320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kokkuleppemäng. Üks võistkondadest saanud juba bänni.
    Mida kokku lepiti? Et Under 148?

    Kommentaar


      Telekavaataja kindlasti teab, mul lihtsalt tekkis küsimus, kui palju on Vene kossu kõrgliigas sõltumatuid satse? Selles valguses, et vutis vaid Krasnodar on.

      Kommentaar


        Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
        Telekavaataja kindlasti teab, mul lihtsalt tekkis küsimus, kui palju on Vene kossu kõrgliigas sõltumatuid satse? Selles valguses, et vutis vaid Krasnodar on.
        Sa mõtled klubisid, kelle eelarves ei ole kohaliku omavalitsuse või riigikorporatsioonide dotatsioone?

        Minu teada on CSKA, Zenit, UNICS ja Loko sellised. Kuid neil kõigil on see pigem näiline. Kossu Zeniti aitab jalka suur vend, kelle raha tuleb Gazpromilt. CSKA-d aitab Norilskij Nikel, mis pole ka päris selline meie mõistes eraettevõte.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar




          Haha. Skipige 0:30 peale kui ei viitsi kogu videot vaadata.

          “Fuck you, fuck you, fuck you Mirooootiiiic”

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            https://streamable.com/k228n?utm_sou...tm_name=iossmf

            Haha. Skipige 0:30 peale kui ei viitsi kogu videot vaadata.

            “Fuck you, fuck you, fuck you Mirooootiiiic”
            Ma karjusin enam-vähem terve mäng samamoodi "Fuck you, fuck you, fouck you Cory Higggggggins"

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Ma karjusin enam-vähem terve mäng samamoodi "Fuck you, fuck you, fouck you Cory Higggggggins"
              Miks?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Miks?
                Isiklikud põhjused oli panus Barca peale, aga minu meelest koosnes ta mäng teisel poolaja, aga eriti mängu otsustavatel hetkedel lollidest ja veel lollimatest lahendustest.

                Kommentaar


                  TLÜ on sellise mehe hankinud. Eile kaalus 177,8 kg ja koormustesti lõpuni ei teinud Ilmselt seda mängu küll jagab, USA koondisesse päris iga mats ei saa. Nüüd peab ainult 30kg maha võtma.

                  Kommentaar


                    Kalev Cramo on vahepeal täitsa viisakalt end VTBs käima saanud, Zenit langes täna võõrsil ja saadi motti juurde sest järgmised 4 mängu veel võõrsil. Enisey, CSKA, Unics ja Astana.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Sellele mingi seletus ka on kuskil?
                      Part 18: https://youtu.be/XKh8yFzQLlgPart 16: https://youtu.be/N1va8-CwmdkPart 1: https://www.youtube.com/watch?v=5-pDESMVCy0Purchase Michael Franzese's book...


                      endine mob boss räägib kuidas neid kokkuleppemänge kossus orgunnis
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Kalev Cramo on vahepeal täitsa viisakalt end VTBs käima saanud, Zenit langes täna võõrsil ja saadi motti juurde sest järgmised 4 mängu veel võõrsil. Enisey, CSKA, Unics ja Astana.

                        Kommentaar


                          eilne oli tore elamus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            eilne oli tore elamus
                            Muidu võib ju rahule jääda, kuid ma pole kindel, kas need mängijad on ennast ikka noortekoondistes piisavalt tõestanud. Seetõttu tundub vähe amatöörlik samm neid kohe koondisesse võtta. See pole katsetamise koht!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Muidu võib ju rahule jääda, kuid ma pole kindel, kas need mängijad on ennast ikka noortekoondistes piisavalt tõestanud. Seetõttu tundub vähe amatöörlik samm neid kohe koondisesse võtta. See pole katsetamise koht!
                              Lisaks olen ma nõus Endeniga, et mängujuhi ülesanne pole ise peale uhada, vaid ikka teistele võimalusi luua. Seega peaks vähemalt Kullamäe järgmises mängus karistuseks pingilt alustama.

                              Kommentaar


                                Mulle meeldis eile see sketš.
                                Kruus: "Praegu on seis imeline, aga Eesti koondisel on alati tekkinud probleemid kolmandal veerandajal."
                                Kaaskommentaator (ei tea nime): "See on mingi linnalegend! On sel üldse statistilist tõestust?"
                                Kruus: "On küll..."
                                Kaaskommentaator: "No ma vaatan selle enda andmetest üle."

                                Algab kolmas veerand, Eesti mängib nelja minutiga 11 punkti maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X