320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülehinnatakse seda Itaalia esiliigat pidevalt. Kahe võõrmängija piirang tähendab, et seal mängivad enamasti Itaalia paremuselt 200+ mängijad, kes meistriliiga rosteritessesse ei mahu ja välismaale ei kutsuta. Pole neil tagala midagi niipalju kõvem, et ei võiks meie meistriliiga põhja ja esiliiga tipuga võrrelda. Veidemani mänge seal natuke näinuna tuleb kamgesti 90ndate 30sek rünnakuajaga loivamine meelde.

    Kommentaar


      Sarunas lahkub siis Zalgirisest ja uus töökoht ilmselt Barcelona.

      Kommentaar


        Veideman on nüüd ise oma jalast veidi detailsemalt rääkinud.

        Pärast taasiseseisvumist on Eesti korvpallis olnud vähe selliseid mängumehi, kes noorena suutnud ennast võimsalt pildile murda ja seejärel igal uuel tasemel ukse jalaga lahti lüüa. Heaks näiteks on Haljalast pärit Rain Veideman, kes pärast kiiret tõusu koondisesse on peaaegu kümme aastat olnud...


        Kutsun seda jalga Nunnuks (Naerab.). Nunnu pealt hüppan heal päeval rõnga ära. Kui ma paremalt poolt läbi lähen ja Nunnu pealt üles hüppan, siis suren sinna korvi alla ära. Need asjad oli vaja ümber õppida. Nüüd ongi nii, et sammudesse minnes lähen viskan parema jala ja parema käega. Mul on see nii sisse kodeeritud, et saan hakkama.

        Need oskused pidid endal lihtsalt selgeks saama. Ma ju nägin, et selle jalaga ma hüpata ei saa ja pidin midagi teistsugust välja mõtlema. Mul on siiani asju, mida valdan ja tahaksin väljakul teha, aga ei saa, kuna jalg lihtsalt ei peaks vastu. Kui ma neid täiskiirusel teeks, siis ma ei taha teada, mis Nunnuga juhtuda võib. Tuleb ikka ja jälle ümber õppida.

        Kusjuures, kui Kalev/Cramost esimest korda Itaaliasse läksin, siis tõesti kartsin, et mis sellest tulla võib. Aga on olnud ülimalt lihtne. Kui Udinesse jõudsin, siis vaadati küll, et ahah, midagi justkui on. Seal üht-teist isegi küsiti, aga üldiselt oli neil üsna suva. Hiljem Mantovasse minnes uuriti vaid, kas hüpata saan ja visata oskan? (Naerab.) Nüüd Rooma klubis jalga näidates öeldi, et neil täiesti ükskõik, kuna nähtud igasuguseid kuuevarbalisi ja muid mehi. Kui mängida oskad, siis väga vahet pole.

        Mis ma ikka unistan, et tahaks sinna või sinna jõuda? Pigem on mul see mõte, et soovin nii kaua kossu mängida, kuni jalad vastu peavad. Ütleme nii, et selle poisiga (Viipab oma vasaku jala suunas - S.S.) on kossu teha ikka päris keeruline.

        Tänu sellele tulevad igasugused muud hädad ka, seljavalud ja igasugused sellised asjad. Ütleme nii, et lõbus on olnud selle jalaga (Muigab.).

        Kommentaar


          Milline mäng! Mulle meeldib, et meestel on tahtmist kasvõi veri ninast väljas võidelda. Seda näitab kasvõi ründelaudade arv.

          Nurger oli rünnakul hea, kaitses jäi veidi vajaka. Drell võib ürgtalent olla, aga hetkel ei ole vist mõistus päris omal kohal väljakul veel. Ja muidugi Kriisa. Mängu lõpus intervjuus ütles, et käsi väriseb meeletult. Väljakul seda küll näha polnud.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Rodman aint got nothing on Jõesaar. 13 lauda 6 söötu ja 2 kulpi jälle. Fantastiline mäng kõigilt ikka väga-väga tugeva meeskonna vastu, pool euroliigat oli vastas ikkagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Milline mäng! Mulle meeldib, et meestel on tahtmist kasvõi veri ninast väljas võidelda. Seda näitab kasvõi ründelaudade arv.

              Nurger oli rünnakul hea, kaitses jäi veidi vajaka. Drell võib ürgtalent olla, aga hetkel ei ole vist mõistus päris omal kohal väljakul veel. Ja muidugi Kriisa. Mängu lõpus intervjuus ütles, et käsi väriseb meeletult. Väljakul seda küll näha polnud.
              Drelli sugust ,,Zero Fucks Given pohhuist'' on meie koondis ikka väga väga pikalt oodanud ja vajanud. Hingeõnnistus, et selline mees satsis on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Drelli sugust ,,Zero Fucks Given pohhuist'' on meie koondis ikka väga väga pikalt oodanud ja vajanud. Hingeõnnistus, et selline mees satsis on.
                Ma ei nõustu sinuga. Hetkel on ta suurem risk kui kasu. Kui ta muutub kasuks on tore, hetkel ei löö paljud risti ette, aga nad toovad tulemusi. Drell tahab, aga tapab edu rohkem, kui toob seda. Loodan, et need on hetkel õpi momendid.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Ma ei nõustu sinuga. Hetkel on ta suurem risk kui kasu. Kui ta muutub kasuks on tore, hetkel ei löö paljud risti ette, aga nad toovad tulemusi. Drell tahab, aga tapab edu rohkem, kui toob seda. Loodan, et need on hetkel õpi momendid.
                  See oli eilne mäng mõned momendid tõest, aga meie mehed mängisid ka kogu südamest ja seda kooliraha tuleb. Vaata Itaaliaga mäng üle ja millega Kriisa seal lõpus hakkama sai, siis oleks võinud ka oletada, et hetkel on ta suurem risk kui kasu ning mõistus ei ole väljakul veel omas kohas. Eile pani ta kõigil suu lukku. Ma ei tea miks sa eilse põhjal Drelli seina taod. Ei teinud ta mitte midagi nii hullu ja oli ikkagi mees omal kohal.

                  Kommentaar


                    Ma ei tea miks sa eilse põhjal Drelli seina taod. Ei teinud ta mitte midagi nii hullu ja oli ikkagi mees omal kohal.
                    Vaevalt ta Drelli maha tegi, lihtsalt tema puhul on füüsilised võimed ja talent tõesti natuke eespool mängijatarkusest, kui võrrelda nii Kulla, Kriisa kui nt Raiestega. Aga see pole kriitika, kuigi areng on viimael ajal ehk pisut peatunud siis üliandekas vend igal juhul.

                    Kommentaar


                      Jalka koondisest vist pole kunagi keegi nii konkreetset juttu rääkinud. Respect.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Vaevalt ta Drelli maha tegi, lihtsalt tema puhul on füüsilised võimed ja talent tõesti natuke eespool mängijatarkusest, kui võrrelda nii Kulla, Kriisa kui nt Raiestega. Aga see pole kriitika, kuigi areng on viimael ajal ehk pisut peatunud siis üliandekas vend igal juhul.
                        Ma ei tee teda maha. Mulle on jäänud mulje, et Drell, kuigi tal on häid külgi, jääb hetkel oma haibist maha ja kohati pingutab üle. Liigne showboating, millel pole taga tulemust on häiriv. Viimases kolmes mängus saaks piisavalt juhtumeid, kus põrgatab jalgevahelt läbi just for the sack of it ja siis kaotab palli. Jah, see tegevus iseenesest pole keelatud ja on äge mänguline osa, aga talle tundub show hetkel olulisem, kui ta noorena välja veab. Et loodame, et läheb osavamaks ja veab ka platsil varsti rohkem raskust. Piisavalt noor veel.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                          Jalka koondisest vist pole kunagi keegi nii konkreetset juttu rääkinud. Respect.

                          https://twitter.com/LamarMatic/statu...836643842?s=19
                          Õige suhtumine.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Rääkides aga tulevikuplaanidest, avaldas Drell, kuhu ta sügisest siirdub.

                            “Ma lähen tagasi Itaaliasse. Euroliiga meeskonna peatreener helistas, kiitis mind ja ütles häid sõnu, jäin teda uskuma,” teatas mees.


                            Artiklist võetud. Kas tõesti Messina võtab helistab Drellile kiidab ja võtaks mehe Milanosse? Ma ei tea....


                            Edit: Artikkel oli väga valesti kirjutatud. Videot nähes, siis ta lihtsalt ütles, et läheb klubi juurde tagasi.

                            Kommentaar


                              Tänane mäng on ehe näide sellest, et need Läti ja Leedu mängud ei näidanud mitte midagi. Kui meile tuleb vastu sats, kes on erinevalt Lätist ja Leedust motiveeritum ning treeningutel rohkem vaeva näinud, siis on reaalne tulemus näha juba pärast esimest veerandaega

                              Kommentaar


                                Lõpuks tuli ka juhend kuidas algaval hooajal saalis mänge vaadata saab.


                                rip tantsutüdrukud.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X