320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

GUNS N´ ROSES

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    GUNS N´ ROSES

    http://lyrics.rockmagic.net/lyrics/guns_n_roses/
    http://critical-solution.com/

    plaadid:
    1987 .appetite for destruction
    1998 .gnr lies
    1991 .use your illusion I,II
    1993 .the spaqhetti incident?
    ai kui hea bänd..
    2002 tulid tagasi kontserturneele ameerikas ..axl rose ja dizzy olid seal vanadest olijatest aga teised kõik uued..
    võiks ikka gn´r tagasi tulla :rõõm7:
    Pilt kus trumm on?

    #2
    Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

    Maailma parim bänd, maailma karismaatiliseima frontmani Axliga ees otsas. 1987-91 oli puhas kuld. Kahju, et nii läks nagu läks, et eluiga bändil rohkem polnud.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

      axl läks liiga auahneks ja muutus täielikuks ennastäis seaks ja bändil polnud temaga mingit kontakti..esmalt sai izzyl mõõt täis ja siis slash ja siis ka teised..
      kui nad kokku tuleksid siis tuleks axlil oma suhtumist tõsiselt parandada..aga nagu slash ja matt räägivad et neil oleks vaja mingit head enesesse suhtumist aga seda asja ilmselt bänd ja axl omavahel ei leia..Matt:this was a good thing but that shit wont ever happen again
      Pilt kus trumm on?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

        Slashhhhhhhhhhhhh
        R.I.P Steffi
        7.05.05


        Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

          Guns n`Roses on ikka ülimalt kõva bänd, eriti nende rahulikumad lood- don`t cry, patience, november rain... G`n`R on ikkagi see bänd, kus musitseerivad koos Axl ja Slash, kõik muu pask, mis Axl uute bändimeeestega teeb tuleks tualetist alla lasta.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

            Algselt postitas eika


            Guns n`Roses on ikka ülimalt kõva bänd, eriti nende rahulikumad lood- don`t cry, patience, november rain... G`n`R on ikkagi see bänd, kus musitseerivad koos Axl ja Slash, kõik muu pask, mis Axl uute bändimeeestega teeb tuleks tualetist alla lasta.
            kui gunnerid oma uue kooseisuga eestisse tuleksid(mida vist kunagi ei juhtu)oleksin ma küll esimesena piletit ostmas ma olen näinud videot ameerika turneest ja rocket queen,paradise city,welcome to the jungle tulid päris hästi välja
            a kuidas axl ennast sinna turneele riidesse pani mingid kuradima ghetto riided,mis sai vanast axlist kellel shoti seelik seljas ja särk pealkirjaga nowbody knows I am a lesbian,mis nendest sai?jah gunnerid pole kunagi samad kui neil pole axl,slash,izzy,duff,stiven(või matt sorum)
            fakk raisk nad olid nii kuulsad ja on praegugi aga siis axl sittus oma suure egoga kõik ära fakk.

            peace!
            Pilt kus trumm on?

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

              Mis mõttes maailma parimast bändist?!
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                Algselt postitas pillureinger
                kui gunnerid oma uue kooseisuga eestisse tuleksid...
                ainult vieira ja edu läksidki ju põhikoosseisust ära - teised endiselt alles, seega vist päris uueks koosseisuks nimetada ka ei saa.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                  sõna otseses mõttes
                  Pilt kus trumm on?

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                    liiga pikad kitarrisoolod, üsna häiriv vokaal ning nende südametunnistusele jääb ka Terminaatori nimelise bändi sünnile ja arengule kaasaaitamine. Samas peab mütsi maha võtma, et mehed oskasid õigel ajal laiali minna ning pole teinud totraid taasühinemisi ja pensionifondituure (v.a. 2002). Palju hullemad on bändid, kes teevad 20 aastat oma esimest õnnestunud plaati ümber, nagu näiteks U2 ja R.E.M.


                    Sleepile, et REM ja U2 on tegelenud juba aastakümme rohkem poliitika kui muusikaga. plaadid on kõik täiesti ühes augus, kuid kriitikale muusika aadressil vastatakse sellega sageli, et mis krdi muusika, vaat mis sõnum seal on. antud kaks bändi on ka nn. \"püha lehma\" sündroomi näidised, mis tähendab seda, et nende kohta kriitilise seisukoha omamine on suur patt ja kõik, mida nad nagu teevad, peab võtma puhta kullana. U2-le ütleks, et hakaku muusikat tegema või kobitagu täiega poliitikat tegema, poliitika ja muusika hübriid on natuke liiga õudne. Samas viimane album näitas kohati juba bändi rõõmsamast küljest

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                      Algselt postitas dannar
                      Palju hullemad on bändid, kes teevad 20 aastat oma esimest õnnestunud plaati ümber, nagu näiteks U2 ja R.E.M.
                      say what ... ?!

                      mnjaa, minu isiklik armastus ühe nimetatud bändi vastu pole küll kuidagi tingitud poliitikast (pigem olen suurema osa oma teadlikust u2 kuulamise ajast (ca 88-89ndast ehk Joshua Tree kandist alates) olnud bono seisukohtadele vastupidisel arvamusel). ilmselt kogu taustast tulenevalt on raske mõista seisukohta, et tegeletud on poliitika mitte muusikaga. u2 loob endiselt kõige paremaid helikonserve.

                      aru ma ei saa ideest, et plaadid on täiesti ühes augus. ilmselt pole siis piisavalt kuulanud. seda võin küll öelda, nende live\'s nägemine oli minusuguse melanhooliku jaoks pisut kurb kogemus, sest ma mõistsin, et ma olen parima võimaliku kontserdi oma elus juba ära näinud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                        Kohutav ulgumine nimetatud grupi vokalisti poolt on ainus, mis mulle meelde jäänud. Ulgumist pole ma kunagi armastanud ja mis sellesinatse bändi välisesse imagosse puutub - siis soomlaste Hanoi Rocks tegi selle asja palju paremini ära juba aastaid varem.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                          guns n rosese kokkukutsumine, või uues koosseisus loomine oleks nagu laiba mõnitamine. las jääda kaunis mälestus

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                            Algselt postitas dannar


                            nende südametunnistusele jääb ka Terminaatori nimelise bändi sünnile ja arengule kaasaaitamine. .
                            Selles on tunduvalt enam süüdi põhjanaabrite Dingo...Kah 1 legedaarne projekt.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'GUNS N´ ROSES\'

                              Dannar,
                              enam täpsemalt ei ole võimalik naelapea pihta tabada..
                              Aramisega olen valmis kihla vedama, et enne G`n`R kui Dingo

                              Kommentaar

                              Working...
                              X