natuke enne Kalev Spa-d
                            Ja muidugi VS, sealne India toit on lihtsalt võrratu.

                            Kommentaar


                              #29
                              kuskil kus lõppeb vabadus ja algab kosmos on miskine Hispaania restoraan, aga isiklikult ei soovita. Kujundus küll ok, aga söögid ei kujuta endast erilist, samas ei ole ka hinnad krõbedad. Kuna ei ole ka eriline veini gurmaan, õigemini absoluutselt ei ole, siis suht ebaõnnestunud ristiretk. Aga Saku mõisas asuv toitlustuskoht on ok.

                              Kommentaar


                                #30
                                muideks, see itaalia köök tallinna külmhoone vastas pakub ka ajamasina teenust, sest mineviku hämarustest on toodud tagasi töölissöökla aroomibukett. see peletas mu ukselt tagasi, sest ei tahtnud enam võid kahe vorstiviilu vahele määrida, vaid leiba süüa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X