320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    SG kael on üks asi, aga isiklikust vaatevinklist ma tahtnuks ka juba 2014 seda neetud trofeed Liverpoolis näha. See oli ikka meeletu trauma mu jaoks, kuigi need Jägermeistrid vist oleks tulnud nii ehk naa. Kui juurde mõelda, et äkki siis Suarez ei oleks ära läinud, siis oleks selle pundiga suudetud CLis väärikamalt esineda ja Premmis lammutamist jätkata. Näiteks 2015-16 ei tahtnud keegi meistritiitlit, nii et vaene Leicester pidi selle endale võtma. Vot.
    Jah 2014 oleks olnud kena too medal kaela saada, aga see oleks jäänud juhuseks. Brodge sry ei olnud meie kaliiber. Top 6 meeskondade vastu olime mannetud isegi siis, kui vastased ei olnud oma parimas vormis. Lisaks mingid suvakohtadel vastu seina jooksmised meeskondade vastu, kes olid lihtsalt olematud (Hull, Crystal Palace, WBA eks). Ehk meil oli Kloppi vaja, kes on toonud hoopis teise suhtumise ja hingamise. Kuid vaadates kuidas me värsket verd peale ei too siis võib ka too PL võit jääda lihtsalt juhuseks. Ehk kui me enda meeskonna sügavuse kuidagi korda saaks siis võtaks iga kell tänase päeva.

    Kommentaar


      Tundub üsna mõttetu vaidlus. Ükski tiitel pole juhuslik, 2014 oli kokku saadud suurepärane meeskond ja võinuks võita, aga see poleks mingil moel edasisi arenguid välistanud. Suarezest oleks tulnud ikkagi loobuda - maineliselt olnuks võimatu teda edasi Inglismaal hoida ja raha oli ka tol hetkel väga vaja. Samuti muud otsused võinuks Rodgersil sama kehvad olla kui nad 2014 suvel olid.
      Kui me finantspoolt vaatame, siis 'pool ei ole esimese kategooria meeskond. Ei olnud 2014 ja ei ole ka praegu. See ei tähenda, et lähiaastatel tiitlit ei võideta, aga kindlasti on see keerulisem ülesanne kui Mäntšesteridel ja Chelseal.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Mis ajast on oma arvamuse, mõtete avaldamine vaidlus?

        Ma kirjutan ka ühel päeval enda nägemuse pikemalt lahti.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tibukollane ja pisikesed punased ruudud. Väga armas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Brasiillased bänniti ära vs Leeds?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kas fifa või premmi poolt? Peab mängupäevaks alkoholi varuma vist
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Huvitav, kas keegi mängijatelt üldse küdis, kas nad tahavad minna. Haige olukord ikka.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Imo pole asi veel ametlik. FA võib keelduda viidates mingitele COVID reeglitele?

                  Kommentaar


                    Kasvatage kohalike seast asjalikumaid mehi, siis pole probleemi. Jaanuaris tuleb ju AFCON ka, mis te siis ometi pihta hakkate ilma Salah´i ja Mane´ta?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Kasvatage kohalike seast asjalikumaid mehi, siis pole probleemi.
                      misasja
                      klubi logo lisab muidugi vürtsi ka
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        misasja
                        klubi logo lisab muidugi vürtsi ka
                        Ütle nüüd, mis moodi te jaanuaris peale lähete? Ise pakun, et tuleb taaskord paanikahange ründesse Kloppi poolt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Tibukollane ja pisikesed punased ruudud. Väga armas.
                          Üks õudsamaid kite, mida kunagi näinud olen 🤮



                          McDonald's kit 🤦

                          Kommentaar


                            Klopp väljendas tänasel pressikal niipalju frustratsiooni, et see pole enne pühapäeva hea märk. Tuju ilmselgelt halb. Firmino nii vigane, et ei mängiks ka siis kui brassidel lubatakse.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tuju ilmselt täna parem, sest Lõuna-Ameerika lehvitas valget lippu.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Nagu mingi 2006 deja vu. Jälkus kuubis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X