320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Näidati klippi kui Patrik Berger Chelseale kübara lükkas ja meelde tulid ajad, mil ‘pooli mängijad kihvtid välja nägid. Mmm Jason McAteer. Nüüd on ainult hea jalgpall.
    Mumeelest näeb Salah ka lahe välja. If you're into that kinda thing..
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Uhh, kartsin seda mängu tõsiselt ja lõpuks peab ütlema, et põhjusega. Tundus, et Napolis pigistati viimased mahlad meestest välja, tulemust saamata ning võis arvata, et järgmine läheb raskeks. Ses mõttes oli esimene poolaeg puhas paradiis, pea täiuslik. Aga kusagil 60. minuti paiku hakkas paistma, et nüüd järgneb puhas kannatamine. Supertöö sellegipoolest ja väga hea liigutus Milner Mane asemele tuua. Äär hakkas lekkima ja töörügajat oli tarvis. Adrian oli taas vapustav, arvestades, mis olukorras ta pidi esikiiprina mängima hakkama.
      Tegelt on väga äge hooaeg seni. Laseme edasi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Iga aasta muidu vaatad seda kohtumist pm viimase minutini, et kõik võib pekki minna v taga olles, et midagi ei tule punnitamise peale. A nüüd, see aasta vaatasin kuidagi täiesti rahuliku südamega et see asi tehakse ära, kasvõi veits koledama v väsinuma jalgpalliga kui vaja. Ei olnud seda stressi sees, nagu eeskõnelejal.
        Ja tehtud ta saigi!

        Adrian - selle mehe oleks võinud osta sada aastat tagasi Migside ja Kariuste asemel!

        Kommentaar


          viimasest 45st mängust premis kõigest 1 kaotus, pole paha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Mumeelest näeb Salah ka lahe välja. If you're into that kinda thing..
            vanasti nägid ka head välja

            Kommentaar


              Esimene poolaeg oli korralik. Kui teise poolaja alguses oleks Bobby volley ka sisse läinud siis oleks võinud jalga isegi rohkem sirgemaks lasta, aga oleksid ei loe. Hoolimata sellest 1 sisse lastud väravast hea töö kaitse poolt. M. Oliver brainfartis veits, kui hakkas 50nda minuti paiku "ajaraiskamise???" eest hoiatusi ja lõpuks ka kaarti jagama. Flashbackina tuli meelde Special One aegne Chelsea, kus nad ei suutnud 0-0 seisult ka vahest 3 minuti jooksul palli mängu panna ja keegi ei saanud kollast. Aga noh las olla. Vajalikud 3p.

              Seletage mulle uuesti üle, kuidas nende tallad ees sisse sõitmistega tänapäeval on? Eile libises üks nooruk nii mööda muru, Newcastle ajal juhtus sama. Kas VAR selliseid momente ei piilu? Ma kardan, et mingi moment tehakse keegi nii katki lihtsalt

              Kommentaar


                Millal me viimati nii vähe (või vähem) löögiüritusi (6) tegime?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Teisipäeval.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Liigakarikas saab ainult mängida.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Fifa 1-0 vvd

                        Kommentaar


                          No muidugi. Rendid endale riided, lendad kliimavaenulikult kohale ja büst antakse Messile. Nii veel järgmised 20 aastat. Õnneks Klopp ja Alisson mingid büstid said, nii et päris mõttetu reis polnud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Häbi mis teie meestega tehti.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Messile vist oleks antud ka siis, kui ta oleks elukutselt hoopis kondiiter
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Eks see Adi ninanips oli.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X