320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas PraS
    Sa oled hullem kui Rootsi Kunn.
    Link
    Ma rõhusingi oma arvamuses eriti sellele 1977. aastal saavutatud viiendale kohale. Kuid olgem ausad, et võrratuid saavutusi on neil tõesti veel. Aitähh, et nad niimoodi esile tõid, ma poleks ise viitsinud otsida.
    EM U20 4.koht
    EM 2003 7.koht
    EM 2001 10.koht
    EM 1999 10. koht
    EM 1997 9.koht

    Tõesti nadi kossuriik. Aga sina kui sinisilmne vutipooldaja laidad kõikide muuda spordialade esindajad eestis maha.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Algselt postitas PraS
      Algselt postitas Martin
      Algselt postitas PraS
      Sa oled hullem kui Rootsi Kunn.
      Link
      Ma rõhusingi oma arvamuses eriti sellele 1977. aastal saavutatud viiendale kohale. Kuid olgem ausad, et võrratuid saavutusi on neil tõesti veel. Aitähh, et nad niimoodi esile tõid, ma poleks ise viitsinud otsida.
      EM U20 4.koht, EM 2003 7.koht, EM 2001 10.koht, EM 1999 10. koht, EM 1997 9.koht
      Tõesti nadi kossuriik. Aga sina kui sinisilmne vutipooldaja laidad kõikide muuda spordialade esindajad eestis maha.
      Sa oled ju puha täistainas. Jättes kasvõi kõrvale faktid, et ma jälgin korvpalli arvatavasti keskmisest inimesest (ma sinu puhul ei julge muidugi pakkuda, äkki käid isegi välismaal) rohkem ning järgmisest hooajast külastan Eesti tasemel arvatavasti juba kõiki Rocki kohtumisi. Kuid üldiselt ei tea ma seetõttu korvpallist muidugi midagi. Saalis olen tavaliselt silmad kinni ja teen nad lahti aint tantsutüdrukute ajal ning ka siis ei kiika pingi poole.

      Et ka sinu, kes sa oled käinud arvatavasti kõikidel mõne meeskonna põhihooaja ning ka kohamängudel, jälginud saalis Balti liigat ning loed igapäevaselt rahvusvahelise korvpalli uudisportaale, meeldivale poolele saada, kiidan edaspidi koondist taevani. Seeläbi muutun arvatavasti kohe hallisilmseks eksperdiks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Korvpall\'

        Algselt postitas Martin


        Algselt postitas PraS
        Algselt postitas Martin
        Algselt postitas PraS
        Sa oled hullem kui Rootsi Kunn.
        Link
        Ma rõhusingi oma arvamuses eriti sellele 1977. aastal saavutatud viiendale kohale. Kuid olgem ausad, et võrratuid saavutusi on neil tõesti veel. Aitähh, et nad niimoodi esile tõid, ma poleks ise viitsinud otsida.
        EM U20 4.koht, EM 2003 7.koht, EM 2001 10.koht, EM 1999 10. koht, EM 1997 9.koht
        Tõesti nadi kossuriik. Aga sina kui sinisilmne vutipooldaja laidad kõikide muuda spordialade esindajad eestis maha.
        Sa oled ju puha täistainas. Jättes kasvõi kõrvale faktid, et ma jälgin korvpalli arvatavasti keskmisest inimesest (ma sinu puhul ei julge muidugi pakkuda, äkki käid isegi välismaal) rohkem ning järgmisest hooajast külastan Eesti tasemel arvatavasti juba kõiki Rocki kohtumisi. Kuid üldiselt ei tea ma seetõttu korvpallist muidugi midagi. Saalis olen tavaliselt silmad kinni ja teen nad lahti aint tantsutüdrukute ajal ning ka siis ei kiika pingi poole.

