320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna oli küll imeline comeback, võimas!

    Kommentaar


      Väga,väga kahju et kohapeale ei jõudnud täna haige jala tõttu.. elamus oli sellegipoolest kõva!! TARVAS!!!

      Kommentaar


        Peep Pahv jälle pani ennustusega täppi . Ja nende kahe mängus saab keskjoone hull vise juba traditsiooniks, täna siis TTÜ poolt.
        >>

        Kommentaar


          See on ikka uskumatu, kudas TTÜ järjekordselt oskas võidu ära kinkida. Eriti jabur oli see viimane rünnak. Kuusmaa võiks vennad panna kuni hommikuni joonejooksu tegema.

          Kommentaar


            PILDID: TTÜ sai Tarvaselt pähe - http://sport.err.ee/index.php?06108151
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
              PILDID: TTÜ sai Tarvaselt pähe - http://sport.err.ee/index.php?06108151


              Võtab seisu kokku.

              Pluss parima kommentaari, mida ma Sõbra väljaütlemiste jms kohta olen kuulnud, sõnastas Tarva fänn Ilme Post, pensionär:
              Mulle meeldib ka Sõbra intrigeeriv huumor, ta on doseeritult teatraalne ja see annab Tarvale palju juurde.
              http://www.virumaateataja.ee/?id=250563

              Kommentaar


                Dorbekute perepea nägemus seisudest.

                Kommentaar


                  Lugesin just viimast Basketballi numbrit, kus oli intervjuu Kuremaa välismängijate Brett McGee ja Derek Winstoniga. Võttis ikka pead vangutama, mis juttu tüübid ajasid. Kui paluti enda tugevamaid külgi hinnata, loeti üles pea kõik head omadused, mis korvpalluril olla võivad. Tulevikus muidugi plaan mängida Euroliigas jne.
                  Kõigele pani krooni aga Kuremaa satsis keskmiselt 14 punni mängus visanud Winstoni arvamus, et:"Minu trump on kiirus. Vastased on sellest tihti shokeeritud, sest nad pole midagi sellist näinud."

                  Kommentaar


                    Vot seda meest tahaks taas treeneripingil näha, alati konkreetse jutuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Lugesin just viimast Basketballi numbrit, kus oli intervjuu Kuremaa välismängijate Brett McGee ja Derek Winstoniga. Võttis ikka pead vangutama, mis juttu tüübid ajasid. Kui paluti enda tugevamaid külgi hinnata, loeti üles pea kõik head omadused, mis korvpalluril olla võivad. Tulevikus muidugi plaan mängida Euroliigas jne.
                      Kõigele pani krooni aga Kuremaa satsis keskmiselt 14 punni mängus visanud Winstoni arvamus, et:"Minu trump on kiirus. Vastased on sellest tihti shokeeritud, sest nad pole midagi sellist näinud."
                      see intekas oli absoluutne huumoriklassika. mainitud euroliiga pirni kõrval oli isiklikuks lemmikuks koht, kus selgus, et neist emba-kumba võetakse kogu aeg kahe mehega ja seetõttu teine peab alati ise mängu tegema, kuna ülejäänud kutid on ju liiga noored ja kogenematud. mingi umbes selline mõttelõng oli.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        see intekas oli absoluutne huumoriklassika. mainitud euroliiga pirni kõrval oli isiklikuks lemmikuks koht, kus selgus, et neist emba-kumba võetakse kogu aeg kahe mehega ja seetõttu teine peab alati ise mängu tegema, kuna ülejäänud kutid on ju liiga noored ja kogenematud. mingi umbes selline mõttelõng oli.
                        Viimases mängus Tallinna Kalevi vastu sai pleimeiker Räim lõpus kaaslastelt pahandada, et "mis sa talle(Winston) annad". Tüüp uhas pidevalt charronfisherlikult tühja koha pealt 8-lt meetrilt kolme peale, enamasti väga mööda (kokku 9st 1 vist).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          päris õige nägemus...seletab ära ka selle, et inimesed on erinevad ja neisse tuleb suhtuda erinevalt...näiteks 'must' tahabki raju räppi kuulata öö läbi, ise mingis vines olles, nagu brasiilia jalgpallur tahab öö läbi eesti naisi vahtida mojitot lürpides..,ainult siis on keskendumine täppi läind ja hea mäng tulemas...eestlane valmistub teisiti, ta ei mõista teisi rasse, talle tundub selline asi laisklemise ja hooplemisena,asjale lähenetakse eestlaslikult kainelt ja trenni rassides ning tõestades, et mina olen liivimaa parim patsutaja
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Kõigele pani krooni aga Kuremaa satsis keskmiselt 14 punni mängus visanud Winstoni arvamus, et:"Minu trump on kiirus. Vastased on sellest tihti shokeeritud, sest nad pole midagi sellist näinud."
                            täitsa võimalik, et need A-klassi poisid on šokeeritud, kellega ta on sunnitud Kuremaal koos trenni tegema.
                            ½121½

                            Kommentaar


                              Kossuliidu peasekretär Karel Loide kirjutab oma blogis:
                              Täna avaldas Õhtulehe sporditoimetuse juht Andres Vaher õhtulehe blogis arvamuse “Kossutreenerid, andke aga üksteise pihta tuld!”, mille sisuks on väidetavalt korvpalliliidu soov mõnda treenerit ohjeldada ning suukorvistada ning selle tegevuse taunimine.

                              Selgusetuks jäi, et millele toetudes väidetakse, et EKL soovib kedagi karistada või suukorvistada?

                              Lähemalt sisust: “Sõber ristis Kalevi ja Rocki tühikargajateks. Tulemuseks arutelu, kas tuua Rakvere lõuapoolik alaliidu aukohtu ette või mitte.” Minu küsimus on, et kes ja kus arutas seda, kas Sõber tuua aukohtu ette?
                              Ma sain ühel hommikul kõne selle sama Õhtulehe ajakirjanikult ja selle aukohtu idee pakkus viimane mulle ise välja, küsides: “Kas Sõber läheb nüüd aukohtusse selle tühikargajate väljendi pärast”. Selgitasin temale, et aukohust ei juhi EKL sekretariaat ega ka juhatus. Sinna saab iga alaliidu liige teha avalduse, mille tulemusena aukohus avaldust arutab. Hetkel ei ole minu käsutuses ühtegi avaldust ega infot, et keegi seda teha plaanib aga ma ei saa seda välistada, et keegi selle teeb. Järgmise päeva lehes seisis: “Eesti Korvpalliliidu peasekretär Karel Loide möönab, et järgmisel nädalal kogunev alaliidu aukohus võib muu hulgas arutada ka Rakvere Tarva peatreeneri Andres Sõbra vürtsikaid väljaütlemisi pärast poolfinaalseeria esimest mängu”. Tuleb au anda ajakirjaniku oskusele olematust kohast päris ilus lugu teha. Tulemuseks hunnik klikke sellele artiklile ja murelikke kõnesid alaliitu, teemal “kas tõesti peatate nüüd sõbra treeneri litsentsi?

                              Andres Vaher aga halab Õhtulehe spordiblogis, et miks vaest Sõpra represseerida tahetakse ja tõestab alalliidule pikalt-laialt sõnavabaduse olulisust...
                              Aga noh, äkki ka Loide veidi liialdab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                haahhh
                                owned
                                haahhh
                                owned
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X