320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Montag Vaata postitust
    Käisin Telliskivi Ariranis. Suht urkabaar nägi seest välja. Võtsin mingi nuudlisupi ja võib öelda, et mingite Lendavate Taldrikute ja muude kohtade "väga vürtsikad" supid ei kannata võrdlust. Aga peale vürtsikuse supp muud väga ei pakkunud, hunnik nuudleid puljongis.

    Atmosfäärist veel nii palju, et mind teenindas lombakas korealane (omanik prolly), kes suutis ka veits eesti keelt rääkida. Lisaks andis urkabaarilikule feelingule juurde üks härrasmees, kes natuke pärast mind sisse jalutas ja kuuspakki teipi proovis kahe euriga maha müüa. Ja kui minuga ei õnnestunud, siis pöördus too härrasmees korealase poole, kes ostiski kuuspaki maalriteipi, aga vastu andis ühe euri.

    Peldik oli katki, korealane selgitas samale maalriteipidega äritsejale väga visuaalselt, kuidas pott mingit juga välja ajab.

    Kallis oli ka. Lisaks 5.50'le, mis ma supi eest maksin, tuli ka 15 senti välja käia kaardiga maksmise privileegi eest.
    Sanitarnõi vratš oli lõpuks ära käinud? Jaanuaris käisin kaks korda seal ja esimene kord ajas välja kuna kohe-kohe pidi doktor tulema kontrollima. Teisel korral õnnestus süüa ka saada. Söin mingit kana - täitsa talutav oli. Teine tüüp feilis täiega oma supiga ning räägib siiamaani kui sitt see ikka oli. Taimetoitlasest neiu tellis oma toidu ära ja siis 5 mintsa pärast tuli korealane jutuga, et seda asja täna pole ja kas usbeki plov sobib? On see taimetoit? Taimetoit, taimetoit. Kui söönud olime tuli rääkima kui kvaliteetsest lambarasvast plov ikka tehtud oli - neiu nägu vajus päris pikaks . Naps on seal hea mida ta letil olevast suurest kankust laseb - soovitan. Üldiselt oli minu arust cool koht aga täiega pettusin selles, et Korea restoranis, mida peab korealane, toodi meile taldrikud, millel olid Jaapani hieroglüüfid. Üks seltskonnas olnud mees teadis rääkida, et 20 aastaga pole sisustus väga muutunud
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Muide, ei Ariranist ega ses Lasnaka kohas pole tegu "päris" korealastega. Ariranis on isegi korea keeles kirjad valesti. Ehk tegu on pigem mingi sajand Venemaal elanud korea päritolu inimeste järeltulijatega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Muide, ei Ariranist ega ses Lasnaka kohas pole tegu "päris" korealastega. Ariranis on isegi korea keeles kirjad valesti. Ehk tegu on pigem mingi sajand Venemaal elanud korea päritolu inimeste järeltulijatega.
        Ta vene keel on liiga sitt (Arirani korealane). Aga korea keelsete kirjadega olid seal mõned probled küll jh.
        Üks Korea koht on veel Tallinnas - https://www.facebook.com/gotsu/ - see on veits fäänsim koht ja lõuna ajal on raske vaba kohta leida. Hinnad on ka veits kallid igapäevaseks lõunatamiseks.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Kas keegi oskab soovitada mingit vähe viisakamat kohta Tallinna vanalinnas, kuhu minna lõunat sööma ?

          Parima hinna/kvaliteedisuhtega lõunapakkumiste osas on ilma igasuguste kahtlusteta Dubliner, aga otsiks midagi tiba eksklusiivsemat.
          Ma tean, et Rataskaevu 16's on ka mingid lõunapakkumised, aga selle asukoht pole teab kui mugav + alati selle kohaga seotud kahtlus, kas neil üldse ruumi on ?

          Eelistaks mingit kohta kus oleks siis lõunapakkumised (antud kontekstis nii toidu valmimise kiiruse kui ka mõistlikku hinda silmas pidades).

