320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Soovitage head pühapäevabrunchi kohta, 13a laps võiks tasuta saada koos vanematega inimestega. Swissi 7.k ja Pirita Top Spale tahaks vaheldust ja Sesoon ei meeldi üldse
    Lihtsalt huvist küsin,et mis koht siis emadepäeva pidulikuks söömaajaks valiti?Ja anna head nõu,kus 13 aastane koos vanemate inimestega tasuta saab?

    Kommentaar


      Tartus on normaalne koht Hektor Cafe. Otse aparaaditehase kõrval. Tööpäeva hommikuti on kõik kohvijoogid ainult eurts (väga-väga maitsvad). Saab ka 3.50 eest normulli omleti ja on alla viieka eest lõunapakkumised. Norm koht ja hästi vahvad töötajad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kas Sa ise töötad seal?
        Kas ta mitte ei tööta õpetajana?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kas Sa ise töötad seal?
          Eip, aga ma olen seal suhteliselt püsikunde, sest see on kodust paarsada meetrit. Sisuliselt naisega kordamööda toome teineteisele sealt nädalavahetuseti kohvi ja värskelt küpsetatud saiakesi voodisse

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma lihtsalt jäin mõttesse, et 3.50 omleti eest tundub veits liig ja päevakas vähem kui viieka eest on ju norm, mitte asi, mida esile tõsta. Aga ise käinud ei ole, nii et vbl ongi nii hea koht.
            Misasja? 3, 5 omleti eest tundub ju pigem odavamana, ei? Ma ei ole veel tallinnas küll leidnud kohta, kus saaks 3, 5 omleti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Noh, kõik on suhteline. Ma näiteks pole aru saanud, mis tööd Sa teed ja kelle raha eest Sa käid Berliinis veini joomas.

              Kommentaar


                Veski Mati.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma lihtsalt jäin mõttesse, et 3.50 omleti eest tundub veits liig ja päevakas vähem kui viieka eest on ju norm, mitte asi, mida esile tõsta. Aga ise käinud ei ole, nii et vbl ongi nii hea koht.
                  Kikerherne jms omlett on odavam, aga ega ma peast mäleta, kui palju. Mu meelest on see väga hea hind.
                  Esile tõstsin, et saad eurtsi eest n-ö baristakohvi hommikuti - kiiduväärt ju.
                  Päevakahind ongi norm, pidasin seda vajalikuks öelda neile, kes otsivad lõunasöögikohti normaalse hinna eest. Ise ma seal lõunatamas ei käi.

                  EDIT: lisaks, muidugi, mingi odavusejumaldamisest ma ka aru ei saa. Meie kooli sööklas saab 1.80 eest lõuna kätte aga no ma mitte ei soovitaks seda kellelegi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma käin lõunal Kotka keldris, 3.30€ ja ise saab valida, mis manti kokku kuhjad. Kohv 1 rutsi eest on tõesti ambroosia.
                    Iga päev seda rasva ka endale sisse suruda ju ei tahaks
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Endise restoran "Kadriorg" kohal asub nüüd "Old Boy Mary Jane". Kõikidele kel meeldivad ameerika maitsed, on see kohaks kus peab käima.
                      Menüü pikkuse kompenseerib toit.
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                        Endise restoran "Kadriorg" kohal asub nüüd "Old Boy Mary Jane". Kõikidele kel meeldivad ameerika maitsed, on see kohaks kus peab käima.
                        Menüü pikkuse kompenseerib toit.
                        Aga kuidas hinnad on? Kui ma Eestis olen, siis ma elan sealt mingi 200m kaugusel, aga ma pole kordagi seal piirkonnas söömas käinud, sest hinnad ei vasta mitte üheski Kadrioru söögikohas üldiselt normaalsusele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                          Endise restoran "Kadriorg" kohal asub nüüd "Old Boy Mary Jane". Kõikidele kel meeldivad ameerika maitsed, on see kohaks kus peab käima.
                          Menüü pikkuse kompenseerib toit.
                          sõber sõi seal steiki, kiitis. ise võtsin selle vorsti läätsedega, ka oli ok. kahjuks burksi oli otsa saanud. hinnaklass suht ok Tallinna kohta
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Aga kuidas hinnad on? Kui ma Eestis olen, siis ma elan sealt mingi 200m kaugusel, aga ma pole kordagi seal piirkonnas söömas käinud, sest hinnad ei vasta mitte üheski Kadrioru söögikohas üldiselt normaalsusele.
                            Olin eile veits liiga pehme, et pikemalt kirjutada. Kallim asi menüüs oli steik maksis 16€. Hindasid ma väga ei vaadanud, aga vend ütles et oliivid;meatballid( mis olid mu lemmikud), bulledpork burger( mõnusalt mahlane ja vürtsikas)ja steik koos friikatega( pole elus paremaid saanud)+ 2 õlut läks 40 euri. Õlut pruulivad ka ise- oli 6-te erinevat ise võtsin "Sleepy town Golden Ale´i mis maitses hea. Interjöör on äge, kuigi eilse ilmaga oleks tahtnud õues istuda- seal paraku olid lauad hõivatud.
                            Veits harjumatu oli see, et eel ja pearoad toodi samaaegselt- hiljem tagasisidet jättes seda ka mainisime, öeldi et neil selline konseptsioon. Tagasiside eest anti meile vennaga, maja kulul teepeale uued õlled näppu- asi mida pole minuga veel varem juhtunud.
                            Menüü ei ole pikk aga toit see-eest metsikult maitsev- järgmine nädal külastan uuesti
                            ROHE-VALGE SURMANI

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                              Õlut pruulivad ka ise
                              Muu kohta sõna ei võta, aga selle müüdi pean küll ää purustama. Ei pruuli ise. Neile pruulitakse. Nende oma on ainult bränd nimega Old Boy Mary Jane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                                Olin eile veits liiga pehme, et pikemalt kirjutada. Kallim asi menüüs oli steik maksis 16€. Hindasid ma väga ei vaadanud, aga vend ütles et oliivid;meatballid( mis olid mu lemmikud), bulledpork burger( mõnusalt mahlane ja vürtsikas)ja steik koos friikatega( pole elus paremaid saanud)+ 2 õlut läks 40 euri. Õlut pruulivad ka ise- oli 6-te erinevat ise võtsin "Sleepy town Golden Ale´i mis maitses hea. Interjöör on äge, kuigi eilse ilmaga oleks tahtnud õues istuda- seal paraku olid lauad hõivatud.
                                Veits harjumatu oli see, et eel ja pearoad toodi samaaegselt- hiljem tagasisidet jättes seda ka mainisime, öeldi et neil selline konseptsioon. Tagasiside eest anti meile vennaga, maja kulul teepeale uued õlled näppu- asi mida pole minuga veel varem juhtunud.
                                Menüü ei ole pikk aga toit see-eest metsikult maitsev- järgmine nädal külastan uuesti
                                oliivid olid vähe pettumus, täiesti maitsetud. aga eks ma portugali ja hispaania oliividega ka harjunud
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X