320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    ise julgeks soovitada pizza/pasta restorani Basilik, mis asub cc plazas

    Menüü on laialdane ja söögid maitsvad...

    Hinnad on ka suhteliselt madalad...võrreldes teiste restoranidega...

    Kommentaar


      #32
      African Kitchen.Hea koht,hea õhkkond,reggae 24/7,saab tellida igasuguseid vesipiipusid,kui tahad.Saab ka õues istuda.Asub Estonia mälestusmärgi juures.
      Restoran African Kitchen sisaldab laia valikut aafrika toite, mis on muudetud meie klientide jaoks väikeste nippidega veelgi isuäratavamateks. Meie töötajad nõustavad teid meeleldi roogade valikul.
      slimm.ee

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas ek Vaata postitust
        koha nimi on Attimo ja seda võib julgelt soovitada.
        interjöör on tavaliselt igapäevane aga söögid korraliku restorani väärilised.
        kõigele lisaks saab seal itaallaste lemmikut bierra Morettit
        Kusjuures itaallased ise pidavat selle Moretti asemel jooma pigem toda teist Itaalia õlut, mis menüüs, aga mille nimi on mul ununenud.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
          African Kitchen.Hea koht,hea õhkkond,reggae 24/7,saab tellida igasuguseid vesipiipusid,kui tahad.Saab ka õues istuda.Asub Estonia mälestusmärgi juures.
          http://www.africankitchen.ee
          Toit ja piip on seal head, kuid teenindus jätab vägagi palju soovida

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Jaan Vaata postitust
            Kusjuures itaallased ise pidavat selle Moretti asemel jooma pigem toda teist Itaalia õlut, mis menüüs, aga mille nimi on mul ununenud.
            Mingit tõsist järeldust ma ei teeks. Viimasel kolmel aastal on seal ringi rännatud ja eks nad joovad ikka sedasama Morettit ja Peronit millest juttu oli. JA siis on neil mingid imelikud odavad saksapärase nimetusega itaalia õlled nagu Dreher ja Bavaria... Aga need pole nii head. Sry for a offtopic.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Mingit tõsist järeldust ma ei teeks. Viimasel kolmel aastal on seal ringi rännatud ja eks nad joovad ikka sedasama Morettit ja Peronit millest juttu oli. JA siis on neil mingid imelikud odavad saksapärase nimetusega itaalia õlled nagu Dreher ja Bavaria... Aga need pole nii head. Sry for a offtopic.
              veel offtopikut...kusjuures siin Portugalis olles miskiparast naen ma ainult Peronit. ka kohalikes itaalia kookides. miskiparast Peronit turustatakse rohkem kui Morettit. ainult Eestis nagin Morettit Rimi letis
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kas Tartust võib ka rääkida? Oskan pea kõiki kohti hinnata
                siin-kohal-nüüd-ja-praegu:
                1. Kräpp ehk siis Crepp - mingi pranstusepärane kohvik, valik väike, söök väga hea, hind väga hea. Tip: prinikook ei ole nüüd teab, mis väikene tükikene ehk söögid on päris pirakad.
                Asub Rüütli tn peale Maailma, mõnus hubane koht miilustami-seks.

                2. Gruusia Saatkond - nämm-nämm + grusiinide veinsi ka ja hind ka normalnaa.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #38
                  linna parimad pannkoogid saab kompressorist

                  Kommentaar


                    #39
                    ....Troika , mõnus atmosfäär ja head toidud, ning külm viin... lähen täna juba 4aastat järjest naisega sinna meie kokkusaamist tähistama...
                    Manolette Tabasalus hispaaniaköök ja miljöö..kui veab siis on kelneriks pesueht espanjoola...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      2. Gruusia Saatkond - nämm-nämm + grusiinide veinsi ka ja hind ka normalnaa.
                      Mulle meeldis see koht nii umbes 4 aastat tagasi. Siis korraga läksid hinnad kallimaks ja portsud väiksemaks. Samuti muutus näiteks see krdi hea supp tunduvalt lahjemaks jne. Umbes samamoodi käis alla (kuid tunduvalt drastilisemalt) Chinese Gardeni nimeline hiinarestoran, kus olid kunagi täiesti super söögid, aga nüüd on üsna kesine (teenindus on veel eriti halb). Aga tunduvalt hullem on olukord Näituse tänaval asuvas Hiina restos, kus riis on nätske ja toit ka üsna lahja. Samas õlu on seal söögikohtade kohta väga odav

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Samas õlu on seal söögikohtade kohta väga odav
                        Kui odav on söögikoha kohta odav õlu?
                        Veel mõni aeg tagasi sai endise Wellingtoni vastas Miny-manys (vms) 13-15 eeguga õlut, aga see koht pandi ka mõistetavatel põhjustel kinni.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #42
                          New York'i Pizza restoran Tallinna bussijaama lähistel jättis täna suht hea mulje
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Kui odav on söögikoha kohta odav õlu?
                            Veel mõni aeg tagasi sai endise Wellingtoni vastas Miny-manys (vms) 13-15 eeguga õlut, aga see koht pandi ka mõistetavatel põhjustel kinni.
                            kusjuures ma ei mäletagi, et palju seal see õlu maksis :S aga on meeles, et oli üsna odav. Alla 20 vist isegi :S

                            Kommentaar


                              #44
                              Haapsalus maksab kõige odavam õlle 18 kr vene baaris (obolon)

                              Kommentaar


                                #45
                                raakige parem ollekannu suurusest ka kui siin ollehinna vordlemiseks laheb
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X