        Et ka sinu, kes sa oled käinud arvatavasti kõikidel mõne meeskonna põhihooaja ning ka kohamängudel, jälginud saalis Balti liigat ning loed igapäevaselt rahvusvahelise korvpalli uudisportaale, meeldivale poolele saada, kiidan edaspidi koondist taevani. Seeläbi muutun arvatavasti kohe hallisilmseks eksperdiks.
        Jälle sa ei oska nalja teha.
        Sa oled nii tore.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Korvpall\'

          Algselt postitas PraS
          Jälle sa ei oska nalja teha.
          Sa oled nii tore.
          Ma arvan, et asi ongi selles, et ma ei teinud nalja. Ma tõdesin. Sinu nö. tegevus on eestlastele aga täiesti tavaline. Kas kahjuks või õnneks - see oleneb juba vaatenurgast.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas PraS
            Jälle sa ei oska nalja teha.
            Sa oled nii tore.
            Ma arvan, et asi ongi selles, et ma ei teinud nalja. Ma tõdesin. Sinu nö. tegevus on eestlastele aga täiesti tavaline. Kas kahjuks või õnneks - see oleneb juba vaatenurgast.
            Minu tegevus. Pigem sinu vingumine, et eestlane ei oska korvpalli mängida ja suudab ainult Sotimaad võita.
            Sina ju ajad pläma mitte ei tugine faktidele kullakallis isehakanud bossu.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Algselt postitas PraS
              Minu tegevus. Pigem sinu vingumine, et eestlane ei oska korvpalli mängida ja suudab ainult Sotimaad võita.
              Sina ju ajad pläma mitte ei tugine faktidele kullakallis isehakanud bossu.
              Aga räägi, kuidas sina oled oma teadmised Eesti korvpalli kohta ammutanud? Lisaks pole ma vingunud.

              Kuid selles on sul küll õigus, et minu arvates on Eesti korvpall väga mannetus seisus. Muidugi võiksime siinkohal ka arutlema hakata näiteks noormängijate skautimissüsteemide, taustameeskondade töö ja paljude muude korvpalliga kaasaskäivate asjade üle, kuid kas sul näiteks on üldse sellises vallas oma arvamus või lamised niisama edasi? Muidugi rohkem ootan ma vastust oma esimesele küsimusele.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Algselt postitas Martin


                Algselt postitas PraS
                Minu tegevus. Pigem sinu vingumine, et eestlane ei oska korvpalli mängida ja suudab ainult Sotimaad võita.
                Sina ju ajad pläma mitte ei tugine faktidele kullakallis isehakanud bossu.
                Aga räägi, kuidas sina oled oma teadmised Eesti korvpalli kohta ammutanud? Lisaks pole ma vingunud.

                Kuid selles on sul küll õigus, et minu arvates on Eesti korvpall väga mannetus seisus. Muidugi võiksime siinkohal ka arutlema hakata näiteks noormängijate skautimissüsteemide, taustameeskondade töö ja paljude muude korvpalliga kaasaskäivate asjade üle, kuid kas sul näiteks on üldse sellises vallas oma arvamus või lamised niisama edasi? Muidugi rohkem ootan ma vastust oma esimesele küsimusele.
                Tõesti mul pole sõber ajakirjanikku, kes mind varustaks vastava infoga. Vaevalt et skautimissüsteem väga palju halvem on kui jalgpalliklubidel. Ning vaikselt tekivad ka sõna otses mõttes Korvpalliklubid ning üle tüki aja on ka korvpallikoondisel peatreener mitte niisama tola treeneripingil istumas.

                Samas mis mina tean.
                Mina ju ainult jälgin korvpalli nagu keskmine inimene ning leian, et pole häbi asi mängida 35min. võrdselt Iisraeliga. Ja sinu toodud Sotimaa näide on kohatu.

                Aga harid mind siis Martin?

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Algselt postitas PraS
                  Mina ju ainult jälgin korvpalli nagu keskmine inimene ning leian, et pole häbi asi mängida 35min. võrdselt Iisraeliga. Ja sinu toodud Sotimaa näide on kohatu.
                  Et vaatad mõnikord telekast?

                  Sotimaa näide pole üldse kohatu. Eriti Inglismaa kõrval. Iisraeli kõrval ehk veidi, kuid ka mitte määravalt, võttes arvesse meie ajakirjanduse suhtumist pärast Inglismaa mänge ning eriti pärast esimest Iisraeli kohtumist.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    Algselt postitas Martin


                    Algselt postitas PraS
                    Mina ju ainult jälgin korvpalli nagu keskmine inimene ning leian, et pole häbi asi mängida 35min. võrdselt Iisraeliga. Ja sinu toodud Sotimaa näide on kohatu.
                    Et vaatad mõnikord telekast?

