320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mike Krzyzewski palgati USA treeneriks 2005. aasta 28. oktoobril. Sellest ajast alates ehk viimasel kuuel aastat on USA koondis võitnud 50 ja kaotanud 1 (ühe) mängu.

    Milliseid häid nõuandeid sa veel peatreenerile ja mängijatele annaksid?
    Eks ta ole. Pekingis ta neid juba peaagu oleks vajanudki. Türgi MMil ei mänginud päris see Hispaania ning Mike ei koostanud õnneks koondist paberil ja hype-nimesid arvestades. Sestap annakski talle nõu, et pmst on miine maas küll ning siiani on osanud ta neid kenasti vältida, kuid nüüd on oluline valvsaks jääda ja arvestada, et mõningad miinid on pisut teise vinnastamismehhanismiga ja mõned oma asukohta muutnud.
    onu Remuse juttude juurest tagasi tulles, siis Lock out on ka üks päris korralik tiksuv miin. Seda just koondise nimede kirja koostamisel.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Sisuliselt ju mõjutaks potensiaalne lockout Hispaania NBAlasi samamoodi. Ei?

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Keegi läks just full retard.
        Absoluutselt mitte

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Sisuliselt ju mõjutaks potensiaalne lockout Hispaania NBAlasi samamoodi. Ei?
          No nad panevad kõik oma endistesse Hispaania koduklubidesse tagasi, sestap nad ei pea ka päris kokkumängu pärast muretsema e ameeriklaste supremanid peavad suve hakul muretsema vast nii kõrgtaseme mängupraktika kui kokkumängu pärast (nii palju, kui neil neid joonised ses rahvuskorvpallis on). Gasolide seis on segane, kuid mõnes Euroopa klubis nad vast jätkavad, teistel on minu teada kokkulepped juba kõigil olemas.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            No nad panevad kõik oma endistesse Hispaania koduklubidesse tagasi, sestap nad ei pea ka päris kokkumängu pärast muretsema e ameeriklaste supremanid peavad suve hakul muretsema vast nii kõrgtaseme mängupraktika kui kokkumängu pärast.
            Mine sa tea, samas võib Driimtiimlastele 9 kuuga 80 kuni 100 x 35+ mänguminutit seeria vältimine enne OMi värskuse ja mängunälja osas just kasuks tulla. Eriti kui mehed kuhugi Euroopa lambitiimidesse ja mujale laiali lähevad.

            Kommentaar


              Noo Türgis toppis kolmanda järgu Dream Team kõiki nii mõnuga, et ma ei kujuta ettegi kus kellegil võiks üldse mõtte tulla et Ameeriklased alistatavad on.Ennem eelmist MM'i olin ka mina arvamusel et kõiksugu Hispaaniad ja Serbiad jne võivad heal päeval USA'le vastu saada.Peale MM'i finaali ei teki enam hetkeks ka sellist mõtet, vahet pole kas Hispaania mängis seal MM'il oma parimas koosseisus või mitte.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Noo Türgis toppis kolmanda järgu Dream Team kõiki nii mõnuga, et ma ei kujuta ettegi kus kellegil võiks üldse mõtte tulla et Ameeriklased alistatavad on.Ennem eelmist MM'i olin ka mina arvamusel et kõiksugu Hispaaniad ja Serbiad jne võivad heal päeval USA'le vastu saada.Peale MM'i finaali ei teki enam hetkeks ka sellist mõtet, vahet pole kas Hispaania mängis seal MM'il oma parimas koosseisus või mitte.
                Paneksid raha selle peale ??

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Noo Türgis toppis kolmanda järgu Dream Team kõiki nii mõnuga, et ma ei kujuta ettegi kus kellegil võiks üldse mõtte tulla et Ameeriklased alistatavad on.Ennem eelmist MM'i olin ka mina arvamusel et kõiksugu Hispaaniad ja Serbiad jne võivad heal päeval USA'le vastu saada.Peale MM'i finaali ei teki enam hetkeks ka sellist mõtet, vahet pole kas Hispaania mängis seal MM'il oma parimas koosseisus või mitte.
                  Brasiiliat vist väga ei topitud? Poolpidune Venemaa pani kah päris kenasti vastu.
                  Ja mõtteid on maailmas igasuguseid, harju sellega.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maarios Vaata postitust
                    Paneksid raha selle peale ??
                    Põhimõtteliselt on olümpial viimase 20 aasta jooksul feilinud ainult 1 meeskond, kus algviisik oli Marbury (LOL), Iverson, Jefferson (LOL), Odom, Duncan. Pluss pingijõud olid Marion, nooruke Wade, verinoor LeBron ja nullkaitsemänguga Boozer/Stoudemire. Täiesti idiootselt sitt meeskond, millesarnast eeldatavasti enam iial ei saadeta välja. Ühesõnaga- vabalt paneksin raha selle peale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Põhimõtteliselt on olümpial viimase 20 aasta jooksul feilinud ainult 1 meeskond, kus algviisik oli Marbury (LOL), Iverson, Jefferson (LOL), Odom, Duncan. Pluss pingijõud olid Marion, nooruke Wade, verinoor LeBron ja nullkaitsemänguga Boozer/Stoudemire. Täiesti idiootselt sitt meeskond, millesarnast eeldatavasti enam iial ei saadeta välja. Ühesõnaga- vabalt paneksin raha selle peale.

