320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Fortuuna keeras oma karvase perse ette täna. Samas pole Serbia ja Montenegroga kordagi kohtutud ja EM valiktsüklis ka Iisraeli ja Slovakkiaga. Islandit on mõlemas EM valikmängus võidetud.
    ma vist olen midagi vahepeal maha maganud või mis, igatahes ETV spordiuudistes tundus ühe mehe kommentaar a la "eks Iisraeliga hakkame 3. koha peale võitlema, äkki saaks Serbiat ja Montenegrot üllatatud ja neilt mõni punkt võtta" ikka väga koomilisena.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      ma vist olen midagi vahepeal maha maganud või mis, igatahes ETV spordiuudistes tundus ühe mehe kommentaar a la "eks Iisraeliga hakkame 3. koha peale võitlema, äkki saaks Serbiat ja Montenegrot üllatatud ja neilt mõni punkt võtta" ikka väga koomilisena.
      Noh, eks optimistlik peabki olema, kuid Montenegrol oleneb väga palju, kes koondisesse mängima saadakse. Nimed on neil kõvad ja võõrsil ei ole võimalust, kuid kui kodus vastane mütsiga lööma tuleb ja Pekovic ja mõned suuremad staarid kaasa ei löö, siis on võimalused täitsa olemas. Iisrael on selline ebastabiilne võistkond, kellega tegelt võib jällegi kodus mängida. Slovakkia on selline üllatusvõimeline, võõrsil kergelt ei anta. Pmst ikkagi keeruline grupp, kuid päris lootusetu nüüd ka kolmas koht ei ole.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        ma vist olen midagi vahepeal maha maganud või mis, igatahes ETV spordiuudistes tundus ühe mehe kommentaar a la "eks Iisraeliga hakkame 3. koha peale võitlema, äkki saaks Serbiat ja Montenegrot üllatatud ja neilt mõni punkt võtta" ikka väga koomilisena.
        Mis siis nii väga nalja teeb? Iisrael kindlasti lihtne vastane pole, kuid nende kuulsa(te)s klubi(de)s teevad suuresti ilma leegionärid. NBA mehe osalemine pole ka kindel. Samuti, nagu videoloos mainiti, oleme neid kontrollmängudes paar korda võitnud. Kas peaks siis tagasihoidlikult tõdema, et "hea kui Islandi ära võtame"? Ise arvan, et kui püstol kuklal panustama peaks, siis pakuks tarmopajulikult neljandat kohta alagrupis, kuid miks peaks koondise treenerid nii madalaid eesmärke seadma?

        Kommentaar


          Täna sai Cramo hea kaotuse. Sõber mainis, et 9 punniga Euroliiga 16 hulka pääsenule alla jääda on saavutus, näiteks Flora mängus Valenciaga lööduks puur korralikult täis. Täpset tsitaati ei mäleta.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Täna sai Cramo hea kaotuse. Sõber mainis, et 9 punniga Euroliiga 16 hulka pääsenule alla jääda on saavutus, näiteks Flora mängus Valenciaga lööduks puur korralikult täis. Täpset tsitaati ei mäleta.
            See oli natuke enne lõppu 4 või 6-punktilises kaotusseisus, kui Sõber võrdlema hakkas ja ütles jah, et kui meie Flora mängiks Valenciaga või mõne Euroopa tippmeeskonnaga, oleks skoor mängu lõppfaasis selline, et 14-15 tükki oleks juba seljataha taotud. Sõbra jutud.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Tere!
              Kas oleksite huvitatud osa võtma korvpalli turniirist mis toimuks jaanuari lõpus.
              Turniiri süsteem: 2 alagruppi (kõik mängivad omavahel läbi). Veerandfinaalid: A1-B4, A2-B3, A3-B2, A4-B1. Mängude pikkus 2x15 minutit, kolmanda koha mäng ning finaal 4x10 minutit.
              Auhinnad: 1.-3. kohta autasustatakse karikate, diplomite ning õlledega. Välja pandud ka turniiri MVP auhind.
              Võistkonnas max. 12 mängijat.
              Asukoht: Tallinn / Pirita
              Osavõtumaks 70 eurot.

              Huvi korral/küsimuste korral ootan tagasisidet.

              Kommentaar


                Meeldib! Lasti Kuusmaast veidi õhku välja.

                Kommentaar


                  Noor ja kuri Andre Pärn ca tosin aastat tagasi.

                  Kommentaar


                    meie kossumeeskondade mängud panevad ikka õlgu kehitama. juhitakse 37 minutit ja siis antakse mäng kandikul ära. kusjuures viimane korv läbimurdega. väsinud sellest stsenaariumist.

                    Kommentaar


                      Üks 24 sekundi kelladest ei töötanud ja Kalev ründas viimased veerandid sinna korvi. Kui mängida oli 12 ja 6 sekundit, siis lauast üks tädi röökis seda. Selle peale hakkasid mehed rabistama ja kiirustama, võeti vastu naljakaid otsuseid, eriti pablama hakkas Škele. Võimalik, et kaotus tuli just selle pärast.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Tartu Ülikool kaotas Pärnule 93:99. Pärnul lasta 99 silma visata + lauapallide kaotus 32:44.

                        Perse
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                          Tartu Ülikool kaotas Pärnule 93:99. Pärnul lasta 99 silma visata + lauapallide kaotus 32:44.

                          Perse
                          Aga kohati oli mängupilt ju päris hea.

                          Kommentaar


                            Kolme aasta pärast võib juba võitu oodata. Laske nüüd noortel areneda.
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Jah, kohati oli mängupilt hea, suudeti isegi gigantriigi tabeli viimase vastu kaitses kätte saada. Tip Top.
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Tee veel nalja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X