320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Joooouuuuu toidu teema eks. Kimuge kuskil mujal pls.
    Pluss 1. Krdi lumehelbekesed

    Kommentaar


      Sellesmõttes jah, et Sambaze originaalpoint ei ole see kas on normaalne inimeste läheduses suitsetada or not, vaid et mujal nö. idee poolest analoogsetes kohtades suhtutakse sellisesse asja nagu suitsetamine ikka ääretult lebolt võrreldes meie öko-möko fake wannabe loomelinnakuga. Ning mitte ainult sellistes kohtades vaid in general, minge ja olge ükskõik kus mujal ja igalpool tehakse suitsu täiesti tuimalt ja keegi ei virise ja keegi pole pinges.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Püüdes teemat tagasi radadele juhtida, siis Haapsalus on ka paar head söögikohta
        1. Wiigi kohvik - vist parima vaatega ja olemisega suve söögikoht Haapsalus
        2. De Dietrich
        3. Waga mama vms. MIngi aasiatoit. Aga üllatavalt hea ja vürtsi oskavad ka panna. Kaks on väga mõnus, kolme tärni oma pole veel proovinud (see vist ka mujal eestis olemas)
        4. FLAMM - Tallinnas ka olemas.
        5. Osad kiidavad Kärmet küülikut, ma olen suht persest saanud.
        6 - ja kooki võib Müüriääres süüa.

        Kommentaar


          Just kiidaks küülikut - maitsev, hubane, omapärane ja teinekord on omanikud ka seltsivad. FLAMMi pole enam plaanis minna ja Dietrich’is nad tahavad hooajal tiba palju füüri (toit on maitsev).

          Kui käed värisevad ja päike liigselt silma paistab, siis Laterna baaris saab ennast üle süüa ja Teele kohvikust paar viineripirukat ning kokteilsalatit magustoiduks võtta.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Sellesmõttes jah, et Sambaze originaalpoint ei ole see kas on normaalne inimeste läheduses suitsetada or not, vaid et mujal nö. idee poolest analoogsetes kohtades suhtutakse sellisesse asja nagu suitsetamine ikka ääretult lebolt võrreldes meie öko-möko fake wannabe loomelinnakuga. Ning mitte ainult sellistes kohtades vaid in general, minge ja olge ükskõik kus mujal ja igalpool tehakse suitsu täiesti tuimalt ja keegi ei virise ja keegi pole pinges.
            See võib nii olla, aga see ei tähenda, et see õigem on. Veider, et mittesuitsetamise suunas püüdlemine on wannabe kellegi arust. Tossuta muidugi palju tahad, aga fuck that, kui sa arvad, et keegi peaks siin sellesse lebomalt suhtuma, kui võõras vähk ligi hiilib, või sulle mugavamaks tegema midagi.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              See võib nii olla, aga see ei tähenda, et see õigem on. Veider, et mittesuitsetamise suunas püüdlemine on wannabe kellegi arust. Tossuta muidugi palju tahad, aga fuck that, kui sa arvad, et keegi peaks siin sellesse lebomalt suhtuma, kui võõras vähk ligi hiilib, või sulle mugavamaks tegema midagi.
              Õigem mitte, lihtsalt ollakse ja lastakse olla. Aga noh, common decency ja värki. Eestlane ärritub märksa rohkem kui tema personal space'i riivatakse miskitmoodi. Mujal ollakse harjunud, et inimesi on palju ja igasuguseid.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                ei ole täheldanud, aga Haapsalus pole kaua olnud, et võibolla uus asi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Püüdes teemat tagasi radadele juhtida, siis Haapsalus on ka paar head söögikohta
                  1. Wiigi kohvik - vist parima vaatega ja olemisega suve söögikoht Haapsalus
                  2. De Dietrich
                  3. Waga mama vms. MIngi aasiatoit. Aga üllatavalt hea ja vürtsi oskavad ka panna. Kaks on väga mõnus, kolme tärni oma pole veel proovinud (see vist ka mujal eestis olemas)
                  4. FLAMM - Tallinnas ka olemas.
                  5. Osad kiidavad Kärmet küülikut, ma olen suht persest saanud.
                  6 - ja kooki võib Müüriääres süüa.
                  Mul on ka Kärme Küülikuga positiivsed kogemused. Ma olen sinna muidugi ainult off-seasonil ka sattunud, kuid siiski väga sõbralik ja hubane olemine seal
                  308

                  Kommentaar


                    aei, ma ei räägigi interjöörist, lihtsalt toitudega pange pannud. Samas teised kiidavad, prolly viga minus.

