320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Ega Sokk selles süüdi pole et mängijad sellised nisanäpud on.
    Pole see Veidemann ka mingi hirmus talent, kui juba korvpalli suurmaa Luxembrugi vastu enda kodus nii palju väristada suudab.
    Kes viskas esimesel veerandajal 8 järjestikust punkti? Veideman? Palju tal assiste tuli? Jah, visked ei läinud tõesti sisse, aga päris lolli juttu ei maksa ka nüüd ajada.

    Kommentaar


      Algselt postitas tomm Vaata postitust
      Kes viskas esimesel veerandajal 8 järjestikust punkti? Veideman? Palju tal assiste tuli? Jah, visked ei läinud tõesti sisse, aga päris lolli juttu ei maksa ka nüüd ajada.
      Assistse tuli 3,täpslt sama palju kui vaheltlõikeid.Samas 4 pallikaotust oli liiast.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        mudast ikka seda asja niipea välja ei tooda.
        Algselt postitas cįńamo Vaata postitust
        Duubeldan. Aga kossuliit on jah perses ja nii pea ei juhtu seal midagi, mis tähendab et me lähiajal ka mudast tagasi ei saa.
        Veame kihla, et Eesti mängib juba järgmises valiktsüklis A-divisjonis?

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Veame kihla, et Eesti mängib juba järgmises valiktsüklis A-divisjonis?
          sa juba siis oled võitnud kuna see mudaliiga kaotatakse ära aga ikka see meie korvpalli ei päästa,pigem hakkame suuremaid talasi saama.loodan,et eksin aga niikaua kui seal kossuliidus samad udud jätkavad see ala tõusu ei näe
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Esimesel poolajal oli mängupilt tõesti hull mis hull. Lõpuks võti lihtsalt jõuga ära aga eriliseks optimismiks hetkel põhjust pole.

            Kommentaar


              "Jee noo võitsimegi ja keda? Väikest Luksemburgi." Noo mida paganat me teha saame, et me nendega ühes alagrupis oleme ja mängima peame?
              Selliste riikidega mängimisel ei saagi muud varianti olla, kui võit.
              Holland tegi kehva mängu. Eesti tegi küll väga kehva teise veerandaja, aga mäng ise oli hea ja annab kindlasti positiivset energiat meestele mänguks Hollandiga. Ma näen küll nende vastu võimalust. Pikad tegid eile näiteks väga hea mängu ning tuleb lihtsalt uskuda oma meeskonda.

              Kommentaar


                Aga Eesti ei teinud ju head mängu. Tegelikult mängiti ju üsnagi halvasti. Meie kossu taset iseloomustabki ilmekalt fakt, et võit Luksemburgi!!! vastu peab positiivset energiat andma. Pealegi pikad ka ei teinud head mängu, kurat nad mängisid siiski Luksemburgi jupatsite vastu. Siuke sinisilmne optimism paneb lihtsalt muigama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Aga Eesti ei teinud ju head mängu. Tegelikult mängiti ju üsnagi halvasti. Meie kossu taset iseloomustabki ilmekalt fakt, et võit Luksemburgi!!! vastu peab positiivset energiat andma. Pealegi pikad ka ei teinud head mängu, kurat nad mängisid siiski Luksemburgi jupatsite vastu. Siuke sinisilmne optimism paneb lihtsalt muigama.
                  Huvitav, kust otsast Eesti halvasti mängis? See, et üks veerandaeg aia taha läks, ei tähenda, et terve mäng kehvad oldi.
                  Luksemburg võitis Rumeeniatki näiteks, kes alistas oma esimeses mängus Rootsi.
                  Ja see jutt, et võit selliste vastaste üle ei peaks positiivset energiat andma vms on täielik jama!
                  Tood äkki konkreetsed näited, kes mängisid siis pikkadest halvasti.
                  See ongi tähtis, et Toome saaks kindluse kätte ja et pingipoisid ka väristama ei hakkaks.
                  Mind jällegist ei pane muigama, vaid paneb üllatama, et kui kutid teevad hea mängu, siis ikka leidub neid, kes näpuga näitavad olematule. Ühesõnaga tehakse sipelgast elevanti.

                  Kommentaar


                    Tarmo Kikerpill ütles Tarvale ei ja pani ketsid varna

                    Kommentaar


                      Huvitav, kust otsast Eesti halvasti mängis? See, et üks veerandaeg aia taha läks, ei tähenda, et terve mäng kehvad oldi.
                      Minu arvates ikka mängiti küll halvasti. Olgem ausad, teisel poolajal käristati vahe sisse olukorras kus vastased enam kaitses üldse mängida ei suutnud.

                      Võimalik muidugi, et mängijaid kammitses asjaolu, et Luksemburgi vastu oli mitte ainult võidukohustus vaid suure võidu kohustus. Aga sellele vaatamata - mäng oli sitt mis sitt.

