320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    nüüd neil pole ühtegi arvestavat neegrit..
    Raamatupidajad?
    Mitu mitte arvestavat neegrit neil oli?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Kommentaar


        Võru KK 59 BC Kalev/Cramo 81.. Vahel oli vahe ligi 30p aga viimasel veerandil said võrukad palli liikuma, ning Cramo oli oma 5-6min kuival.. Ehk Võru võidab kunagi ka mõne mängu, lähevad nad ju iga mänguga aina paremaks.

        Kommentaar


          Lolz...Pärnu oli ka 4. veerand mingi 5-6 minutit kuival.. :P
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Nonii, Tarvas sai siis TTÜ/Kalevi duublilt kotti.

            Kuna olen duubli üht mängu näinud, siis sellest isegi piisas, et väike üldpilt neist kokku panna, mis oli üpriski hea. Ameeriklane ja Kurg on põhitegijad. Kui igasugused Akenpärgid jne ka kaasa tulevad, võib kõigil raskeks minna.

            Tarvase puhul olen tähele pannud, et Anderson pole olnud päris see, mida loodaks. Veski on ikka shooter, mis shooter. Meenutagem kas või toda VTB liiga mängu, võõrsil Žalgirisega. Ma ei uskunud lihtsalt oma silmi, kuidas mees nimega Veski küttis Leedu hiiule nii palju punkte ja neist enamuse veel kolmestest + veel blokk Begicile

            Kommentaar


              Heiko Rannula. Hmm....

              Kommentaar


                Tammistel on õigus öeldes, lööge punt laiali. See võib-olla küll natuke räme väljend, aga mõte on olemas, lihtsalt mõelge veits temaga kaasa!
                AILTON

                Kommentaar


                  Noo ega see "kõik on nii p*rsses" jutt ka midagi paremaks ei tee. Tammat teame me kõik oma ütlemistega. Osa on sellest ka tõsi muidugi, aga jah...

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Igasugused Tammad peaksid vait olema, aitab neist vanadest pässidest ja sellest vanast mentaliteedist!

                      Eile käisin Rock - TTÜII mängu vaatamas ja täitsa tublisid noori tegelasi sai näha - Paiste, Akenpärg, Kaja, Keres, Raudla jäid eriti silma.

                      Mis Rocki puutub, siis, "Free Kurbas"...
                      Jube, ikka see kuradi stagneerunud mõtteviis. Alley-oop'ile, mida Kurbas üritas anda Eichfussile ja mida viimane kätte ei saanud järgnes, treeneripingilt räme sõim.
                      Mõni aeg hiljem oli ideaalne võimalus anda Kurbasele alley-oop, ei mäleta, kes söödu andja oli, kuid põrkesööt lendas Kurbasele jalgadesse. Treeneripink oli rahuolev.

                      Kui keegi tunneb Andres Sõpra, siis palun edastage minu poolt Talle palvekiri!

                      Tere Andres!

                      Palun tee kõik endast olenev, et Rakvere Tarvasega liituks Tanel Kurbas.

                      Lugupidamisega,
                      Dwideng

                      P.S Ühtlasi tahaks tänada Tanel Kurbast, mängu tipphetke(ilus putback dunk) eest. Kummaline oli ka vaadata seda, et Eesti korvpalli suurlootus Veidemann jäi nullile.

                      Kommentaar


                        Igasugused Tammad peaksid vait olema, aitab neist vanadest pässidest ja sellest vanast mentaliteedist!

                        Eile käisin Rock - TTÜII mängu vaatamas ja täitsa tublisid noori tegelasi sai näha - Paiste, Akenpärg, Kaja, Keres, Raudla jäid eriti silma.
                        Mina käisin täna Cramo - Rapla mängu vaatamas ja samuti jäid mitu toredat poissi silma - Rapla poolel Kajupank ja Kaldre näiteks. Tegid tubli mängu. Ainuke asi, et see ei muuda kuidagi Tammiste kriitikat põhjendamatuks, tippkorvpallist on nii sinu kui minu poolt nimetatud tüübid valgusaastate kaugusel. Ja kes veel peaks murelikult sõna võtma kui mitte Tamma? Sina või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Mina käisin täna Cramo - Rapla mängu vaatamas ja samuti jäid mitu toredat poissi silma - Rapla poolel Kajupank ja Kaldre näiteks. Tegid tubli mängu. Ainuke asi, et see ei muuda kuidagi Tammiste kriitikat põhjendamatuks, tippkorvpallist on nii sinu kui minu poolt nimetatud tüübid valgusaastate kaugusel. Ja kes veel peaks murelikult sõna võtma kui mitte Tamma? Sina või?
                          Tõesti, mina ei peaks sõna võtma mujal, kui ehk soccerneti foorumis, kus ma tõepoolest tunnen vabadust sõna võtta - keegi ei pea lugema, keegi ei pea kommenteerima ja veel enam sellest mingeid tippkorvpalli saatust puudutavaid järeldusi tegema.
                          Tamma on tore vana, ja kahjuks lugesin ma ainult delfi refereeringu päevalehe artiklist, kus ühtegi olulist ega arendavat ideed ei olnud välja toodud. Päevalehe artikkel oli aga märksa parem(http://www.epl.ee/artikkel/585897). Nagu näha olin loll ja läksin delfi intriigipõhise refereeringu ohvriks. Vabandan nii Tammiste, kui siinse rahva ees, kes ennast puudutatuna tundsid. Kui delfis refereeritu artiklist välja jätta, siis tuleb Tammiste ettepanekutega nõustuda.
                          Kontekstist väja rebimine on lihtsalt rõve - kurb et selle ohvriks langesin.
                          Artikli täisversiooni lugedes, ei kipu enam Tammat vaikima sundima - asjalik jutt.

                          Kommentaar


                            Kas ma olen ainuke kellel tundub Tammiste loogikas väike viga olema.
                            Nimelt mees soovitab Cramol meeskond laialilüüa ja noored asemele võtta.
                            Samas räägib samas artiklis ,et tasemel noormängijaid Eestis pmst pole.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Kas ma olen ainuke kellel tundub Tammiste loogikas väike viga olema.
                              Nimelt mees soovitab Cramol meeskond laialilüüa ja noored asemele võtta.
                              Samas räägib samas artiklis ,et tasemel noormängijaid Eestis pmst pole.
                              Arvad et ilma mänguajata nad saaksid tasemele? Loomulikult mitte, selleks peabki noormängija varakult saama mänguaega(eriti rahvusvahelist) ja harjuma temal lasuva vastutusega. 20-ndates vahetusmeeste pingil istuvatest ei saa asja, selleks ajaks peab juba tegija olema!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Pildigalerii: TTÜ/Kalev võitis nibin-nabin Valmiera - http://sport.err.ee/index.php?06115966
                                Nõmme Uskumatud!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X