320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siim-Sander Vene mõtted enne uut hooaega.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Keegi oskab õelda, mitu mängu mängis Martin Müürsepp eesti koondise eest?

      Kommentaar


        Lowry ei sõida ka MM-ile. Tundub, et just tänavu võiks olla see aasta kui tiitlil on lootust Euroopasse jääda.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Tundub, et just tänavu võiks olla see aasta kui tiitlil on lootust Euroopasse jääda.
          Ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
            Ei ole.
            No Betsafe hindab USA võidu tõenäosuseks praegu nt. ca 75%. Seda on päris palju vähem kui tavaliselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Siim-Sander Vene mõtted enne uut hooaega.

              Täitsa mõnus kuulamine. Kas võtab talvel alustatud "Pihtas Põhjas" podcasti rolli üle?! Tore oleks!

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Täitsa mõnus kuulamine. Kas võtab talvel alustatud "Pihtas Põhjas" podcasti rolli üle?! Tore oleks!
                See podcast tuleb universaalsem ja mitte ainult korvpallist.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  See podcast tuleb universaalsem ja mitte ainult korvpallist.
                  Aga Kruus on püsivalt saatejuht või hakkab keegi teine ka tegema?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Aga Kruus on püsivalt saatejuht või hakkab keegi teine ka tegema?
                    Kruus (ja tihtipeale ka Vara) hakkavad seda podcasti juhtima tõepoolest.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                      Ei ole.
                      Angoola siis?

                      Tegelikult sellist USA koondist annab näpistada küll mu arvates. Samas ma ei tea, mis seisus teised meeskonnad on. Serbial vist palju tuusasi olemas seekord. Nad peaksid konkurentsi suutma pakkuda küll ma usun. Kui USA vastu saaks mängutempo alla suruda oleks ju võimalik asi põnevaks teha küll. Kui aga jooksmiseks läheb siis pole kedagi, kes suudaks nendega sammu pidada.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Kreeka võiks ka poolfinaali jõuda, sest kui mitte nüüd siis millal veel?

                        BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond palkas korvialust tugevdama 23-aastase ja 203 cm pikkuse ameeriklase Zach Smithi, kes seni mänginud USA-s ülikoolikorvpalli ning hankinud kogemusi NBA tütarliigast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                          Angoola siis?

                          Tegelikult sellist USA koondist annab näpistada küll mu arvates. Samas ma ei tea, mis seisus teised meeskonnad on. Serbial vist palju tuusasi olemas seekord. Nad peaksid konkurentsi suutma pakkuda küll ma usun. Kui USA vastu saaks mängutempo alla suruda oleks ju võimalik asi põnevaks teha küll. Kui aga jooksmiseks läheb siis pole kedagi, kes suudaks nendega sammu pidada.
                          USa põhimure näib olevat ikka korvialune. Tsentrisse on võtta (hetkeseisuga) Brook, Myles ja üks Plumleedest. Üsna nutune seltskond. Ja ega see PF seis parem pole (Tucker, Barnes, Kuzma). Et kui kuskilt ameerikslasi annaks näpistada, siis just korvi alt ja Hispaania-Prantsusmaa-Serbia võiksid selleks võimelised olla küll.

                          Kommentaar


                            Vaadates loosi ja kuidas play-off paarid tekivad, siis Kreeka tabelipool on ikka tunduvalt keerulisem ja poolfinaal oleks suur kordaminek. Giannis suudab kindlasti mõned mängud üksi otsustada, aga puukäsi Calathes mängib ilmselt suuri minuteid ja nende omavahelise pnr mängu pealt pakutakse ilmselt mõlemale julgelt viset.

                            USA võtab ühe koha ja teine jagatakse Prantsusmaa/Kreeka/Leedu/Austraalia vahel. Türgil on samuti viisakas algviisik ja siis on veel Saksamaa-Kanada, kes tabeli teisel poolel olles võiks mõelda 8 hulka mahtumisest.

                            Paberil tunduvalt nõrgemal (misasi on a grupp? Hiina, Poola, Venezuela, Elevandiluurannik) poolel on Hispaania ja Serbia suured favoriidid poolfinaalkohtadele. Võibolla gramm nõrgemad Itaalia, Venemaa ja Argentiina suudavad emba-kumba üllatada, aga väga sellesse ei usu.

                            Ise ootan turniiri suure huviga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                              Vaadates loosi ja kuidas play-off paarid tekivad, siis Kreeka tabelipool on ikka tunduvalt keerulisem ja poolfinaal oleks suur kordaminek. Giannis suudab kindlasti mõned mängud üksi otsustada, aga puukäsi Calathes mängib ilmselt suuri minuteid ja nende omavahelise pnr mängu pealt pakutakse ilmselt mõlemale julgelt viset.

                              USA võtab ühe koha ja teine jagatakse Prantsusmaa/Kreeka/Leedu/Austraalia vahel. Türgil on samuti viisakas algviisik ja siis on veel Saksamaa-Kanada, kes tabeli teisel poolel olles võiks mõelda 8 hulka mahtumisest.

                              Paberil tunduvalt nõrgemal (misasi on a grupp? Hiina, Poola, Venezuela, Elevandiluurannik) poolel on Hispaania ja Serbia suured favoriidid poolfinaalkohtadele. Võibolla gramm nõrgemad Itaalia, Venemaa ja Argentiina suudavad emba-kumba üllatada, aga väga sellesse ei usu.

                              Ise ootan turniiri suure huviga.
                              Leedu ja Austraalia on ikka Kreekast-Prantsusmaast klassi võrra lahjemad tiimid hetkel.

                              A-grupi nimi on vist "soojad pallid" nagu 2018 jalka MM-ilgi

                              Kommentaar


                                Vaatasin USA kontrollkohtumist ja ma ei näe endiselt, kuidas Hispaania, Serbia ja teised peaksid neile vastu saama. Jah, nende ainus varaint on kasutada ära väiksemat väljakut ja loota, et usakad ei saa jooksma. Pane Jokic ja Boban Kuzma ja Plumleega (kes tõenäoliselt alustab põhis) võidu jooksma, hah. D'Aron Foxist ja Kembast rääkimata, kes kõigist 2 sammu kiiremad. Jah võime teoreetiliselt rääkida, et aeglustame mängu, sunnime postitsioonirünnakut mängima ja loota rünnakul oma pikkadele, aga see on ikka väga õrn lootus. Giannis Kreekat üksi ei vea ja temalegi pigem tuleb kahjuks väiksem väljak. Ka kaitses on USA oma kiirete äärtega kõikidest teistest selgelt üle. Brown - Tatum - Smart vahetused. Jah, võibolla kahes esimeses mängus võib neid karistada, aga edasi ei näe varianti. Mitte, et ma ise hullult USA poolt oleks, ei ole. Aga peab ikka peast väga Heino Enden olema, et mtte näha 99% USA võitu tulemas. Või olen ma liiga pessimist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X