320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    creppis on lihaga salatid väga head ja toitvad + täitsa hea hinnaga. Päris kampsunitest ei pääse, aga selle eest ei ole guessi ja michael korsi.
    ostrati kohad (ehk siis pool tartut) on aga kõik sellised fa-fa elustiilikohad, kus on hea check ini teha ja mojitost tehtud pilti instragramida. Klientuuriks peamiselt jõukamad inimesed ning muud ostrati lifestyle followerid (viimaste osakaal suurem), kes igatsevad ülikoolilinna väheke glamuuri ja shampanjat (ainukesed kohad tartus, mis leiavad pildigaleriina kajastust ka elu24-s). Ju söök on hea, ise ei ole aga ostrati kohtadesse oma eluaastatel jõudnud just eelmainitud põhjustel.
    v.a. muidugi werner ja kelleri kelder.

    Mokas on peakokk natukene liiga aktiivne, toit on hea. Aga iga kord seda pläkutamist taluda ka veidi liiast.

    Kommentaar


      Aga Haapsalu head söögikohad?

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Aga Haapsalu head söögikohad?
        Üle prahi koht: http://www.dietrich.ee/
        Kõik oli väga maitsev, kuid võitja oli nende Pulled Pork. Pardirind- maitsev, kuid riis milles seda serveeriti oli liiga plögane. Kala kohalikelt sattus olema nii suur, et 2 väiksemat inimest oleks sellest vabalt söönuks saanud. Lammas oli väga kenasti tehtud.
        Ja nende shokolaadi-mustika-kohupiima kook- ainuüksi selle pärast sõidaks sinna sööma tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Aga Haapsalu head söögikohad?
          Mulle meeldib Grand Holm Marina, aga see on hooajaline, ehk suvel ainult.
          Või Wiigi kohvik, aga ka hooajaline.
          Dietrich on ka hea jah, see meiby meiby töötab koguaeg.

          Aga need on sellised peenemad söögikohad.

          Kui on soov midagi lihtsat ja toitvat saada, siis Taksi pubis on söömine odavam kui kodus. Õllehinda vist on küll tõstetud. Varem maksis euro viiskümmend

          Kommentaar


            Kui juba küsimiseks läks, siis soovitage häid Pärnu kohti.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kui juba küsimiseks läks, siis soovitage häid Pärnu kohti.
              Parimad kalatoidud on kindlasti Kalamajaka kohvikus turu peahoones.Kesklinna kohtadest ei soovitaks midagi,rannarajoonis Supelsaksad ja Piparmünt,ehkki viimases on teenindus suvel suht sitt,aga peakokk tegija.Aasia toidukohtadest vaieldamatu lemmik Port Artur 2-s olev Taste of Asia.Kiidetakse ka Kuninga tn.asuvat Armeenia restorani,šaslõkk nii lammas kui siga tipp-topp,ooteaeg ainulr pikk.Kui rahast kahju ei ole,tasuks ka Hedoni spas olevat Raimondit ja Estonia spa Noot restorani külastada.

              Kommentaar


                Raamatut kaante järgi ei hinnata aga...
                http://päevapakkumised.ee/

                Kommentaar


                  Käisin Telliskivi Ariranis. Suht urkabaar nägi seest välja. Võtsin mingi nuudlisupi ja võib öelda, et mingite Lendavate Taldrikute ja muude kohtade "väga vürtsikad" supid ei kannata võrdlust. Aga peale vürtsikuse supp muud väga ei pakkunud, hunnik nuudleid puljongis.

                  Atmosfäärist veel nii palju, et mind teenindas lombakas korealane (omanik prolly), kes suutis ka veits eesti keelt rääkida. Lisaks andis urkabaarilikule feelingule juurde üks härrasmees, kes natuke pärast mind sisse jalutas ja kuuspakki teipi proovis kahe euriga maha müüa. Ja kui minuga ei õnnestunud, siis pöördus too härrasmees korealase poole, kes ostiski kuuspaki maalriteipi, aga vastu andis ühe euri.

                  Peldik oli katki, korealane selgitas samale maalriteipidega äritsejale väga visuaalselt, kuidas pott mingit juga välja ajab.

                  Kallis oli ka. Lisaks 5.50'le, mis ma supi eest maksin, tuli ka 15 senti välja käia kaardiga maksmise privileegi eest.

                  Kommentaar


                    Seal on muud söögid üsna tasemel. Aga kõige vingem koreakas on kusagil Lasnamäe tornmajas. Seal on asi veel urkam, aga toit on ülioossom.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Seal on muud söögid üsna tasemel. Aga kõige vingem koreakas on kusagil Lasnamäe tornmajas. Seal on asi veel urkam, aga toit on ülioossom.

                      Mõtled seda?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Just. See on raju koht.

                        https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...c8&oe=5769B7D8 See menüü on juba lahe.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Just. See on raju koht.

                          https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...c8&oe=5769B7D8 See menüü on juba lahe.
                          No need on normaalsed hinnad, kuradi Telliskivi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Montag Vaata postitust
                            Käisin Telliskivi Ariranis. Suht urkabaar nägi seest välja. Võtsin mingi nuudlisupi ja võib öelda, et mingite Lendavate Taldrikute ja muude kohtade "väga vürtsikad" supid ei kannata võrdlust. Aga peale vürtsikuse supp muud väga ei pakkunud, hunnik nuudleid puljongis.

                            Atmosfäärist veel nii palju, et mind teenindas lombakas korealane (omanik prolly), kes suutis ka veits eesti keelt rääkida. Lisaks andis urkabaarilikule feelingule juurde üks härrasmees, kes natuke pärast mind sisse jalutas ja kuuspakki teipi proovis kahe euriga maha müüa. Ja kui minuga ei õnnestunud, siis pöördus too härrasmees korealase poole, kes ostiski kuuspaki maalriteipi, aga vastu andis ühe euri.

                            Peldik oli katki, korealane selgitas samale maalriteipidega äritsejale väga visuaalselt, kuidas pott mingit juga välja ajab.

                            Kallis oli ka. Lisaks 5.50'le, mis ma supi eest maksin, tuli ka 15 senti välja käia kaardiga maksmise privileegi eest.
                            ma ei tea, ma pole Lendavas Taldrikus muud peale tandoori kana võtnud, mis on küll täitsa ok teravusega. Või on kusagil Tallinna peal veel parem tandoori kana saada?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              ma ei tea, ma pole Lendavas Taldrikus muud peale tandoori kana võtnud, mis on küll täitsa ok teravusega. Või on kusagil Tallinna peal veel parem tandoori kana saada?
                              Ei tea. Ma küll seda Arirani menüüd pähe ei õppinud, aga ma pakun, et kuna see on koreakas, siis seal tandoori kana vist ei ole, sest see india toit (ei?).

                              Kommentaar


                                Pärast seda, kui ma Birmas kaks päeva toidumürgitusega pikali olin, ei taha ma isiklikult ühtegi aasia toitu enam katsuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X