320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

    Kommentaar


      T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

      Kommentaar


        Huvitav, kuidas Kalev Kruus oleks kommentaatorina reageerinud.

        Kommentaar


          http://www.youtube.com/watch?v=F6xBh...layer_embedded olen võidumees

          Kommentaar


            Muidugi tekib küsimus, et kas ERR laseb jälle video maha võtta ja keerab sellega viral-hiti pekki.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Huvitav, kuidas Kalev Kruus oleks kommentaatorina reageerinud.
              Tarmo Tiislergi reageeris vahvalt
              AILTON

              Kommentaar


                Tarmo Tiislergi reageeris vahvalt
                Nii on, Tiisler on kunn selles valdkonnas praegu, sobib igalepoole (minu arvamus)
                T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                Kommentaar


                  Minu arust oli Tiisler aga jõle tüütu, võiks proovida vahel vait olemist.

                  Škele lucky shot oli muidugi väga hull.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Minu arust oli Tiisler aga jõle tüütu, võiks proovida vahel vait olemist.

                    Škele lucky shot oli muidugi väga hull.
                    Sinu soovidele vastu tulles. Järgmist mängu kommenteerivad Anu Säärits ja Kaljuveer!
                    Aga jah,Tiisler Eesti parimaid sellel alal!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                      Minu arust oli Tiisler aga jõle tüütu, võiks proovida vahel vait olemist.

                      Škele lucky shot oli muidugi väga hull.
                      Vaikimine kuld, rääkimine hõbe kehtib ju 100% kommentaatoritele

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Muidugi tekib küsimus, et kas ERR laseb jälle video maha võtta ja keerab sellega viral-hiti pekki.
                        Täpselt nii oligi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Muidugi tekib küsimus, et kas ERR laseb jälle video maha võtta ja keerab sellega viral-hiti pekki.
                          Kui selline värdjatemp peaks sündima, oleks see sigadus ruudus.
                          Enamus nendest ÕL, PM ja Delfi poolt pandud klippidest, mis algab sõnadega "HÄMMASTAV! Kas aasta korv?" jne, on ikka täiesti kusised selle Škele tembuga võrreldes. Nii mõnigi juutuubi vaatajast kossupede saab ilmselt tänu sellele klipile üldse teada, et selline koht nagu Eesti on olemas.
                          E: Ja kirjutamise ajal värdjad tegidki seda!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas idikas Vaata postitust
                            Vaikimine kuld, rääkimine hõbe kehtib ju 100% kommentaatoritele
                            Noo ei pea ju lakkamatult vahutama, tegu pole raadioülekandega, me näeme ise ka mis toimub. Kohati on ta päris hea, aga samas libiseb mõttetut mulli liiga palju sisse.

                            Kommentaar


                              vb on loll küsimus, sest tunnistan ausalt, et pole seadusandlusesse kaevunud, aga hakkas siin praegust asjade käiku vaadates huvitama, et miks niisugune vidjo ei võiks olla üleval ERRi enda youtube'i kanalis? säherdune mulk ju täiesti olemas ja ma hetkel küll ei suuda välja mõelda põhjust, miks seal ei tohiks näidata (selle asemel, et demonstreerida kuhjade viisi täielikku jaburust ehk mingeid 20 sek reklaamklippe oma saadetele. no sry, aga jumala eest kes ja miks ometi neid sealt vaatama peaks?)

                              kunagi foorumi etv-ekspert vist ka selgitas natuke seda youtubekanaliasja, aga ega küll enam ei mäleta, kust otsida.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                vb on loll küsimus, sest tunnistan ausalt, et pole seadusandlusesse kaevunud, aga hakkas siin praegust asjade käiku vaadates huvitama, et miks niisugune vidjo ei võiks olla üleval ERRi enda youtube'i kanalis? säherdune mulk ju täiesti olemas ja ma hetkel küll ei suuda välja mõelda põhjust, miks seal ei tohiks näidata (selle asemel, et demonstreerida kuhjade viisi täielikku jaburust ehk mingeid 20 sek reklaamklippe oma saadetele. no sry, aga jumala eest kes ja miks ometi neid sealt vaatama peaks?)

                                kunagi foorumi etv-ekspert vist ka selgitas natuke seda youtubekanaliasja, aga ega küll enam ei mäleta, kust otsida.
                                See video pannaksegi sinna ülesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X