320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    endal sama kogemus umbes 15 aasta tagusest Bocca külastusest. Pärast koduteel Kalamajja sai Balti Jaama Nehatust üks burgerimenüü võetud
    Tekkis seoses sellega küsimus, kas mõni Nehatu veel alles ka on ?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      “Majandustegevust pole ettevõttel olnud juba ammu ning kõik söögiputkad on maha müüdud,” selgitas Eesti Eine kaudu Nehatu juhatusse jõudnud Oper.

      Kommentaar


        Vahepeal tasub äramärkimist, et Noa oli suht pettumus kuid Lusikas seevastu eile üle prahi.
        Kindalsti soovitan. Part oli võimas.
        teenindus ka ülikunn.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Lusikas seevastu eile üle prahi. Kindalsti soovitan. Part oli võimas.
          teenindus ka ülikunn.
          Samas kohas eile, sama tellimusega, sama hinnang. Kas sa oled mu varikonto?

          P.S. Noa mulle meeldis, pole varem olnud, et kinni pandud laua (peakoka laud) puhul keegi helistab ja uurib, et kas on allergiaid vms.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Samas kohas eile, sama tellimusega, sama hinnang. Kas sa oled mu varikonto?

            Kommentaar


              Ma ei saa aru viimaseaja popist trendist. Avame koha ja teeme kodulehe, mis ei vii kuskile. Või viib FB, kuskohast saan ma täpselt mitte sittagi infot menüü kohta. Küll on aga on seal rämedalt pilte vanadest sussidest, kaltsuvaipadest, või muust teisejärgulisest pahnast. Sest mina ei lähe söögikohta vaatama vinget sisekujundust, kuulama muusikat või nautima vaadet. Peamine on siiski toit ning need ülejäänud on lisaväärtused.
              Kolm näidet viimasest nädalast.


              Suurepärane valik gluteenivabu toitusid, kooke ja häid jooke ning pidusid. Tule astu läbi! Asume Telliskivi Loomelinnakus.


              Mina igatahes ei suutnud nende menüüsi leida, ainus vihje on et saada küsimus siin FB ja siis vastame. meh
              See on üldse lahe koht, lugedes kommentaare. Muidugi OK, et toitu ära ei visata.

              Kommentaar


                Käisin ükspäev Pärnu maanteel Gotsus, kus oli üle prahi Aasia koht (selle laias tähenduses ehk tegu oli Korea suunitlusega kohaga). Kui enamasti on Aasia kohad Eestis tõeliselt munadeta kohad, kus väga terav on parajalt pehmo, siis seal oli terav toit ikka üliraju. Ja seejuures ka väga hea. Aga terav oli ikka väga-väga terav.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Mina igatahes ei suutnud nende menüüsi leida, ainus vihje on et saada küsimus siin FB ja siis vastame. meh
                  See on üldse lahe koht, lugedes kommentaare. Muidugi OK, et toitu ära ei visata.
                  https://www.facebook.com/burgerboxbox
                  Ma tegelt ei saa aru, mis etteheide Sul sellele kohale on. Aga täpselt selline menüü neil seinal ripubki nagu FB-s kirjas.
                  Reedel käisin: teenindus oli naljakas (leti taga olid kaks tüüpi, kes liigse sõbralikkusega end ei vaevanud), kundesid oli igasuguseid ja toit maitsev ning pigem soodne.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Ma ei saa aru viimaseaja popist trendist. Avame koha ja teeme kodulehe, mis ei vii kuskile. Või viib FB, kuskohast saan ma täpselt mitte sittagi infot menüü kohta. Küll on aga on seal rämedalt pilte vanadest sussidest, kaltsuvaipadest, või muust teisejärgulisest pahnast. Sest mina ei lähe söögikohta vaatama vinget sisekujundust, kuulama muusikat või nautima vaadet. Peamine on siiski toit ning need ülejäänud on lisaväärtused.
                    Kolm näidet viimasest nädalast.


                    http://www.kivipaber.ee/
                    Esimene ja teine on äkki sama omanik, igatahes asuvad samas kompleksis koos selle Hotokaga, millel vist ka kodukat pole. Et nadu dining, õllekas, kiirtoit.

                    Meil oli Pööbelis aga äsja väike foorumi-kräu, see oli väga mõnus koht, isegi Konna sült oli okei ja McNamara pistis mingi eriti ilusa salati pintslisse ning ma olin snäkkidega ka rahul ning alkot jagus ning tüdruk oli ka ilus.

