320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    järjekordne superelamus rakvere spordihoonest!

    Kommentaar


      Pikas perspektiivis niimoodi sporti ei tee, et lased kaugemalt rohkem viskeid ja ikka võidad. Aga eks TTÜ kehvem tabavus distantsilt ja joonelt ning allajäämine lauas maksid kätte lõpuks
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        no natuke paha samas see, et koondise tase on hetkel selline, et kahe keskmängija kandidaadi lüpsmine poolvigasel veteranil erilisi probleeme ei valmista.

        Kommentaar


          Kahju, et see on poolfinaal," rääkis Sõber pärast Tarva 89:81 võitu. "Tegelikult mängivad siin kaks parimat meeskonda ja treenerit! See ongi finaal! Tühikargajatel, kes homme (täna mängivad Rock ja Kalev – toim) alustavad, on eelarve kahe peale 25 miljonit, meil viis miljonit."

          Kogu austuse juures Sõbra, kui treeneri vastu, hakkab lõpuks juba ta jutust villand saama, no kes sul keelab mänedžer palgata ja ainuüksi enda tiimi 25 miljonit paigutada.
          Finaalis vastane ilmselt ei TTÜ-le ega ka Tarvasele võimalust ei jäta, olen selles üsna kindel.

          Kommentaar


            ok. arusaadav, et sa võid rääkida suure häälega kui oled viinud väikse eelarvelise klubi poolfinaali
            kuid hakata rocki ja cramot nimetama tühikargajateks?
            kujutan ette olukorda kui tarvas pääseb finaali, ning suudab ühe võidu ära võtta
            siis tuleks jutt, et cska on sitt nende kõrval
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Sõber oleks võinud ikka koondise peatreeneriks saada, oleks suvel põrutanud, et "meie B-divisjon on täielik NBA tase, tühikargajad mängivad praegu Türgis MM-i". Aga noh, riläks, tüüp kaifis täiega. Tema stiil vms.

              Meenutus detsembrist:
              Maailma paremat asja ei saagi olla, kui sõita õhtul Tartust bussiga koju, olles võitnud riigi kõige tugevamat meeskonda. Selle nimel elataksegi. Mina vähemalt.

              Kommentaar


                Uskumatu, et ka see mees on peale sünnitusjärgset perioodi oma M-i ilma peegli abita näha saanud.

                Kommentaar


                  Paistab, et rahvas hakkab Tarvast tõsiselt pelgama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Paistab, et rahvas hakkab Tarvast tõsiselt pelgama.
                    räägid lähemalt?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      kuid hakata rocki ja cramot nimetama tühikargajateks?
                      mis ta siis valesti ütles? parajad sitaklubid ju mõlemad. ja ma ütlen seda veel tartlasena, cramo on niikuinii.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        räägid lähemalt?
                        Reageeritakse teravalt Sõbra lõõpimistele. Esialgu ta veel üle ei ole pakkunud. Ootaksite ehk Tarvase põrumise ära?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Reageeritakse teravalt Sõbra lõõpimistele. Esialgu ta veel üle ei ole pakkunud. Ootaksite ehk Tarvase põrumise ära?
                          Aga mis saab kui Sõber lõpuks oma sõnu sööma pannakse?
                          Rocki ja Cramo bossud reageerisid sõbra Andrese sõnavõtule nii nagu ka arvata oli, eks selline kloun/treener kulu muidugi ala populariseerimiseks ära Ja ma ütlesin seda hetkel ilma iroonitsemiseta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Aga mis saab kui Sõber lõpuks oma sõnu sööma pannakse?
                            Rocki ja Cramo bossud reageerisid sõbra Andrese sõnavõtule nii nagu ka arvata oli, eks selline kloun/treener kulu muidugi ala populariseerimiseks ära Ja ma ütlesin seda hetkel ilma iroonitsemiseta.
                            Põhimõtteliselt ütlesid need treenerid õigesti, aga kui Tarvas meistriks tuleb? Kes siis kloun on?

                            Kommentaar


                              Hooaja alguses lõõpis Sõber, et Cramo ja Rock hakkavad sel hooajal palju tappa saama nii Tarvaselt, TTÜ-lt, Kalevilt kui ka Valgalt. Bluffis ka paljude arvates, aga tal oli ju õigus? Olete selle unustanud?

                              Siis vedas ta Tarva põhiturniiri lõpuks teisele kohale, olles pikka aega ainuliider! Kas see pole hiilgav saavutus provintsivõistkonnalt. Ärge unustage, et iidamast ajast pole medalit väljapoole Tallinna-Tartu liini läinud. Seekord küll pole ka veel medalit võidetud, aga ma usun, et nii edukat provintsimeeskonda pole meie kossuajaloos kunagi olnudki.

                              Kommentaar


                                Kunas järgmine teleülekanne?
                                Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X