                    Kommentaar


                      loen ja loen ja päris naljakas, millised moraalijüngrid on tulnud ei kuskilt välja. ma ei ole kuskil väitnud, et üritan kaitsta minusuguseid suitsetajaid. ma väidan, et suhtumine võiks olla veidi lebom, mitte tekitada teema poon/käsen/lasen/ keissi. telliskivi loomelinnak on just seda viimast. naljakalt fake koht.

                      Kommentaar


                        Saa üle. Räägi headest söögikohtadest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Saa üle. Räägi headest söögikohtadest.
                          Ühte kohta ma tean. Orpsi juures pühapäeval näiteks? Õlled ja pannikad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            loen ja loen ja päris naljakas, millised moraalijüngrid on tulnud ei kuskilt välja. ma ei ole kuskil väitnud, et üritan kaitsta minusuguseid suitsetajaid. ma väidan, et suhtumine võiks olla veidi lebom, mitte tekitada teema poon/käsen/lasen/ keissi. telliskivi loomelinnak on just seda viimast. naljakalt fake koht.
                            Palun ära saa valesti aru, kogu jutt on rahulikus toonis, aga kas sa ikka saad aru, et kui sa väidad, et sa ei kaitse suitsetajaid, aga järgmise lausega ütled, et suitsetajate suhtes võiks suhtumine lebom olla, siis sa ikkagi kaitsed suitsetajaid? Et mis need võimalikud variandid on siis?

                            1) Suitsetamine kõikjal lubatud. Kui ei meeldi, mine ära.
                            2) Suitsetamine kõikjal keelatud. Kui ei meeldi, mine 20 m eemale.
                            3) Suitsetajatele on 20 m kaugusel oma lauad.

                            Midagi veel?

                            Nagu ma su senistest postitustest olen aru saanud, siis sa saad aru, et suitsetamine on tervisele kahjulik tegevus ning seda ka neile, kes lihtsalt su suitsetamise läheduses satuvad olema. Seega Telliskivis mingite kohtade asjapulkade valikud on 1) kas tulla vastu inimestele, kes ei kahjusta mitte kedagi 2) kas tulla vastu inimestele, kes aktiivselt kahjustavad enda tervist ja ka nende tervist, kes seda sugugi ei soovi 3) teha lisaväljaminekuid, et orgunnida suitsetajatele mingi eraldatud plats.

                            Mitte keegi ei moraalitse ja ei ütle, et sa ei tohi suitsetada. Go for it. Kui meeldib, anna minna. Aga sellest sa pead aru saama, et mitte kedagi teist, kes ei taha, ei tohi sinu suits segada. Sest see kahjustab tervist. Nagu, inimeste elud lühenevad. Või siis nagu telekavaataja välja tõi, koheselt on mingi reaktsioon, mis rikub õhtu-nädala-pikema aja. Sest sina ei tahtnud paarkümmend meetrit eemale minna. Telekavaataja, pls võta omale leboma suhtumisega tervisega naine. Sest 20 meetrit on lihtsalt liiga pikk maa.

                            Igatahes. Kui su tegevus on kahjulik ka neile, kes selles vabatahtlikult osaleda ei taha, siis nõuda enda selle tegevuse suhtes kuidagi lõdvemaid reegleid või mingeid järeleandmisi on lihtsalt isekas ja veidi arusaamatu tbh. Ja see, et mujal on lõdvemad reeglid, ei ole mingi argument kahjuliku tegevuse kasuks. Kahjulik on see nagunii. Aga ma hakkan ennast kordama, nii et minu poolt kõik.

                            Pealegi, sa pidid Plantis käima. What up with that?
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              jep man. võime teema lukku panna ja rahulikult edasi minna. olgu tagatud hea vibe kõigile. täna tuleb vist suve soojem ilm, seega kaduge randa/parki/metsatuka alla koos mõne märjukesega ja grillige ja ei olegi vaja ühtegi söögi kohta soovitada.
                              sorri, ma eile ei jõudnud tõesti planti , aga ma ma luban, et ma teen selle chillimeetri vibe üsna peatselt ära ja annan ka tulemused.

                              Kommentaar


                                stiilne lillelaps. kõigile alati hea vaib, peace, chill ja oleme sõbrad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X