320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja leedu sai veerandfinaalis makedoonialt suhhi.... uhuhuhuhuhhuh.
    slimm.ee

    Kommentaar


      See kuradi kodustatud murjam oli lõpus uskumatu... Hull mäng oli.

      Kommentaar


        No milline mäng, selgelt oli näha lõpus, kui meeletud pingeid oli kõigi mängjate ja treenerite peal. Nägudest ja tegudest paistis see välja ja Jasaitis selle otsustava viske sealt mööda pani ka. Ärge nüüd pead maha võtke, aga mina lootsin Makedoonia võitu.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Ma ütlen nii, et isegi selline meeskond nagu Hispaania, ei saa ilma kodustatud afriklasteta (loe: meesteta/abiväeta)....
          Leedu vähemalt üritab omade positega....

          Aga noh.... jah.... ma ei oska mitte ühtegi normaalset kommentaari siia kirjutada, ilmselgelt ma rohkem seda EM kossulahingut edas ei vaata.... suht igavaks läheb, mulle kui Leedu poolehoidjale....

          Kommentaar


            Ibaka vähemalt räägib hispaania keelt ning alustas ka oma profikorvpalliga just seal, erinevalt sellest Makedoonia usakast. Spaniardid võiksid ära ka võita, mulle alati olnud sümpaatsed, vahet pole kas jalgpall või korvpall.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              See kuradi kodustatud murjam oli lõpus uskumatu... Hull mäng oli.
              Mille üle sa nii õnnetu oled eesti kossupeded unistavad ju kogu aeg et saaks mõne neegri omale koondisse ära meelitada. Tundub ,et nüüd on saadud unistuste raketile uut kütust , sest delfi peldikuseinal on vastavasisuline teema üleval.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Mille üle sa nii õnnetu oled eesti kossupeded unistavad ju kogu aeg et saaks mõne neegri omale koondisse ära meelitada. Tundub ,et nüüd on saadud unistuste raketile uut kütust , sest delfi peldikuseinal on vastavasisuline teema üleval.
                Kunn, mina olen nii jalka- kui kossupede ja ma olen näiteks vastu igasugustele kodustamistele. Peldikuseina lugedes pole ma kaugeltki ainus kes nii arvab. Leidub muidugi neid, kes tasemel murjami värbamist vajalikuks peavad aga meenutagem, et siinsamas foorumis arutati paari-kolme aasta eest mingis teemas tõsimeeli, kas tuleks mingitele Kalju brassidele kodakondus anda, et neid Eesti koondisse võtta. Ja mõni arvas, et muidugi!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Mille üle sa nii õnnetu oled eesti kossupeded unistavad ju kogu aeg et saaks mõne neegri omale koondisse ära meelitada. Tundub ,et nüüd on saadud unistuste raketile uut kütust , sest delfi peldikuseinal on vastavasisuline teema üleval.
                  Noh ma olen suuremat sorti kossupede ja väiksemat sorti jalkapede, aga ma ütlen nii et.....
                  Kui "kodustada" üldsegi kedagi, siis ei ole nahavärvil ega usulisel taustal ja rahvusel absoluutselt mingit olulisust. Tähtis on ainult see, et see keda kodustatakse oleks neendest kõikidest teistest Eesti kossumeestest peajagu üle, mitte oma pikkusega, vaid oskuste poolest. Kuid eelkõige ma seda asja ei poolda, kuid terve maailm liigub sinnapoole, et "kodustatakse" vajalikke sportlasi.

                  Ka Norra eest jookseb 200m naiste sprindis nii keerulisega nimega aafriklane, et tal endalgi seda keeruline välja hääldada. Näited on veel ja veel....
                  Katari riik võiks osta vist kogu maailma kossu, jalka, kergejõustiku jne koonised ära ja raha jääks ülegi. Iseasi kes ja kas tahavad sinna minna ja seda riiki esindada....

                  Kommentaar


                    Ma vist olen kah juba kossupedeks kehastunud ,kuna peale Leedu langemist olen Makedoonia fänn ja nad näitavad ka poolfinaalis , vähemalt praegu ,väga ilusat mängu. Peaaegu sama suur riik nagu meie aga jube kõvad vennad pea kõikidel pallialadel. Üldiselt tüüpiline post -jugoslaavia riikide probleem ongi see ,et sportmängudes on nad meeletult heal tasemel.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Midagi pole öelda.., kui Veidemanil habe kasvama hakkab, siis on nagu Navarro!
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Midagi pole öelda.., kui Veidemanil habe kasvama hakkab, siis on nagu Navarro!
                        Ütleme siis nii, et kui Veideman hakkb niimoodi nn. möödaminnes ühe jala pealt kolmeseid viskama, siis ma lõpetan aktiivse sporditegemise.

                        Ausalt...

                        See (Navarro visked ja see ühejalakolmene) olid koledad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Üldiselt tüüpiline post -jugoslaavia riikide probleem ongi see ,et sportmängudes on nad meeletult heal tasemel.
                          Väga jube probleem tõesti, huvitav, kuidas lahendada
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Täna siis finaal Prantsusmaa-Hispaania ning pronksimäng Makedoonia-Venemaa. Kes mida arvab ?
                            Ise pakun et pronksimängus maksab Makedoonia kätte ja võtab kõikide üllatuseks medali.
                            Finaalis aga saab Hispaania ilus elu läbi ja leppida tuleb hõbedaga, ehk siis:
                            1) Prantsusmaa
                            2) Hispaania
                            3) Makedoonia
                            4) Venemaa

                            Kommentaar


                              Ma loodaks ja tahaks Prantsusmaa võitu, sümpaatne sats on olnud terve turniiri ajal minu jaoks. Väga raskeks see läheb, aga loodetavasti tehakse kahe aasta tagune igav finaal mitmekordselt tagasi ja tuleb kõva lahing. Ainult Parkeriga finaali ei võida, tervet meeskonda on vaja, aga küll prantslased oma meeskonna täna liikuma saavad.

                              Pronksimäng on tihtipeale olnud selline mäng, et kes rohkem seda võitu tahab ja kes rohkem viitsib peale poolfinaali kaotust veel pingutada, see saab ka võidu kätte. Arvestades, et Makedoonial, kes küll hispaanlastele lahingu andis, kuid lõpuks surus Hispaania ikkagi oma mängu niimoodi peale, et makedoodnlastel suurt võimalust polnud. Venemaal oli enne poolfinaali see finaaliunistus ja mõte veidi suurem ja omasid neid võimalusi prantslaste vastu ka ikka rohkem.

                              Niiet, Makedoonia ehk on motiveeritum meeskond, aga ei saaks ka ju Venemaa selle pronksiga nüüd väga pettunud olla, pakun, et venemaa võtab siiski napi võidu.
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                                Arvestades, et Makedoonial, kes küll hispaanlastele lahingu andis, kuid lõpuks surus Hispaania ikkagi oma mängu niimoodi peale, et makedoodnlastel suurt võimalust polnud.
                                No ma ei tea.... Navarro viskekontsert, sealhulgas hoopealtülejalakolmene, ei ole oma mängu pealesurumine vaid väga hea viskepäev. Ja nagu statistikast näha, siis käib hispaanlastel see hea viskepäev üles-alla. Loodan ja usun, et täna on see päev kus Prantslased paneva oma maksma ja püreneede poegadel on kehva viskepäev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X