320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sack Varrak! Mürka pulti!

    Kommentaar


      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      Cramo nukravõitu seisule üritavad väljakul töllerdavad jobud vaheldust tuua. Nuh niigi nukrale seisule veel trahv ka lisaks v nii.
      Tundub, et tüübid olid jälle pilves:
      Tallinn C.F.-i ridades dopingu tarvitamisega vahele jäänud Kevin Ingermann tembutab jälle. Sedapuhku käis ta koos meeskonnakaaslase Gert Reinbergiga Kalev/Cramo ja Nymburki vahelisel mängul väljakul palvetamas ja lahkus sealt turvameeste abil. Väidetavalt karjusid nad terve eelneva kohtumise jooksul ohtralt ja ohtralt roppusi. Just nii, lugesite õigesti!

      Kommentaar


        Nowitzki augustis Tallinna ei tule. Teatas koondisekarjääri lõpetamisest.

        Kommentaar


          Juhtusin poes ajakirja Basketball uut numbrit sirvima (K. Kruus kaanel). Vahe võrreldes varasema on selles, et nüüdsest annab seda välja kossuliit isiklikult. Vähemalt visuaalses plaanis olid uued tuuled küll väga kõhedad. Pea kõik ajakirjas kasutatud pildid olid täielikud piksli- või udukogud. Huvitav, kas toimetus kakub kuskilt Google'ist tasuta low-reso pilte alla vms? Varem oli ajakiri ses osas tiptop tasemel. Sedapuhku oli aga tasemelt tegemist 3B klassi suviseid tegemisi kajastava infolehega.

          Kommentaar


            Algselt postitas Homie Vaata postitust
            Juhtusin poes ajakirja Basketball uut numbrit sirvima (K. Kruus kaanel). Vahe võrreldes varasema on selles, et nüüdsest annab seda välja kossuliit isiklikult. Vähemalt visuaalses plaanis olid uued tuuled küll väga kõhedad. Pea kõik ajakirjas kasutatud pildid olid täielikud piksli- või udukogud. Huvitav, kas toimetus kakub kuskilt Google'ist tasuta low-reso pilte alla vms? Varem oli ajakiri ses osas tiptop tasemel. Sedapuhku oli aga tasemelt tegemist 3B klassi suviseid tegemisi kajastava infolehega.
            ostsin vahelduseks viimase nn vana Basketballi ja sealses juhtkirjas oli järgmine lõik:
            "... Loomulikult kaasnevad mul sellega omad kartused, kas ei pruugi ajakirjast saada sarnaselt ühe teise alaliidu väljaandega igav propaganda soperdis. Elame-näeme ja loodame parimat. ..."

            Huvitav, mis väljaannet see Kristo Raudam igavaks propaganda soperdiseks peab? Kas Jalkat? Natukene arusaamatult ja lamedalt väljendab ta oma kibestumist.

            Kommentaar


              Huvitav, mis väljaannet see Kristo Raudam igavaks propaganda soperdiseks peab? Kas Jalkat? Natukene arusaamatult ja lamedalt väljendab ta oma kibestumist.
              Propaganda soperdus on muidugi ülekohtune liialdus aga paraku seal tõetera sees on. Ma ei mäleta, et Jalkas oleks olnud mingit kriitikat näiteks alaliidu aadressil, küll aga eeskätt Schwede sulest kohati lausa brezhnevistlikku ülistamist. Samuti teiste alade totrat halvustamist.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Propaganda soperdus on muidugi ülekohtune liialdus aga paraku seal tõetera sees on. Ma ei mäleta, et Jalkas oleks olnud mingit kriitikat näiteks alaliidu aadressil, küll aga eeskätt Schwede sulest kohati lausa brezhnevistlikku ülistamist. Samuti teiste alade totrat halvustamist.
                Halvustamine, ehk siis selline kriitika oli ehk kunagi Sporditähes, aga seda ei mäletagi enam. Ja otsida basketballist korvpalli kohta midagi kriitilist, no seda küll ei ole olnud. Kuni 2014 aasta lõpuni ostsin ma ikka seda, aga mullu vaid viimase numbri võtsin. Ülejäänuid ikka sirvisin poes, aga ei leidnud midagi asjalikku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Halvustamine, ehk siis selline kriitika oli ehk kunagi Sporditähes, aga seda ei mäletagi enam. Ja otsida basketballist korvpalli kohta midagi kriitilist, no seda küll ei ole olnud. Kuni 2014 aasta lõpuni ostsin ma ikka seda, aga mullu vaid viimase numbri võtsin. Ülejäänuid ikka sirvisin poes, aga ei leidnud midagi asjalikku.
                  Nagu ikka- eesti ajakirjandus on nii sitt, et ma seda ei loe elik jalkat ise mänginud ei ole, aga see on nagunii üks pask mäng.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Pole seda varem reklaaminud, kuid minu arvates on see senistest kõige huvitavama sisuga pod, Priit Vene jutt on mõnes kohas suurepärane, kuid läbivalt päris hea: https://soundcloud.com/viiesveeranda...aa-edumudelist

                    Kui keegi viitsiks muljetada, oleks tore.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Pole seda varem reklaaminud, kuid minu arvates on see senistest kõige huvitavama sisuga pod, Priit Vene jutt on mõnes kohas suurepärane, kuid läbivalt päris hea: https://soundcloud.com/viiesveeranda...aa-edumudelist

                      Kui keegi viitsiks muljetada, oleks tore.
                      Sellega nõus, et senini parim pod.

