320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Nagu mingi 2006 deja vu. Jälkus kuubis.
    Mida ma maha magasin?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      mdeagi, äkki et my chemical romance lasi albumi välja, see oli küll 2006 aasta jälkus kuubis
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Nagu mingi 2006 deja vu. Jälkus kuubis.


        ?

        Kommentaar


          Elliott
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            ow shit. nii hull et ei saa kordust ka näidata?

            edit: https://twitter.com/speeds_c/status/1437096726352044040

            See on see "1-2a. out kui üldse enam" vigastus vist .... meenub Eduardo Arsenalist
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              ow shit. nii hull et ei saa kordust ka näidata?
              No nii palju kui otse nägi, oli jalg ikka säärest kõver. Luumurd vist
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                https://open.spotify.com/artist/4kq5IXqBBTS1lipSbk2jMQ?si=QkZF668eSBOt66Fq08OOig&dl_branch=1


                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Esimene 'pooli mäng, mida sel hooajal tervikuna nägin. Tundus, et kaitse vajab toetust, mistap otsisin iidvana Carra nr 23 kapist välja. Laps sai numbreid harjutada, aga kaitse oli soliidne niigi.
                  Esimene poolaeg oli igati ilus. Lõpetamine oli muidugi kriminaalselt halb, aga muidu võib rahule jääda. Teise rikkus Elliotti vigastus - jõhkralt kahju, poiss nägi juba välja nagu kuuluks 'pooli keskväljale. Kui kunagi naaseb, kes teab mis mehed siis seal mängivad ja mis võimalused tal koht tagasi saada. Meeskonna mõttes muidugi on see koht, kuhu valikut on.
                  Konated tahaks juba näha, aga keskkaitset pole muidugi mingit põhjust vahetada.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    No mis siin ikka öelda, kui värav ees palle täis taotakse ja taga null hoitakse? Igati teenitud võit. Manel oli rohkem pealelööke, kui tervel vastaste meeskonnal kokku. Realiseeris neid ... well 1 lõi lõpuks sisse, aga too Viikmäe stiilis "meetrilt tühjast väravast üle" ei ole kohe kuidagi arusaadav. Kõik oleks olnud ilus kuid too Ellioti vigastus. Pawson võib hüpetega sinna minna kuhu päike ka ei pidavat paistma. Ma olen seda olukorda nüüd vaadanud risti ja rästi ja ta ei lasknud selle vea peale isegi mitte vilet. Salah kes lõpetas insta mängimise ja kutsus medikuid platsile, alles siis tuli vile, highlightsidest vaadates nii u 5-6 sekundit hiljem. Kui poleks kedagi lähedal olnud siis ma kahtlen kas vilet isegi niipea oleks lastud. Kuulates mängu kommentaatoreid siis ka nende esmased reageeringud on, et kohtunik ei saanud aru, mis juhtus ja lasin mängul jätkuda. Seda hämmastavam on SkySportsi mängukommentaaris lõik "Sky Sports' Martin Tyler: "We can confirm that referee Craig Pawson was always going to show a red card and VAR were just checking if it was the correct decision.". Häbiväärselt olematu tase.
                    Aga Elliotile kiiret paranemist!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      No mis siin ikka öelda, kui värav ees palle täis taotakse ja taga null hoitakse? Igati teenitud võit. Manel oli rohkem pealelööke, kui tervel vastaste meeskonnal kokku. Realiseeris neid ... well 1 lõi lõpuks sisse, aga too Viikmäe stiilis "meetrilt tühjast väravast üle" ei ole kohe kuidagi arusaadav. Kõik oleks olnud ilus kuid too Ellioti vigastus. Pawson võib hüpetega sinna minna kuhu päike ka ei pidavat paistma. Ma olen seda olukorda nüüd vaadanud risti ja rästi ja ta ei lasknud selle vea peale isegi mitte vilet. Salah kes lõpetas insta mängimise ja kutsus medikuid platsile, alles siis tuli vile, highlightsidest vaadates nii u 5-6 sekundit hiljem. Kui poleks kedagi lähedal olnud siis ma kahtlen kas vilet isegi niipea oleks lastud. Kuulates mängu kommentaatoreid siis ka nende esmased reageeringud on, et kohtunik ei saanud aru, mis juhtus ja lasin mängul jätkuda. Seda hämmastavam on SkySportsi mängukommentaaris lõik "Sky Sports' Martin Tyler: "We can confirm that referee Craig Pawson was always going to show a red card and VAR were just checking if it was the correct decision.". Häbiväärselt olematu tase.
                      Aga Elliotile kiiret paranemist!
                      Kohtunik otsustas, et on punane enne kui VAR sekkus olukorda. Ilmselt pärast seda kui mäng juba seiskunud oli jah.

                      Kommentaar


                        Klopp katsub meelitada Salah't uut lepingut sõlmima mesijutuga, et nagu Messi võib ka tema kõrge vanuseni tipptasemel jalkat mängida. Näis kas õnnestub või paneb hoopis egiptlase veel suuremast palgast unistama.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Klubi loodab, et peale tänast õnnestunud lõikust saab Harv Elliott hooaja lõpupoole juba platsile. Tee sinna on muidugi pikk.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Uskumatu, kui see ka pole, siis kahe Euroopa hiiglase suhe on küll paljudele meeles, kuid tänased külalised on Anfieldil esimest korda.

                            'tea kas Kewell on terveks saanud?
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Hei! Kas kellegil normi neti striimi on pakkuda?

                              Kommentaar


                                A, pole vaja Viaplay näitab ikka 😀👍

                                Kommentaar

                                Working...
                                X