320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    ja see jutt, et baari/kohviku ees baarile/kohvikule kuuluval terrassil suitsetamise keelustamine on mingi räigem inimõiguste rikkumine tuletab meelde nende möla, kes kunagi higimull otsa ees üritasid väidelda, et baaris sees suitsetamine on tegelt jumala fine asi.
    tegelikult ei olegi see mingi inimõiguste rikkumine, see on pigem vabasoov. vahepeal lihtsalt loodaks sellisele tsillile suhtumisele, ilma, et keegi teeks" nägusi" mina, kui suitsetajana olen neid nägusi näinud palju. olen proovinud viisakalt ja teravamalt, aga üldine joon on ja jääb ikkagi selliseks" türa sa teed suitsu, mingi värdjas oled v" umbes" võta siis kinni, kuidas suhtuda. ma olen alati viisakaks jäänud, aga teatud hetkedel viskab reaalselt kopsu üle maksa. andestust.

    NB: siinkohal nõustun pintsiga, ei meeldi ka mulle haisvad suitsuhaisu täisriided, aga välitingimustest tahaks näha rohkem" lebomat" suhtumist

    Kommentaar


      ma arvan, et nad on lihtsalt kadedad
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ma saan siit jutust aru, et tellides loomekas omale õlle, pean ma sellega 20m kaugusele kohvikust minema?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Ma saan siit jutust aru, et tellides loomekas omale õlle, pean ma sellega 20m kaugusele kohvikust minema?
          Siis, kui sul on suits hambus, jah, siis pead. Võib-olla pärnus lebom suhtumine.

          Kommentaar


            A rääkides veganist, siis Tallinnas Rüütli 11 on uus koht nimega Plant. Sambaz, tee tobi ära ja mine vaata üle, kui chill suhtumine on.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Et kui ostad õlle, siis peaks see olema gangsta ticket suitsuga igale poole ronida, või mis seos joogil on sellega, et suitsuvabas alas sul ei lubata tossata?

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Väidetavalt peab ikka Lätit külastama. Ei teagi, millepärast Eestis ei müüda.
                Olemasolev seadusandlus ei soosivat. Aga peagi peaks asjalood muutuma:
                Riik muudab tubakaseadust, mis tõenäoliselt sillutab tee selleni, et peagi tulevad kauplustes ametlikult müügile kuumutatavad tubakapulgad.



                Mis puutub terassil suitsetamisse, siis sry Sambaz, aga oled tõesti kahjulik element. Ka vabas õhus. Ma saan aru, et sa ei mõista seda, aga niimõnegi mittesuitsetaja jaoks oled sa hullem kui katk. Ei ole minu jaoks mingit lõbu söögi/joogi vahele sinu suitsu sisse hingata ja ei mõista ka, mis raskus on sul 20 meetrit eemale jalutada, et oma sõltuvusega tegeleda.

                Love,

                V.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Sambazest muidugi kunagi ei tea, aga ma arvan, et ta eesmärk ei ole kuskil Giannis teile tossu näkku puhuda, vaid et kultuurilinnak, mis olemuselt võiks olla natuke teise suunaga, on hipsterveganite poolt ära omastatud ja kui keegi tahab vabal päeval semiparm olla, peab ta edasi jalutama kuskile kassisaba baari umbkeelse teenindaja käest toidumürgitust küsima. Pmst kui mõni söögikoht seal suunaks end just nii, et suvel fancy salliga sisse ei lasta, oleks kõigile parem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Aga ma ei saa ikkagi aru, et kuskohast suitsetaja kolm korda rohkem sisse toovad?
                    Suitsetamine kuivatab suud ja õlle läheb ojadena. Pealegi inimene, kes ei jälgi oma tervist, tõenäoliselt ei jälgi oma rahakotti ka nii hoolikalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      ja kui keegi tahab vabal päeval semiparm olla.
                      Kurat, hea termin. Kirjeldab väga hästi olukorda kus päeval klanitud ja siis nv tahaks rihma lõdvemale lasta

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        A rääkides veganist, siis Tallinnas Rüütli 11 on uus koht nimega Plant. Sambaz, tee tobi ära ja mine vaata üle, kui chill suhtumine on.
                        lebo, teeb ära täna. chillimeetri tulemused tulevad õhtaks.

                        Kommentaar


                          Küsimus pole ju absoluutselt selles, et kõik kohad võiksid aktsepteerida väliterassil suitsetamist. Lapsevanemana ka ise ei tahaks seda. Küsimus piigem selles, et ideaalis võinuks Tallinnas olla piirkond toidukohtadest, kus vaib on vähe vabam ja laadnam. Noh, nagu osades (võid lugeda ka: paljudes) Euroopa linnades see vaib on. Inimesed tulevad kokku ja naudivad olemist laskmata häirida sellest, mis kõrvallauas toimub. Telliskivi justkui andis lootus, aga lõppeks on ikka 40% külastajatest seal paksud Soome turistid ja 40% trendimimmid, kelle suurim mure on et bataadifriikate kõrval olev hummus oleks gluteenivaba ja see, et jumala eest kõrvallauas keegi ei räägiks kõva häälega või kuidagi häiriks olemist.

                          Kommentaar


                            Siinkohal olen plasticu paadis. Eriti huvitav on see loogika, et üüberchill saab olla vaid siis kui on lubatud tossata. Ja need, kes ei kannata suitsu või kõrvalsuitsejad- te ei olegi üüberchillid ja te ei kuulugi sellesse kontingenti.

                            Ma ise kannatan selle suitsuteema ära, kuigi mind räigelt häirib kui riided on hiljem suitsused. Aga mu naisele mõjub suitsuhais füsioloogiliselt halvasti ja neid hetki on elus mustmiljon olnud, kus on hea miljöö jäänud suitsetaja pärast nautimata.

                            Aga noh, ju me pole piisavalt chillid.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Joooouuuuu toidu teema eks. Kimuge kuskil mujal pls.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Siinkohal olen plasticu paadis. Eriti huvitav on see loogika, et üüberchill saab olla vaid siis kui kuulad valju muusikat. Ja need, kes ei kannata valju muusikat- te ei olegi üüberchillid ja te ei kuulugi sellesse kontingenti.

                                Ma ise kannatan selle valju muusiks ära, kuigi mind räigelt häirib kui trummikiled pärast valutavad. Aga mu naisele mõjub vali muusika füsioloogiliselt halvasti ja neid hetki on elus mustmiljon olnud, kus on hea miljöö jäänud tümpsu pärast nautimata.

                                Aga noh, ju me pole piisavalt chillid, et reedel kell 10 nimetas käia.
                                parandasin


                                ehk jutt ei käi üleriigilisest "suitseta stokile suitsu näkku" päevast, vaid sellest ühest konkreetsest räbala välimusega piirkonnast, mis väidab end loomelinnak olema, aga hoiab end mingitele presidendi vastuvõtu standarditele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X