Lehekülg 2, kokku 467 EsimeneEsimene 1234561252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 9329

Teema: Korvpall

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Vastus teemale \'Korvpall\'

Algselt postitas PraS
    Minu tegevus. Pigem sinu vingumine, et eestlane ei oska korvpalli mängida ja suudab ainult Sotimaad võita.
    Sina ju ajad pläma mitte ei tugine faktidele kullakallis isehakanud bossu.
    Aga räägi, kuidas sina oled oma teadmised Eesti korvpalli kohta ammutanud? Lisaks pole ma vingunud.

Kuid selles on sul küll õigus, et minu arvates on Eesti korvpall väga mannetus seisus. Muidugi võiksime siinkohal ka arutlema hakata näiteks noormängijate skautimissüsteemide, taustameeskondade töö ja paljude muude korvpalliga kaasaskäivate asjade üle, kuid kas sul näiteks on üldse sellises vallas oma arvamus või lamised niisama edasi? Muidugi rohkem ootan ma vastust oma esimesele küsimusele.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS
    Minu tegevus. Pigem sinu vingumine, et eestlane ei oska korvpalli mängida ja suudab ainult Sotimaad võita.
    Sina ju ajad pläma mitte ei tugine faktidele kullakallis isehakanud bossu.
    Aga räägi, kuidas sina oled oma teadmised Eesti korvpalli kohta ammutanud? Lisaks pole ma vingunud.

Kuid selles on sul küll õigus, et minu arvates on Eesti korvpall väga mannetus seisus. Muidugi võiksime siinkohal ka arutlema hakata näiteks noormängijate skautimissüsteemide, taustameeskondade töö ja paljude muude korvpalliga kaasaskäivate asjade üle, kuid kas sul näiteks on üldse sellises vallas oma arvamus või lamised niisama edasi? Muidugi rohkem ootan ma vastust oma esimesele küsimusele.
    Tõesti mul pole sõber ajakirjanikku, kes mind varustaks vastava infoga. Vaevalt et skautimissüsteem väga palju halvem on kui jalgpalliklubidel. Ning vaikselt tekivad ka sõna otses mõttes Korvpalliklubid ning üle tüki aja on ka korvpallikoondisel peatreener mitte niisama tola treeneripingil istumas.

Samas mis mina tean.
    Mina ju ainult jälgin korvpalli nagu keskmine inimene ning leian, et pole häbi asi mängida 35min. võrdselt Iisraeliga. Ja sinu toodud Sotimaa näide on kohatu.

Aga harid mind siis Martin?

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas PraS
    Mina ju ainult jälgin korvpalli nagu keskmine inimene ning leian, et pole häbi asi mängida 35min. võrdselt Iisraeliga. Ja sinu toodud Sotimaa näide on kohatu.
    Et vaatad mõnikord telekast?

Sotimaa näide pole üldse kohatu. Eriti Inglismaa kõrval. Iisraeli kõrval ehk veidi, kuid ka mitte määravalt, võttes arvesse meie ajakirjanduse suhtumist pärast Inglismaa mänge ning eriti pärast esimest Iisraeli kohtumist.

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS
    Et vaatad mõnikord telekast?

Sotimaa näide pole üldse kohatu. Eriti Inglismaa kõrval. Iisraeli kõrval ehk veidi, kuid ka mitte määravalt, võttes arvesse meie ajakirjanduse suhtumist pärast Inglismaa mänge ning eriti pärast esimest Iisraeli kohtumist.
    Tead Martin sa pole ainus kes käis või tulevikus käib Korvpalli vaatamas. Eelmisel hooajal viibisn ehk pooltel tlns toimunud mängudel. Hooaja lõpus aina tihedamini.
    Mul on internet ja leht tuleb mulle ka postkasti.

Kuidas nimetaksid meedia käitumist enne meie jalgpallikoondise valikmänge?

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas PraS
    Kuidas nimetaksid meedia käitumist enne meie jalgpallikoondise valikmänge?
    Tekstiliselt ühesugune, graafiliselt küllaltki nõrk. Originaalsetest ideedest on puudus. See ei puuduta vaid jalgpalli vaid tegelikult ka korvpalli, kus saaks päris lahedaid asju teha.
    Kui mõtled otsest tekstilist sisu, siis veidi karmim, kuid mõnes olukorras kindlasti mitte piisavalt. See on ehk minu arvamus ja ei lähe üldsusega kokku, kuid selliste sündmuste kajastamisel (sport, mida vaataja tunneb) võiks ajakirjanik oma arvamust enam lukku lülitama ja kirjutamise stiil võiks olla lõbusam.

