320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jussermann Vaata postitust
    Täna ootab siis ees Rocki ja Kalevi Balti liiga mäng. Hullumeelne kalender on meie tippklubidel ikka tänavusel hooajal. Kalevil Eesti liigas 32, Balti omas 22 ja idaliigas 10 mängu. Kokku siis ilma playoffideta 64 mängu. Kui lisada veel hooajaeelne Balti liiga karikas toimunud 2 mängu ja Eesti karikal toimuv Final Four, siis tuleb neil kokku 68 mängu pluss veel võimalikud pleyoffid.

    Eesti liigas pääsetakse ilmselt otse poolfinaali, kus peetakse ehk 4-6 mängu TTÜ või Tarvaga ja finaalis siis usutavasti vähemalt 6 mängu Rockiga.

    Kokku teeb see peaaegu 80 mängu, justkui NBA juba. Polegi ime, et rahvas ei viitsi neid mänge eriti vaatamas käia, mis liig , see liig.

    Tulevikus võiks klubid ikka mõelda, kas igalpool tasub osaleda. Ainult idas saadav raha ei tohiks ju kõik määrata, et lastakse ennast idas tappa.
    Mis ära tappa?Kui meie omad tahavad kuhugi arendeda siis peabki palju mängima,sest mäng ongi kõige parem trenn.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kalev pani siis Eesti"parimale"klubile kotid taha 90-80
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Mis ära tappa?Kui meie omad tahavad kuhugi arendeda siis peabki palju mängima,sest mäng ongi kõige parem trenn.
        Õige, budu!

        Tänane mäng-magus, väga magus.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Mulle jääb küsimuseks,et mis Kuusmaa Dunigani nii vähe mängitab.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
            Mulle jääb küsimuseks,et mis Kuusmaa Dunigani nii vähe mängitab.
            mees ei taha lepingule kuidagi alla kirjutada ja nüüd Aivar kiusab teda
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
              Mulle jääb küsimuseks,et mis Kuusmaa Dunigani nii vähe mängitab.
              Kaitse. Kaitse. taktika (teatud meeste vastu jääb hätta, ei tunne mängijaid ja ei astu vastu (Taltsi kolmesed). Taktikaliselt kasutab Kuusmaa üldse palju kiiremat koosseisu.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                Mulle jääb küsimuseks,et mis Kuusmaa Dunigani nii vähe mängitab.
                Sest Eestis ei ole treenerit, kes mõistaks selletüübilisi mängijaid kasutada, nendega tööd teha ja nende tugevusi ära kasutada. Tuuakse "kapp" küll, aga oodatakse ikka et tegutseb samamoodi nagu Toome või Krabbendabbendam. Milleks, aru ma ei mõista!?!

                Kommentaar


                  homsest mängust telepilti vist ei toodeta? Benfica TV igatahes ei näita seekord
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Tegelikult olid Dunigani pingilhoidmise põhjused hoopis milleski muus. Ei imesta kui kogu selle lepinguga seonduva tralli kõrval mängutuju ära kaob.

                    "Ühe mehe suhtumist oli vaja muuta. Viimastel treeningutel ja mängudes ongi ta tegutsenud motiveeritult," viitas Kuusmaa selgelt Duniganile. "Joosepilt ärge igas mängus 25 punkti oodake. Temalt loodan pidevat stabiilsust, sekka siis sääraseid sähvatusi nagu täna."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      homsest mängust telepilti vist ei toodeta? Benfica TV igatahes ei näita seekord
                      Mäng toimub Tartus. Loodetavasti on võimalik näha pilti RockTV vahendusel. Aadressil www.tysk.ee/rock

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                        Mäng toimub Tartus. Loodetavasti on võimalik näha pilti RockTV vahendusel. Aadressil www.tysk.ee/rock
                        ma vaatasin jah. kusjuures hoiatan et see võib päris umbe minna, sest keegi benficalaste foorumist oli ka selle info jälile jõudnud.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          ma vaatasin jah. kusjuures hoiatan et see võib päris umbe minna, sest keegi benficalaste foorumist oli ka selle info jälile jõudnud.
                          Kus see neetud foorum on?
                          Mul muidu algul hakkis aga enam ei näita üldse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Kus see neetud foorum on?
                            Mul muidu algul hakkis aga enam ei näita üldse.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Miks rocki mängijatele ei loeta korvi all üldse vigu??Tundub ikka sitaks kallutatud vile rocki kasuks......aga nuh,ehk rock saab siit võidu.

                              Kui alguses tundus,et vile on rocki kasuks,siis mida lõpu poole seda vähem aru saab mis liini kohtunikud vilistavad.
                              Tore,et mehed ennast kokku võtsid,mis sest et benfica enam liigutada ei viitsinud.....lõpus suutsid mõned mehed donkidagi.

                              Kõvad kutid.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Hakkis tõesti kõvasti ja nii loobusin esimese veerandaja järel. Skoori vaadates tundub, et Benfica mängis vaid seni keskendunult, kuni Lukoil polnud veel Luganot alistanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X