                    Burger Boxis käisin, meh, ei soovita.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Ma tegelt ei saa aru, mis etteheide Sul sellele kohale on. Aga täpselt selline menüü neil seinal ripubki nagu FB-s kirjas.
                      Reedel käisin: teenindus oli naljakas (leti taga olid kaks tüüpi, kes liigse sõbralikkusega end ei vaevanud), kundesid oli igasuguseid ja toit maitsev ning pigem soodne.
                      No Burger Boxi juures oli eile lihtsalt see koht, kus ma jalutasin sinna uksetaha ja siis vaatasin rumala näoga seda suletud ust ning ei osanud eh ega möh mõelda. Kehitasin õlgu ja läksin edasi.

                      Kommentaar


                        Sattusin täna esimest korda sellisesse söögikohta nagu Rataskaevu 16 ning peab ütlema, et saadud emotsioonid on ülivõrdes. Väljast on kohta vb veidi keeruline esmapilgul märgata, aga seevastu interjöör on kohal väga hubane. Kui võimalik, siis soovitan minna ülemisele korrusele, mis on mnusalt eraldatud ning umbes nelja lauaga, mis tähendab, et liikumist on seal vähem ning olek mõnusam. All on rohkem selline päevasem, laudu rohkem ja seega ka sagimist. Samas mitte midagi häirivat ka seal. Kui näiteks preiliga ühtusöögile, siis soovitan broneerida aga üles. Ühesõnaga interjöör väga mõnus, kiviseinad, kena mööbel. Kõik 5+.

                        Teenindus samuti tipptasemel. Vähemalt see kutt, kes meile sattus täna. Head soovitused jookide osas, pidevalt oli saadaval, kui oli soovi midagi juurde tellida, lõbus, tegi nalja, kiire, täpne. Kõik, mida kelnerilt soovida võiks.

                        Menüü on mitmekesine ning sealt peaksid kõik midagi meelepärast endale leidma. On kala, on siga, on veist, on lammast. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas, eelroad on hinda arvestades suured ning ülimaitsvad. Soe šokolaadikook jäätisega lihtsalt jumalik. Kuum šokolaad voolab välja nagu sulakuld.

                        Kui suurem seltskond on minemas, siis peab ilmselt laua kinni panema. Eriti nädalavahetusel. Samas kahekesi minnes võib vabalt saada löögile lihtsalt kohale minnes nagu mulle räägiti. Palju sõltub ajast ja juhusest.

                        Igatahes 5+ koht ja hetkeseisuga lemmik koht Tallinnas.

                        Kommentaar


                          Von krahli aed oli , noh, oli. Et noh. Ma ei tea. Noh. Nagu oli, aga noh, väga ei olnud ka noh.

                          Kolme Sibula Carpaccio

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Meil oli Pööbelis aga äsja väike foorumi-kräu, see oli väga mõnus koht, isegi Konna sült oli okei ja McNamara pistis mingi eriti ilusa salati pintslisse ning ma olin snäkkidega ka rahul ning alkot jagus ning tüdruk oli ka ilus.
                            Pööbli teenindus pidavat väga pask olema. Mu kuninganna käis seal oma sõbranjedega käis seal reedel ning laud olevat eelnevalt kinni pandud. Kui naised kohale jõudsid ning oma lauda küsisid siis küsiti, et mis reserveering. Kui laud 7le kokku lapiti ning menüüd lauda visati, küsisid naised ka joogikaart, mida seal ei eksisteerinud. Teenindaja tõi toite 15 min vahedega- kui viimane oma pearoa kätte sai siis esimestel oli toit juba söödud. Valget veini lauda viides küsis teenindaja, et kas te soovite seda ÄMBRIT ka. WTFF. Ja kaardimakseaparaati ei osanud ka teenindaja kasutada, mis tähendab et tüdrukud pidid ise kirjutama summa mis nad maksma oleksid pidanud. Toit pidi OK olema.

                            Kommentaar


                              Igivana küsimus:

                              Burger King või McDonalds?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                                Kolme Sibula Carpaccio
                                töökaaslane jäi õhtusöögile veidike hiljaks... läks ähmi täis ja tellis selle sama singiviilu.

                                kõht olevat nii tühjaks jäänud, et pärast pidi mäkis burksi peale võtma

                                aga insenerid ei jagagi toidu biiti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X