Väga lahe näide on tänahommikusest The Suni spordiküljelt:
    Carragher thumped in his header three minutes later to put the Kop side in front.
    Even then, it took a slight deflection en route — but just you try taking it away from a man who is to goalscoring what Joey Barton is to peacekeeping.

Minu arvates väga tabav - kui jalgpalli jälgid ja tead, m ida Joey Barton selles kontekstis tähendab.

Ehk, julgust tahaks rohkem. Eesti ajakirjanduses on seda tegelikult korra juhtunud. TPMis. Pärast ühte Balti liiga kohtumist, kus spordikülje aknas avaldati pilt peldikupaberirullist, mille peale oli kirjutadut neli rida teksti sisuga \"siin pidanuks ilmuma järjekordne kokkuvõte Rocki baltimängust, kuid otsustasime mitte avaldad, sest seis ja tartlaste mäng on nüüdseks juba täiesti ...\" vms. Mõttest saad aru. Üritan originaali ehk pildina kuskilt leida.

Vot siis nii.

Edit: vaatasin järgi, 11. märtis TPM. Tõsiselt hea lahendus IMHO.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2004

Te olete mõlemad targad poisid ja äge on lugeda teie dialoogi,kuid nii ajakirjanike kui muidu huviliste suurim viga on kõrvutada ning võrrelda ehk panna võistlema kaht erinevat spordiala.Mõlemad alad liiguvad Eestis nii tippude kui harrastamise osas ülesmäge ja mingist mannetust seisust ei taha kuuldagi.Jutul lõpp!:P
    Kapten Trumm

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

R.I.P. Gomelski
    INTER ARMA CARITAS

Tsehhi koondis Eesti vastu:

Maurice Whitfield (186 cm, Nymburk), Petr Czudek (186, Prostejov), Jan Pavlik (185, Atomoromi Paks), Jiri Welsch (201, Milwaukee Bucks), Pavel Miloš (200, Praha Sparta), Luboš Barton (200, Badalona Juventut), Ladislav Sokolovsky (201, Nymburk), Michal Kremen (200, Brno), Ondrej Starosta (215, Strasbourg), Petr Benda (203, Brno), Zbynek Pospišil (202, Ostrava) ja Stanislav Votroubek (212, Nymburk).
    Koondise peatreener on Michal Ježdik.
    \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
    Marcello Lippi

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Anal Intrusions 3
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Kes Welschi kinni võtab? Ta peaks SG kohal mängima. Ja samas 2.01...

Eks temaga pannakse tegelema Tein ja keegi veel pikematest meestest imo.
    \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
    Marcello Lippi

Eesti koondislane Kasutaja Hughes avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algselt postitas waluswend

Eks temaga pannakse tegelema Tein ja keegi veel pikematest meestest imo.
    kohe kahekesi korraga? siis jääb üks vabaks vist...
    ½121½

Est-Cze 57-75
    Pehmelt öeldes,masendav.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

Professionaal Kasutaja Matis avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algselt postitas lume

Est-Cze 57-75
    Pehmelt öeldes,masendav.
    Mitte masendav, vaid lihtsalt jube
    Korvpalluritel puudub üks asi kindlasti. See on tahe. Jalgpalluritel on see olemas.
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

tuleb korraldada uus kampaania, kõik pikad mehed metsast välja, Ärmpalu on lihtsalt nutumaik seal korvi all, vaatasin tervet mängu kokku umbes 3 minutit.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Mina vaatasin kümmekond minutit. Vist oli kolmas veerandaeg või midagi sellist. Rünnak rünnaku järel ei jõudnud eestlased üldse pealeviskeni. Polnud julgust või võeti pall ära. Kommenteerida pole suurt midagi. Lihtsalt, et pärast Müürseppa langeb Eesti korvpall sinna Euroopa kõige nõrgemasse divisjoni. Pikaks pikaks ajaks.
    no overall control

Eesti koondislane Kasutaja Sir. Nuutu avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Ahhh, ei tule sellest Eesti korvpallist asja..
    Parem georg otsas kui Paul keres.

Moderaator Kasutaja Oll avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Kurat mäng mänguks, aga see \"tasuta särgi\" kampaania tulemus ajas küll vesistama.
    Tribüünid täitsa sinised

Kossu piletid algasid 60st kroonist ja kauba peale särk.
    Meie maksame 250.- ja vsjoo.
    Tsitaat Algselt postitas tank Vaata postitust
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

alati keeratakse asi kolmanda veerandajaga perse...nõme

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Napilt! Kuid Tsehhi on nagu Lembitu Kuuse rõhutas - ikka VÄGA tugev vastane. Arvan, et kui poisid natuke veel trenni teevad, siis järgmine kord läheb kindlasti paremini.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud