320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestil kulus 1,5 veerandaega et 10 punkti täis saada

    Kommentaar


      Krt, jalgpalli oleks siukest kommentaatorit vaja nagu Kullamäe kossus. Kruus ehk saab talle vastu. Mees pritsib ikka mõnusat omamehelikku kulda... "Hakkab minema! Taltsil on ka juba lõuad laiali kui punkti viskab!"

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Krt, jalgpalli oleks siukest kommentaatorit vaja nagu Kullamäe kossus. Kruus ehk saab talle vastu. Mees pritsib ikka mõnusat omamehelikku kulda... "Hakkab minema! Taltsil on ka juba lõuad laiali kui punkti viskab!"
        duubeldan
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Mitu meeskonda sellest grupist EMile saab?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Mitu meeskonda sellest grupist EMile saab?
            Ennustust korraldad või? Sellisel juhul ma pakuks, et kolm. Islandi ja Slovakkia vastu võtavad kõik ülejäänud oma võidud ära vast.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mitu meeskonda sellest grupist EMile saab?
              Kaks parimat kindlalt, kuue alagrupi peale saavad veel ka neli kolmanda koha meeskonda.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Uskumatu, see mis Iisraelis läks, ei lähe täna kohe mitte. Korvi alt, eemalt, mitte midagi ei kuku...ja isegi kõik lauapallid kukuvad balkanlastele õigele poole...

                Kommentaar


                  Täna võib küll öelda,et pea kogu Eesti meeskond mängis nagu amatöörid!
                  Ainukesed kes vähemalt võitlesid olid Dorbek,Arbet ja Vene.
                  Talts võis küll 11 punkti visata aga no kaitses oli ikka nii vedel kui üldse olla saab.Jätkuvalt ei saa mina aru,et mida nähakse noores Sokus?Kas Hallik ise ka sai aru,et mis mängu ta mängib? Kangur peaks ikka meeskonna liidrina esinema aga no kehva on ta hetkel.
                  Krt meil saab ikka vaid jalgpallile loota!
                  Peaks ikka sellise süsteemi välja töötama,et kui ükskõik milline pallimängu Eesti koondis kodus tappa saab,siis kõigile pealtvaatajatele makstakse pileti raha kinni!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Peaks ikka sellise süsteemi välja töötama
                    Mingeid süsteeme pole vaja, tuleb lihtsalt saata sind üksi Eestit kõikidel aladel esindama, sest sa ju tead, mida tegema peab. Jalgpallis on vaja lihtsalt väravasse veeretada, korvpallis sisse visata ja tennises üle võrgu lüüa - nii kerge värk kõik, no kuidas ei saa siis hakkama!
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      ikka sellise süsteemi välja töötama,et kui ükskõik milline pallimängu Eesti koondis kodus tappa saab,siis kõigile pealtvaatajatele makstakse pileti raha kinni!
                      Ja kui võidab, siis maksavad kõik pealtvaatajad topelt? Noh, et oleks võrdne panustamine.

                      Kommentaar


                        Mina oleks selle diiliga iga hetk nõus. Jalgpallis viik siis oleks see ühekordne amount. Ja eriti inimesed mänge San Marino ja Andorra vastu vaatama ei tuleks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Täna võib küll öelda,et pea kogu Eesti meeskond mängis nagu amatöörid!
                          Ainukesed kes vähemalt võitlesid olid Dorbek,Arbet ja Vene.
                          Talts võis küll 11 punkti visata aga no kaitses oli ikka nii vedel kui üldse olla saab.Jätkuvalt ei saa mina aru,et mida nähakse noores Sokus?Kas Hallik ise ka sai aru,et mis mängu ta mängib? Kangur peaks ikka meeskonna liidrina esinema aga no kehva on ta hetkel.
                          Krt meil saab ikka vaid jalgpallile loota!
                          Peaks ikka sellise süsteemi välja töötama,et kui ükskõik milline pallimängu Eesti koondis kodus tappa saab,siis kõigile pealtvaatajatele makstakse pileti raha kinni!
                          Sulle on ju arusaadav pallimäng välja mõeldud - palliharjutus iluvõimlemises. Miks inimesed ei tegele nende asjadega, milles nad andekad on ja lõugavad teemadel, millest tuhkagi aru ei saa.

                          Ses mõttes, näen esimest korda(või üle pika aja) Eesti korvpalliväljakutel meeskonda, kes mängib kõik 40 minutit. Isegi, kui sitasti mängib, siis 40 minutit. Venet peaks rünnakusse rohkem lisama kuidagi.

                          Kommentaar


                            Kuidas telest publiku kaasaelamine tundus? Hääl on kähe igatahes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Kuidas telest publiku kaasaelamine tundus? Hääl on kähe igatahes.
                              No publik oli ikka 20 korda asjalikum,kui need tegelased valgete särkidega väljakul! Lainetus tuli teil hästi välja
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Ma ei tea kas ma olen ainus kes oli poiste esinemisega rahul, tõesti oli näha et vennad andsid maksimumi, Montenegro oli lihtsalt klassi võrra parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X