320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuigi mul pole midagi Kalev/Cramo kaotuste vastu, siis ühest on esialgu küll kahju. See on Kuusmaa.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kuigi mul pole midagi Kalev/Cramo kaotuste vastu, siis ühest on esialgu küll kahju. See on Kuusmaa.
      minust ei olegi kahju?aga kuusmaa paneb selle ludride karja veel edukalt juba see hooaeg mängima
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        PILDIGALERII: TTÜ/Kalev sai BBLi avamängus võidu - http://sport.err.ee/index.php?06114693
        Nõmme Uskumatud!!!

        Kommentaar


          Masendav!
          Kui ruttu normaalset pukki ei leita siis on lausa häbi. Miks nüüd räägitakse 4-5 millist kui oli jutt, et tuleb eelmise hooajaga võrdne eelarve, muidu poleks ühisliigasse minna mõtet?
          Ausalt öeldes on pohh kes tiitli Tallinnasse toob aga ma lootsin, et see on siiski Sumo. Aga praeguse seisuga on küll kuskil puusse pandud. Väga normaalsed kontrollkohtumised kuni viimaseni ja siis täielik krahh...

          Kanamod ja aismännid saavad koos valveimejaga uue aasta alguses auhindu vastu võtta!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Ma ei ole kahjuks siiani aru saanud, miks arvatakse et Kuusmaa on ülihea treener. Mulle kahjuks nii ei tundu...õnneks on mul alati võimalus eksida.

            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kuigi mul pole midagi Kalev/Cramo kaotuste vastu, siis ühest on esialgu küll kahju. See on Kuusmaa.
            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            minust ei olegi kahju?aga kuusmaa paneb selle ludride karja veel edukalt juba see hooaeg mängima
            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Masendav!
            Ausalt öeldes on pohh kes tiitli Tallinnasse toob aga ma lootsin, et see on siiski Sumo.

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              Ma ei ole kahjuks siiani aru saanud, miks arvatakse et Kuusmaa on ülihea treener. Mulle kahjuks nii ei tundu...õnneks on mul alati võimalus eksida.
              Ja kust sa lugesid välja nagu ma arvaksin, et sumo on ülihea treener?
              Kui on kerde/klandorf tandem siis loomulikult loodan, et tiitili toob Tallinnasse sumo, mitte need kaks napoleoni
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Ja kust sa lugesid välja nagu ma arvaksin, et sumo on ülihea treener?
                Kui on kerde/klandorf tandem siis loomulikult loodan, et tiitili toob Tallinnasse sumo, mitte need kaks napoleoni
                Minu vabandused, härra universumi direktor. Karistage mind!

                Kommentaar


                  Cramo võidab Dolphinsit 24-ga ja Rock kaotab 9-ga, päris jube see korvpalli tase ikka Tartus..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Cramo võidab Dolphinsit 24-ga ja Rock kaotab 9-ga, päris jube see korvpalli tase ikka Tartus..
                    Kohtunikud olid ju rocki vastu,ilmselgelt.Pidi olema,egas rock niisama ei kaota.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Tahaks Visnapuult selgitusi.

                      Mis krdi moodi see kaotus tulla sai???????? :S

                      Loodame, et lihtsalt tööõnnetus..
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Kalevi fännidel pole midagi hõisata, nendele on lisaajani jõudmine unistuseks. Mis Rocki puutub, siis tundub, et tsentrit ei osata kasutada, mängib ligi 37 minutit ja saab 5 ründelauda ja teeb vaid 7 pealeviset, mis ka kõik sisse läksid. Korvpallis peaks ikka mõne korra mööda ka viskama . 7 viset mängust on ikka vähe, kui kõik sisse läksid, oleks pidanud rohkem üritama.

                        Kommentaar


                          Oi, kas " sel hooajal ülivõimas" Bock kaotas rootslastele?

                          Raadikule andke ka ikka mänguaega, muidu hakkab proffesionaalsemalt maasikas viibima.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Oi, kas " sel hooajal ülivõimas" Bock kaotas rootslastele?

                            Raadikule andke ka ikka mänguaega, muidu hakkab proffesionaalsemalt maasikas viibima.
                            Kuidas Cramol läheb?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tomm Vaata postitust
                              Kuidas Cramol läheb?
                              vale puu alla üritad ironiseerida
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Cramo võidab Dolphinsit 24-ga ja Rock kaotab 9-ga, päris jube see korvpalli tase ikka Tartus..
                                No miks mitte ükski Rocki fänn ei ole sõna võtnud ja vabandus lauale ladunud?kuidas ikka Baltimaade tugevaim klubi suutis kaotada mingisugusele Rootsi satsile?Saate veel ise ka selle keskerakonna kalevilt suhkamisse ja unustage,et balti liigas 6 hulka jõuate
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X