                      Kommentaar


                        Vaata palju terves mängus tehnilist praaki oli. No näiteks Eesti tegi 15 pallikaotust. See on juba omaette saavutus. Kiirrünnakuid sisuliselt teha ei osata, visata ega lõpuni sisse murda mõningate eranditega sisuliselt keegi ei julgenud, kuigi Luksemburgi kaitse oli täielik läbisõiduhoov. Loomulikult tänu sellele need kerged punktid lõpuks tulidki. Tänu sellele läksid ka tabavusprotsendid ülesse. Minu meelest on see piisav, et ei saa rääkida siin mingist heast mängust. Eesti mängis lihtsalt omal tasemel. Jajaa Luksemburg võitis Rumeeniat, aga too sama Rumeenia kaotas viimati Azerbaid˛aanile, seega tundub, et meie pole ainsad, kelle koss on madalseisus.
                        Lisaks, ehk loed paremini läbi, mida ma kirjutasin. Ei maininud sugugi, et see ei peaks positiivset energiat andma.
                        Ok, seda pean ma tõdema, et Toome jne mängisid täitsa hästi. Samas tahtsin ma sellele tähelepanu pöörata, et vastaste taset arvestades oligi see hea mäng üsna loogiline tulem. Kui nt Toome nüüd ka puterdanud oleks, siis ta oleks Veskiga samas lootusetuse kategoorias.
                        Ja vaata, keegi ei näita ju olematule näpuga. Pigem on tore läheneda vahelduseks asjale realisti pilgu läbi, mitte isegi pessimisti, vaid realisti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                          Huvitav, kust otsast Eesti halvasti mängis? See, et üks veerandaeg aia taha läks, ei tähenda, et terve mäng kehvad oldi.
                          Luksemburg võitis Rumeeniatki näiteks, kes alistas oma esimeses mängus Rootsi.
                          Ja see jutt, et võit selliste vastaste üle ei peaks positiivset energiat andma vms on täielik jama!
                          Tood äkki konkreetsed näited, kes mängisid siis pikkadest halvasti.
                          See ongi tähtis, et Toome saaks kindluse kätte ja et pingipoisid ka väristama ei hakkaks.
                          Mind jällegist ei pane muigama, vaid paneb üllatama, et kui kutid teevad hea mängu, siis ikka leidub neid, kes näpuga näitavad olematule. Ühesõnaga tehakse sipelgast elevanti.
                          krt sa oled ikka lammas,sa nüüd ikka leisid tõsises kossuriigid keda võrrelda.mida sa tead rumeenia,rootsi,luksemburgi kossu tasemest?hea et sa siia veel Vatikani koondist välja ei pakkunud.
                          meie omad võitsid tänus sellele,et luksi amatöörid lõpuks päris ära väsisid ja meie pikad said vabalt visata.krt aga palju meie omad pallikaotusi tegid ja üldse oli mäng ikka väga kehv.
                          kas sa ikka vaatasid eesti koondise mängu?kahtlen
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Rootsi tasemest vast peaksime ikka teadma ning Rumeenia peaks meie tasemeline olema. Pallikaotusi ma ei toonud juba eelmises kommentaaris välja KUNA 15 kanti jääbki meie koondise keskmine pallikaotuste arv. Kipub veidi liiast olema küll jah, aga mis parata. Võtame Veidemanigi näiteks: paar pallikaotust tuli sellest, et andis ühe käe söödu, et oma mees kiiresse viia, aga sellised söödud paratamatult loetakse enamikel juhtudel läbi.

                            Ja ma pole nii võrd madalala laubaline, et tulen nimetan kaasfoorumlasi lammasteks vms. Ma austan seda, et kõigil on eraldi arvamus. Tore on lihtsalt enda arvamust väljendada ja teiste oma lugeda.

                            Muideks paneb imestama, et aserid/azerid teevad ilma praegu. Kas alahinnati ennast, et C-divisjonis siiani mängiti või polnud varem lihtsalt šanssi B-s mängida? Kõige tugevamas grupis hetkel ja püsivad kaotuseta. Kõva sõna.

                            Budukas, paraku pead pettuma nüüd. Ma käisin eile mängu koha peal vaatamas. Ning jah, ma olengi vahest liigagi optimist, aga nii mulle meeldib. Parem ikka, kui pessimist

                            Kommentaar


                              Azerbaid˛aan paneb imestama küll. Mõningad heal tasemel mängijad ja punt ilmselt meie esiliiga tasemel tüüpe, aga siiani kaotuseta.

                              Kommentaar


                                Mulle meenutas eilne igatahes viimast Eesti-Fäärid vutimängu mõnes mõttes. Mõlemas mängus olid väikesed tublid, lõpuks võeti siiski võit, kahtlusi ei ole aga kõhklused jäävad...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X