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Kas keegi oskab soovitada mingit vähe viisakamat kohta Tallinna vanalinnas, kuhu minna lõunat sööma ?

              Parima hinna/kvaliteedisuhtega lõunapakkumiste osas on ilma igasuguste kahtlusteta Dubliner, aga otsiks midagi tiba eksklusiivsemat.
              Ma tean, et Rataskaevu 16's on ka mingid lõunapakkumised, aga selle asukoht pole teab kui mugav + alati selle kohaga seotud kahtlus, kas neil üldse ruumi on ?

              Eelistaks mingit kohta kus oleks siis lõunapakkumised (antud kontekstis nii toidu valmimise kiiruse kui ka mõistlikku hinda silmas pidades).
              Siit ehk leiad midagi.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Tartusse on viimase aasta vms lähiaja jooksul mingeid uusi ja häid söögikohti tekkinud, mida vääriks külastada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Tartusse on viimase aasta vms lähiaja jooksul mingeid uusi ja häid söögikohti tekkinud, mida vääriks külastada?
                  Sodiaak

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Tartusse on viimase aasta vms lähiaja jooksul mingeid uusi ja häid söögikohti tekkinud, mida vääriks külastada?
                    Aparaat

                    Kommentaar


                      rainis, mina lõunatan linnas olles enamasti bonapartes. päevapraad 4,90 ja no 9 times out of 10 ei pea pettuma ning kvaliteedilt ka väga hea, mitte mingi suvaline õline kardula ja random snitzl.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        rainis, mina lõunatan linnas olles enamasti bonapartes. päevapraad 4,90 ja no 9 times out of 10 ei pea pettuma ning kvaliteedilt ka väga hea, mitte mingi suvaline õline kardula ja random snitzl.
                        tänud soovituse eest
                        Proovin millalgi ära

                        Kommentaar


                          Mon Repos restoran Kadriorus on konkurentsitult kõige sitema teenindusega koht, kus ma elus käinud olen. Vau. Arvestades, et see koht on samal ajal sitaks kallis, siis ajab veel rohkem kettasse. Kui emotsioon jahtub, siis kirjutan vähe pikemalt. Mingit sittade söögikohtade eest hoiatamise teemat ka on? Sest antud restoran ei vääriks kohta isegi käesoleva teema läheduses.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mon Repos restoran Kadriorus on konkurentsitult kõige sitema teenindusega koht, kus ma elus käinud olen. Vau. Arvestades, et see koht on samal ajal sitaks kallis, siis ajab veel rohkem kettasse. Kui emotsioon jahtub, siis kirjutan vähe pikemalt. Mingit sittade söögikohtade eest hoiatamise teemat ka on? Sest antud restoran ei vääriks kohta isegi käesoleva teema läheduses.
                            Vastav teema kenasti olemas.

                            Aga headest kogemustest julgeks soovitada Al Mare Grilli- õdus õhkkond, hinnad enam-vähem ok ja söögid väga head, kordagi pole pidanud pettuma.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Selle Al Mare grilli soovitusega tuli meelde sarnase nimega avastus, Al Mero pitsa Gonsiori tänaval. Tilluke, sõbraliku teenindusega kohake, peamiselt müüb viimiseks ja kaasa vist. Aga kurat, pole nii head pitsat kuskil saanud, ilma liialdamata. Esimest korda läksin võtsin ühe ja siis teise veel!
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Selle Al Mero pitsa soovitusega tuli meelde, et nv sai käidud Kaja Pizzas kuskil seal õle tn. Selline hyped koht hetkel. Sai võetud pizza mille peal ainsana oli "värske tšilli". Kui 2tk marineeritud jalopenot on värske siis ma ei tea... Üldse kogu see kompositsioon oli veikene õhuke. Aga maitse üle kurta ei saa. Oli maitsev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X