                    Sotimaa näide pole üldse kohatu. Eriti Inglismaa kõrval. Iisraeli kõrval ehk veidi, kuid ka mitte määravalt, võttes arvesse meie ajakirjanduse suhtumist pärast Inglismaa mänge ning eriti pärast esimest Iisraeli kohtumist.
                    Tead Martin sa pole ainus kes käis või tulevikus käib Korvpalli vaatamas. Eelmisel hooajal viibisn ehk pooltel tlns toimunud mängudel. Hooaja lõpus aina tihedamini.
                    Mul on internet ja leht tuleb mulle ka postkasti.

                    Kuidas nimetaksid meedia käitumist enne meie jalgpallikoondise valikmänge?

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas PraS
                      Kuidas nimetaksid meedia käitumist enne meie jalgpallikoondise valikmänge?
                      Tekstiliselt ühesugune, graafiliselt küllaltki nõrk. Originaalsetest ideedest on puudus. See ei puuduta vaid jalgpalli vaid tegelikult ka korvpalli, kus saaks päris lahedaid asju teha.
                      Kui mõtled otsest tekstilist sisu, siis veidi karmim, kuid mõnes olukorras kindlasti mitte piisavalt. See on ehk minu arvamus ja ei lähe üldsusega kokku, kuid selliste sündmuste kajastamisel (sport, mida vaataja tunneb) võiks ajakirjanik oma arvamust enam lukku lülitama ja kirjutamise stiil võiks olla lõbusam.

                      Väga lahe näide on tänahommikusest The Suni spordiküljelt:
                      Carragher thumped in his header three minutes later to put the Kop side in front.
                      Even then, it took a slight deflection en route — but just you try taking it away from a man who is to goalscoring what Joey Barton is to peacekeeping.

                      Minu arvates väga tabav - kui jalgpalli jälgid ja tead, m ida Joey Barton selles kontekstis tähendab.

                      Ehk, julgust tahaks rohkem. Eesti ajakirjanduses on seda tegelikult korra juhtunud. TPMis. Pärast ühte Balti liiga kohtumist, kus spordikülje aknas avaldati pilt peldikupaberirullist, mille peale oli kirjutadut neli rida teksti sisuga \"siin pidanuks ilmuma järjekordne kokkuvõte Rocki baltimängust, kuid otsustasime mitte avaldad, sest seis ja tartlaste mäng on nüüdseks juba täiesti ...\" vms. Mõttest saad aru. Üritan originaali ehk pildina kuskilt leida.

                      Vot siis nii.

                      Edit: vaatasin järgi, 11. märtis TPM. Tõsiselt hea lahendus IMHO.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Te olete mõlemad targad poisid ja äge on lugeda teie dialoogi,kuid nii ajakirjanike kui muidu huviliste suurim viga on kõrvutada ning võrrelda ehk panna võistlema kaht erinevat spordiala.Mõlemad alad liiguvad Eestis nii tippude kui harrastamise osas ülesmäge ja mingist mannetust seisust ei taha kuuldagi.Jutul lõpp!:P
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          R.I.P. Gomelski
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Tsehhi koondis Eesti vastu:

                            Maurice Whitfield (186 cm, Nymburk), Petr Czudek (186, Prostejov), Jan Pavlik (185, Atomoromi Paks), Jiri Welsch (201, Milwaukee Bucks), Pavel Miloš (200, Praha Sparta), Luboš Barton (200, Badalona Juventut), Ladislav Sokolovsky (201, Nymburk), Michal Kremen (200, Brno), Ondrej Starosta (215, Strasbourg), Petr Benda (203, Brno), Zbynek Pospišil (202, Ostrava) ja Stanislav Votroubek (212, Nymburk).
                            Koondise peatreener on Michal Ježdik.
                            \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                            Marcello Lippi

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Anal Intrusions 3
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                Kes Welschi kinni võtab? Ta peaks SG kohal mängima. Ja samas 2.01...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X