320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida arvate Siksten Kasimirist?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

    Kasimir skooris tänagi........
    Minuarust võib tast isegi asja saada........

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

      Öelge mulle kes oli eilses mängus Floraga Levadia nr. 10. Küsin seepärast, et tänases Postimehes oli eilse mängu kohta pilt ja pildil olid Viikmäe ja keegi Levadia nr.10. Ja all oli et Kasimir ja Viikmäe. Kuigi tegelikult tuli ju Siksten mängu vahetusest number 16 all. Juba teine kord niiviisi kasimiriga. Eelmine oli peale Tbilisiga mängu korduskohtumise eel kui ka postimehes oli Kasimiri nime all hoopis keegi teine.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

        Minu arvates on mõlemal korral olnud küll Kasimir, kuid eks sa tead teisiti.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

          Nagu juba kuskil mujal teema all ütlesin, selle konkreetse pildi peal on küll tegemist Kasimiriga.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

            kasimir peaks eesti koondises olema

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

              Ja sina peaksid mitte enam postitama
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                palun vabandust

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                  Peace!
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                    Algselt postitas Martin


                    Minu arvates on mõlemal korral olnud küll Kasimir, kuid eks sa tead teisiti.
                    Sellest pildist mis ma praegu üles panin oli minu arust kah Kasimir pildil(näo järgi). AGA ILMSELGELT ON PILDILT NÄHA ET TA KANNAB NUMBRIT 10. Kui vaatad sport.etv-s videot mängust. Näitab seda vahetuse hetke kui Kasimir mängu tuli Siksteni selja tagant ja seljal number 16. ja mis kõige rohkem ahastama paneb et SL Õhtulehes on pilt kuidas Kasimir värava puhul juubeldab endal selja peal 18. See ongi see mis mind seda lugu uurima pani. See jääbki vist teadmata mis number see õige oli. Või vahetas mängu ajal kolm korda särki. Avaldage kindlasti ka oma arvamust \"müsteeriumi\" kohta.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                      Kas ma lahendan müsteeriumi kui ütlen, et ajalehed panevad teksti juurde suvalise pildi. St mitte konkreetsest mängust.

                      Kui ikka on veel müsteerium, siis vabanda, mina aidata ei oska.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                        Algselt postitas yheksa


                        Kas ma lahendan müsteeriumi kui ütlen, et ajalehed panevad teksti juurde suvalise pildi. St mitte konkreetsest mängust.

                        Kui ikka on veel müsteerium, siis vabanda, mina aidata ei oska.
                        seda ma tean et ajalehed panevad tihti mingi arhiivi pildi jutu kõrvale. kuid seekord oli tegu tolle sama mängu pildiga, kuna pildil oli Viikmäe. Viimases levadia ja flora kohtumises veel Viikmäed ei olnud Flora rivistuses. Eelmise aasta pilt ka see ei saa olla kuna siis ei olnud Floral ega ka levadial sellist särki. Ja mis kõige enam närvi ajab, nad panevadki \"lambist\" mingi allteksti pildile alla ja üldse ei vaata kas pilt ja jutt kattuvad. Üks näide. Peale Balti-Matsi Eesti-Leedu 1:5 kaotusmängu oli SL Õhtulehes Meelis Rooba pilt ja all oli et Urmas Rooba võitles vapralt jne.... Aaaa, veel üks asi tuli meelde. Kuskil kaks aastat tagasi Postimehes oli pilt tollest meeldejäävast Eesti- Hollandi mängust ja jutt oli kah koondise tegudest tolles valiksarjas. Pildil olid õhuvõitluses Viikmäe ja hollandlaste kapten Frank de Boer. Ning all oli Viikmäe ja Ronald de Boer, kes kohe kindlast ei saandud pildil olla sest ta tolles mängus Eesti vastu ju ei mänginud. sellised asjad ajavad nii närvi.. kui ise oleks lehes ja all vale nimi, läheks kindlasti kaebama toimetusse et mida te oma arust teete!!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                          Okei ei tekita sulle segadust. Pakun veel ühe lahenduse - püksid ei ole õige numbriga. Tont seda teab, mis nendest õigetest pükstest sai.

                          Kas see on õige vastus?

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                            Algselt postitas mart44

                            seda ma tean et ajalehed panevad tihti mingi arhiivi pildi jutu kõrvale. kuid seekord oli tegu tolle sama mängu pildiga, kuna pildil oli Viikmäe. Viimases levadia ja flora kohtumises veel Viikmäed ei olnud Flora rivistuses. Eelmise aasta pilt ka see ei saa olla kuna siis ei olnud Floral ega ka levadial sellist särki. Ja mis kõige enam närvi ajab, nad panevadki \"lambist\" mingi allteksti pildile alla ja üldse ei vaata kas pilt ja jutt kattuvad. Üks näide. Peale Balti-Matsi Eesti-Leedu 1:5 kaotusmängu oli SL Õhtulehes Meelis Rooba pilt ja all oli et Urmas Rooba võitles vapralt jne.... Aaaa, veel üks asi tuli meelde. Kuskil kaks aastat tagasi Postimehes oli pilt tollest meeldejäävast Eesti- Hollandi mängust ja jutt oli kah koondise tegudest tolles valiksarjas. Pildil olid õhuvõitluses Viikmäe ja hollandlaste kapten Frank de Boer. Ning all oli Viikmäe ja Ronald de Boer, kes kohe kindlast ei saandud pildil olla sest ta tolles mängus Eesti vastu ju ei mänginud. sellised asjad ajavad nii närvi.. kui ise oleks lehes ja all vale nimi, läheks kindlasti kaebama toimetusse et mida te oma arust teete!!
                            Ma pakuks, et viga oli pigem numbris, sest nagu ma juba mitmes kohas olen ütelnud pildil olevad näod vastavad allkirjale. Need on Viikmäe ja Kasimir.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasimirist?\'

                              Algselt postitas yheksa


                              Okei ei tekita sulle segadust. Pakun veel ühe lahenduse - püksid ei ole õige numbriga. Tont seda teab, mis nendest õigetest pükstest sai.

                              Kas see on õige vastus?
                              See on jah selge et püksid on valed. Kuid ETV videos( kui ei ole vaadanud siis kindlasti vaadake sport.etv.ee, vajutage videoklipid ja otsite Levadia-flora 2:0, vajutate pealkirjale ja vaadake) on selgelt näha et Kui Kasimir tuleb mängu on seljal 16. Kuid mis kõige imelikum. Päev hiljem Õhtulehes oli pilt kuis ta juubeldab ja seljal 18. Kuna ta sekkus avapoolajal ja lõi ka värava avapoolajal siis see variant on ju välistatud et ta vaheajal särki vahetas. Nii imelik juhtum.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Mida arvate Siksten Kasi

                                Algselt postitas yheksa
                                Kas ma lahendan müsteeriumi kui ütlen, et ajalehed panevad teksti juurde suvalise pildi. St mitte konkreetsest mängust.
                                Kui ikka on veel müsteerium, siis vabanda, mina aidata ei oska.
                                Ma siiski täpsustaks: suvaline pilt pannakse loo juurde tavaliselt siis, kui konkreetsel mängul pole fotograafi. Kui fotograaf on, on ka pilt sellest mängust.

                                Mis puutub numbritesse, siis äkki on tal lihtsalt valed püksid jalas? Nojah, seda viimast juba pakuti
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X