320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Söögiplats ja Dubliner, esimeses on minu maitsele väga head friikad, teises peaks ka öösel midagi hamba alla saama, ise soovitan sealt Tirooli pannirooga.
    Dubliner läheb ju ühe paiku kinni, minu mäletamist mööda.
    sigpic

    Kommentaar


      Aia tänaval on mingi mehenimeline burgeriputka vist ju kaa? Sealt ei saa?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Dubliner on hea valik, peab üle kontrollima nende köögi lahtiolekuaja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Dubliner läheb ju ühe paiku kinni, minu mäletamist mööda.
          Tõepoolest, vaid reedel ja laupäeval on nad kolmeni lahti.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Balti jaama armeenlaste söökla ftw.

            Kommentaar


              Dublineris on maailma parimad kanatiivad ka. Ja ma olen kanatiibade osas ikka väga nõudlik.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Dublineris on maailma parimad kanatiivad ka. Ja ma olen kanatiibade osas ikka väga nõudlik.
                Ära valeta, vaid mine söö kanatiibu texases

                või
                Mäcis
                http://www.americanfood.ee/menu/ (soovitan crispy´si)

                Kommentaar


                  Järjekordsed viis aastat on läinud kui lennates. Martin enam Tartus ei resideeru, Karis pole rektor ning ilmselt on pankrotti läinud või omanikke/nime vahetanud vähemalt kolmandik viidatud postituses kirjeldatud söögikohtadest. Sellega seoses paluks heade mõtete linna kohta uut infot. Eepost pole vaja. On vaja kohti, kus pakutavad road esiletoomist väärivad ning sisse astudes ei koperdaks külastaja koheselt maas vedelevate märsside otsa ega silmaks väljaveninud kampsuneid, mida viimati pesti umbes samal ajal kui Smutt oma epohhiloovat postitust viimistles. Tänud ette.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Järjekordsed viis aastat on läinud kui lennates. Martin enam Tartus ei resideeru, Karis pole rektor ning ilmselt on pankrotti läinud või omanikke/nime vahetanud vähemalt kolmandik viidatud postituses kirjeldatud söögikohtadest. Sellega seoses paluks heade mõtete linna kohta uut infot. Eepost pole vaja. On vaja kohti, kus pakutavad road esiletoomist väärivad ning sisse astudes ei koperdaks külastaja koheselt maas vedelevate märsside otsa ega silmaks väljaveninud kampsuneid, mida viimati pesti umbes samal ajal kui Smutt oma epohhiloovat postitust viimistles. Tänud ette.
                    Näljane olen ma siiski. Ka Tartus.

                    Kui söögikohtade top 5, siis (on suht kindlas järjekorras):

                    1) UUS TULIJA! Meat Market (Küütri 3)
                    2) La Dolce Vita (Kompanii 10)
                    3) Cafe Truffe (Raekoja plats 16)
                    4) UUS TULIJA! Kohvik Spargel (Kalevi 13)
                    5) Moka (Küütri 3)

                    Kui on vaja kombot, et kõht täis ja jooma, siis Meat Market (kui teid on rohkem a'la 6 või enam, tellige enne põhiroogasid 1,5 meetrit eelrooga, see on fucking massive asi) ja sealt edasi Rüütlisse, kus Vein ja Vine (kui kõhus ruumi, siis paninid) või kõrts Keller. Hea 25-meetrine raadius.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Balti jaama armeenlaste söökla ftw.
                      Kahjuks on jäädavalt suletud see armas kohakene. Siiski, avavad nad septembri lõpus Forumi all uue "lavka". Tahaks tõsiselt näha, kuidas selline kardinaalne keskkonnavahetus neil toimima hakkab ja millisel kujul, muidugi

                      Kes aga mällaritoitu otsib ja Suur-Karjalt on harjunud Tacosse minema, siis unustage see, minge hoopis Labori Baari(see väiksem, õigest kohast täpselt üle tee, vastas) ja võtke 3,50€ eest kebabirull ja 0,50€ eest veel friikad juurde. Selle 4€ eest luban, et saab p*rse tõesti korralikult täis tankida. Olen juba pikka perioodi nende püsiklient ning paremat hinna/suuruse/kvaliteedi suhet Vanalinnast lihtsalt ei ole võimalik (öisel ajal) leida...
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        Vaatan et tuntud jalgpallifänni Papa uut toitlustusasutust Telliskivi 15 siin ei olegi veel.
                        Pööras selle mööblimaja hoovil oleva urka päris viisakaks kohaks. Menüü muutub, päevapraad 4-5 euro vahel ja ilusti küsides saab letist värviraamatu ja pliiatsid. Eks minge ise kaema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Järjekordsed viis aastat on läinud kui lennates. Martin enam Tartus ei resideeru, Karis pole rektor ning ilmselt on pankrotti läinud või omanikke/nime vahetanud vähemalt kolmandik viidatud postituses kirjeldatud söögikohtadest. Sellega seoses paluks heade mõtete linna kohta uut infot. Eepost pole vaja. On vaja kohti, kus pakutavad road esiletoomist väärivad ning sisse astudes ei koperdaks külastaja koheselt maas vedelevate märsside otsa ega silmaks väljaveninud kampsuneid, mida viimati pesti umbes samal ajal kui Smutt oma epohhiloovat postitust viimistles. Tänud ette.
                          Parimad koogid on Kremplis Rüütli tänaval. Suurt sööki sealt väga ei saa.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Tartu puhul on mainimata veel Pahad Poisid. Palmik viib keele alla.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Stabiilselt kõige paremat toitu pakub minu arvates endiselt Crepp. Kookide osas meeldib Chez André (endine Moka). Samas juhuslikuks külastamiseks on see koht pisut liiga uhkeks muutunud ja hinnad on ka vastavad. Meat Marketit mainiti eespool. Isiklikult ei saa koha võlust aru. Olen seal paar korda käinud, aga ei toit ega õhkkond polnud meeltmööda (mingi sitt räpp käis terve õhtu taustaks).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Stabiilselt kõige paremat toitu pakub minu arvates endiselt Crepp. Kookide osas meeldib Chez André (endine Moka). Samas juhuslikuks külastamiseks on see koht pisut liiga uhkeks muutunud ja hinnad on ka vastavad. Meat Marketit mainiti eespool. Isiklikult ei saa koha võlust aru. Olen seal paar korda käinud, aga ei toit ega õhkkond polnud meeltmööda (mingi sitt räpp käis terve õhtu taustaks).
                                Ma kiidaks ka Creppi. Pannkoogid on iseenesest nii 2008, aga kui võrrelda näiteks Boheemi pannkookidega, siis üks kõlbab süüa ja teine on nagu mingi kuradi pask kuubis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X