                      Kas see USA meeskond, kes feilis, oli siis miski seitsmenda järgu meestest jah??
                      Sest sinu sõnade kohaselt taob ju ka kolmanda järgu meestest koosnev mansa kõik muud lausa mutta?!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maarios Vaata postitust
                        Kas see USA meeskond, kes feilis, oli siis miski seitsmenda järgu meestest jah??
                        Sest sinu sõnade kohaselt taob ju ka kolmanda järgu meestest koosnev mansa kõik muud lausa mutta?!!
                        USA feilinud meeskond oli sitt. Selline keskmine MMi mansa, kes halval päeval võib lutti saada. Seekord on lubanud suuremad tähed kohal olla.

                        Martini sõnadega:
                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Mõnus lambijutt. Minu nimetatutest on lubaduse Londonis mängida andnud Carmelo Anthony, Chris Paul, Kobe Bryant, LeBron James, Dwyane Wade, Dwight Howard ja Deron Williams.

                        Kevin Durant, Kevin Love, Derrick Rose, Lamar Odom ja Rudy Gay avaldasid pärast MMi samuti soovi jätkata.

                        Mis siin vahele võib tulla, on vigastus. Või siis kestab lokaut veel kümme aastat.
                        Kas ma paneksin raha selle peale, et USA võidab Olümpia. Jah. Kust see "kolmanda järgu mansa taob kõik mutta" jutt tuli nüüd?
                        Last edited by eika; 19.09.11, 14:39. Põhjus: vastasin küsimustele

                        Kommentaar


                          Ma küsisin küsimuse. Vasta siis....
                          Martin on ilmselgelt USA korvpalli ja NBA suur kummardaja, sealt ei saa muud arvamust tullagi

                          Kommentaar


                            Ise ka sa enam ei mäleta mis kirjutad ??

                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            aga USA pani kolmandajärgu Dream Teamiga MMi ülikindlalt kinni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maarios Vaata postitust
                              Ise ka sa enam ei mäleta mis kirjutad ??
                              Ma ei saa enam aru, mida sa öelda tahad.

                              Sina ütlesid:
                              Algselt postitas maarios Vaata postitust
                              No ja USA pole ammuilma enam Dream Team tegelt. Hetkeseisu kossumaastikul võib vähegi arvestatav sats USA "Dream Temi" võita.
                              Mina ütlesin, et näed kolmandajärguline USA pani MMi kinni, olümpiaks on Paul, LeBron, Wade, Howard jne kohal, ma ei näe teistel võimalust. Milles küss?

                              Kui küss on selles, kas viimase MMi nö Kolmandajärguline USA võitnuks selle EMi Hispaaniat ja kas ma paneksin raha sellele, siis paneksin ikka. Aga see selline hüpoteetiline ja mõttetu huinjaatamine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Carmelo Anthony, Chris Paul, Kobe Bryant, LeBron James, Dwyane Wade, Dwight Howard, Deron Williams, Kevin Durant, Kevin Love, Derrick Rose, Lamar Odom, Rudy Gay + üks pukk või pukilaadne tüüp (a’la Al Horford,Tyson Chandler, LaMarcus Aldridge, Zach Randolph, Al Jefferson). .

                                Jätame nendest paar tükki välja ja endiselt LOL@Hispaania favoriit.
                                Jah, või siis Carlos Delfino, Steve Nash, Francisco Garcia, Luol Deng, Carlos Arroyo, Greiviz Vasquez.

                                Ei mul tegelt arutellu midagi lisada ei olnud. Martin lihtsalt (loomulikult teadlikult ja tagamõttega...) on ridade vahel toonud mängu kodustamisteema. Smooth.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X