320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Oot, sa nagu jalkas pole näinud lõpusekundeid- ja minutiteid, kui kommentaatoritelt kostub lauseid nagu " nüüd juba ainult veeretatakse lõpuni" või "mäng on tehtud, nüüd juba oodatakse ainult lõpuvilet." Põhimõtteliselt sama asi ju, see on pigem tehniline küsimus, millal käsi kokku lüüakse kui viimastel sekunditel kõik nagunii seisavad.
    Suuresti ongi tehniline, aga tänane hakkas kossus ikka väga silma. Kullamäe ja Kuusma surusid kätt konkreetselt juba siis, kui mängu oli veel järel 5-6 sekundit!! wtf? Mängijad kätlesid üksteisega juba umbes 15 sekundit enne mängu lõppu. Loomulikult on ka jalkas selliseid mänge, kus lõpus enam ei üritata ilmtingimata peale lüüa vms, aga sellist huumorit, kus mängijad enne kohtuniku vilet teineteisega särke vahetavad või patsu löövad, pole ma mitte kunagi veel näinud. Mängitakse vileni/kellani ja seejärel kätle palju tahad. jah, igatahes väga gay ja mittespordimehelik komme on see minu meelest.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Suuresti ongi tehniline, aga tänane hakkas kossus ikka väga silma. Kullamäe ja Kuusma surusid kätt konkreetselt juba siis, kui mängu oli veel järel 5-6 sekundit!! wtf? Mängijad kätlesid üksteisega juba umbes 15 sekundit enne mängu lõppu. Loomulikult on ka jalkas selliseid mänge, kus lõpus enam ei üritata ilmtingimata peale lüüa vms, aga sellist huumorit, kus mängijad enne kohtuniku vilet teineteisega särke vahetavad või patsu löövad, pole ma mitte kunagi veel näinud. Mängitakse vileni/kellani ja seejärel kätle palju tahad. jah, igatahes väga gay ja mittespordimehelik komme on see minu meelest.
      No see tuleneb ju ka spordialade spetsiifikast - jalkas pole lõpuvile teada kümnendiksekundite täpsusega. Neil aladel, kus ei saa lõpuvilet oodata vaid tuleb viimane punkt kätte saada, tunduvad võib-olla nii jalka kui koss mittesportlikuna selles mõttes jne. Aga eks ta ole maitseasi, kas mõni sekund siia või sinna õnnitlema hakata.
      Mõne aasta eest näiteks oli juhus kui Arbetile tegi välismängija lõpusekundeil jõhkra vea kuna too üritas läbi murda ja juba otsustatud mängus veel skoori teha. Samas oli sel juhul skoorikasvatamine õigustatud kuna tegu oli mingi eurosarja mänguga kus oluliseks võis osutuda ka korvide vahe. Võiduni mängitavas seerias pole aga minu arust mõtet viimastel sekunditel teha nägu, et paneme aga kõvasti lõpuni. Aga hui sellega, kokkuvõttes mõttetu vaidlusteema.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Suuresti ongi tehniline, aga tänane hakkas kossus ikka väga silma. Kullamäe ja Kuusma surusid kätt konkreetselt juba siis, kui mängu oli veel järel 5-6 sekundit!! wtf? Mängijad kätlesid üksteisega juba umbes 15 sekundit enne mängu lõppu. Loomulikult on ka jalkas selliseid mänge, kus lõpus enam ei üritata ilmtingimata peale lüüa vms, aga sellist huumorit, kus mängijad enne kohtuniku vilet teineteisega särke vahetavad või patsu löövad, pole ma mitte kunagi veel näinud. Mängitakse vileni/kellani ja seejärel kätle palju tahad. jah, igatahes väga gay ja mittespordimehelik komme on see minu meelest.
        Esimest korda sattusid korvpalli vaatama? Mitte eesti oma vaid üldse?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Jutu jätkuks
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Esimest korda sattusid korvpalli vaatama? Mitte eesti oma vaid üldse?
            mkm. see probleem ei tõstatunud minu jaoks üksnes viimase Kalevi-Tartu mänguga. lihtsalt see võimendus kuidagi eriti too mäng.

            Kommentaar


              Nüüd on selge, et teist aastat järjest neli null.
              Tra, olid ajad kus finaalid peamiselt lõpusekundi kolmestest ja muudest toredatest asjadest koosnesidki.

              Kommentaar


                Nukker värk, see rong on läinud.

                Kommentaar


                  Noo minu jaoks oli võitja selge juba ennem finaale, ei uskunud kuidagi et tartu üle 2 võidu kätte võiks kuskilt saada, nagu näha siis ei saagi.
                  Kalev on tunduvalt paremini komplekteeritud.Ainuke võimalus oleks Tartul kui Kalev täielikult põruks.
                  Huvitav millele Tartu selle koosseisuga üldse lootis see hooaeg?
                  Eesliinis on üks tsenter ja üks number 4.Ülejäänud kari ludrisid või alamõõdulisi mängijaid.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Kurdil kellamehel on trump varuks. Üks staar on finaalseerias pingil mune süganud ja nüüd täkku täis
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Kurdil kellamehel on trump varuks. Üks staar on finaalseerias pingil mune süganud ja nüüd täkku täis
                      Kes on kurt kellamees?
                      aa, ok, sain aru. mitte kõige säravam sõnamäng.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Kes on kurt kellamees?
                        aa, ok, sain aru. mitte kõige säravam sõnamäng.
                        Pole minu väljamõeldis, süüdista vaimuvaeset korvpalliringkonda. Esimest korda kuulsin seda 95-ndal aastal adi poe avamisel Mündi tänaval, hiljem on ka meediast läbi käinud!
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Asja huvides võiks kossuliit lubada ikkagi Veidemannil mängida, kasvõi nüüd. Marks, ega sa ometi Paadet mõtle?
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Asja huvides võiks kossuliit lubada ikkagi Veidemannil mängida, kasvõi nüüd. Marks, ega sa ometi Paadet mõtle?
                            No ikka paadet. Ùhel meie ühisel tartu tuttaval on foto kus maasika reklaamnägu ühel sünnipäeval finaalideks välja puhkab, piltlikult öeldes- nägu salatikausis
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              no ikka paadet. ùhel meie ühisel tartu tuttaval on foto kus maasika reklaamnägu ühel sünnipäeval finaalideks välja puhkab, piltlikult öeldes- nägu salatikausis
                              pics, or it didn't happen

                              Kommentaar


                                Ivkovic on ikka täkk treener!
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X