                      Esimeses, mida kuulma juhtusin ajas Martin nii võlli juttu (a la et eestikate pronks ei maksa midagi jne; huvitav et kas peale Leedsi CL-ist väljajäämist pole härra ka oma lemmiklubi mänge vaadanud?), et hakkasin lausa kartma, et ongi mingi kohalik Skip Bayless sündinud ja kuulata ei kannata. Õnneks edaspidi on Martin natuke vähem sõna saanud ja saade asjalikumaks läinud.

                      Muidu üldine etteheide mõlemale Õhtulehe podcastile (ja eeskätt nende produtsent Martinile) - miks teil helinivoo nii vaikne on??? Ma harilikult kuulan podcaste kodus toimetades, nt süüa tehes, katelt küttes vms, telefoni väljuhääldi pealt, helitugevus põhjas. Kõike muid asju (Mehed ei nuta, Bill Simmons, Lowe Post jms) kuuleb ilusti, peab lausa vaiksemaks panema teinekord, aga Õhtulehe omadega on raskusi. Kas mehed räägivad kuidagi vaikselt või on mingit nuppu kuskil vähe keeratud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Pole seda varem reklaaminud, kuid minu arvates on see senistest kõige huvitavama sisuga pod, Priit Vene jutt on mõnes kohas suurepärane, kuid läbivalt päris hea: https://soundcloud.com/viiesveeranda...aa-edumudelist

                        Kui keegi viitsiks muljetada, oleks tore.
                        Asjatundlike saatekülaliste kutsumist paluks jätkata. Ennast huvitaks näiteks Janar Soo - seetõttu, et mees on kolmest rängast põlvevigastusest välja tulnud. Sellega on ta väidetavalt erand mitte ainult korvpallis vaid kogu Eesti spordis. Teise ideena pakuks välja mõne venelasest korvpallitreeneri, sest ammu olen imestanud, miks venelaste osakaal kossus sedavõrd väike on. Ma muidugi ei tea, kas hästi eesti keelt valdavaid vene rahvusest treenereid meil üldse on aga igatahes oleks nende nägemust huvitav kuulata. Samuti võiks mõne klubi manageriga põhjalikumalt käsitleda võõrleegionäride värbamist ja nende olmeküsimustega tegelemist (mingis saates sellest Raudamiga küll põgusalt juttu vist oli).
                        Aga saade on Ok nagu ka see analoogiline jalkasaade.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          Sellega nõus, et senini parim pod.

                          Esimeses, mida kuulma juhtusin ajas Martin nii võlli juttu (a la et eestikate pronks ei maksa midagi jne; huvitav et kas peale Leedsi CL-ist väljajäämist pole härra ka oma lemmiklubi mänge vaadanud?), et hakkasin lausa kartma, et ongi mingi kohalik Skip Bayless sündinud ja kuulata ei kannata. Õnneks edaspidi on Martin natuke vähem sõna saanud ja saade asjalikumaks läinud.

                          Muidu üldine etteheide mõlemale Õhtulehe podcastile (ja eeskätt nende produtsent Martinile) - miks teil helinivoo nii vaikne on??? Ma harilikult kuulan podcaste kodus toimetades, nt süüa tehes, katelt küttes vms, telefoni väljuhääldi pealt, helitugevus põhjas. Kõike muid asju (Mehed ei nuta, Bill Simmons, Lowe Post jms) kuuleb ilusti, peab lausa vaiksemaks panema teinekord, aga Õhtulehe omadega on raskusi. Kas mehed räägivad kuidagi vaikselt või on mingit nuppu kuskil vähe keeratud?
                          Olulisem enne: helinivoo oli esimestes tõesti madal, sest ei julgenud peale keerata, kuid nüüd on suht punase piiril. Kuid võtan nimetatutega võrrelda ja vaatan, kas annava teise tulemuse. Muidu peaks olema põhjaks Football Weekly õpetus, kuid kuna helitehnik pole, siis õppimist iga nädal. Tähh!

                          Mis aga puutub kolmandasse kohta, siis see on endiselt täiesti suva. Nagu MMil selle mängimine jalkas, täispohh mäng. Mis muidugi ei peaks kuidagi segama lemmiklubi vaatamist, ei näe siin üldse seost. Nende jaoks ehk on see tore, kuid vaadates Arsenali teemat praegu, siis isegi teine kohta on selline, et pistke kuhugi pimedasse
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Kohtunik Rain Rannametsale siis 2 aastat bänni- http://sport.err.ee/v/korvpall/54fce...oistluskeelu--
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Kuulasin Priit Venega podcasti ära. Võib-olla mis pisut kummaline tundus Saksa liiga haipimine. Ma nüüd ei väida, et liiga arenenud poleks, aga kes kurat Saksa liigat Hispaania järel Euroopas teiseks peab? Esimene kord, kui sellist väidet kuulen.

                              Kommentaar


                                Nüüd saab hakata Delfi panema esikale pealkirju:
                                POSTIMEES SAI JÄLLE PEKSA!
                                POSTIMEES KAOTAS VENEMAAL HALEDALT!
                                või
                                POSTIMEES MUDAS


                                Kui võidab, siis tuleb pealkiri
                                Tartu võitis!
                                Tartu Ülikool on võitmatu!
                                HEA MÄNG! Tartu kaotas napilt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X